Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#92
Addeh, ce seaca esti la caracterizare *trollface*
24)
Now sa blochez iar topicul de la a posta, LYNN nu te vreau sa ma mai caracterizezi 24)

Asaaaaaaaaaaaaaaaa, now, now, now. Addeh, you are a sweet girl :3 ne-am cunoscut datorita ficului meu *grins* Our game <3 so ii sunt recunoascatoare fic-ului, datorita lui am cunoscut pe zup multe persoane care au venit dupa ce am devenit eu inactiva 21.
Esti foarte libertina, sa spun asa, iti spui parerea fara sa stai pe ganduri si imi place acest lucru, semanam, desi eu sunt rautacioasa si harsh uneori cu majoritatea. Esti foarte prietenoasa si extrem de beautiful :3 [ pozele nu mint]. Imi pari o fata desteapta, nu esti proasta dar nici exagerat de inteligenta, just perfect [ sorry daca e o insulta]
Ador faptul ca adori YunJae <3 le wild couple <3 mah favourile from all the time. Ok, aberez.
Ce pot sa mai spun? Noi doua am vorbit, da rnu indeajuns sa imi formez o parere super-mega-extra detaliata precum o am despre altii cu care am purtat discutii lungi, sau pe care ii cunosc pe aici de ani [ Aly, Lynn, Teh :3 ].
Sper sa vorbim in continuare si sa ne cunoastem tot mai bine <3






Now. Iar o sa fie topic mort.
RIP (:
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Denny - 04-12-2011, 11:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 52.220 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.889 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)