Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Yakuza' boss in love II - On my own

#43
Yo!Ma bag si eu pe aici,nu ma puteam abtine,ti-am urmarit si primul sezon si recunosc ca ar fi o greseala destul de imensa sa nu-l urmaresc si pe al doilea.Dar acum sa revenim la ale noastre...
Imi place ce se intampla intre Kanji si Ayne,adica sunt marturisiri uluitoare din viata lor,dar totusi nu este pusa sub aspectul unei tenelovele lacrimogene si chiar apreciez asta.Unele povestiri mai au o nota de dramatism chiar cand nu este nevoie,dar tu ai adaugat o masura potrivita socului,continuand cu o actiune destul de fermecatoare as spune,chiar te invidiez.
Imi plac mult cele doua personaje,daca e sa-ti spun ceva destul de ironic as putea spune ca Ayne si Kanji sunt reflexiile lui Sakura si Sasuke,chiar daca nu seamana prea mult unul cu celalalt(poate doar in cazul lui Kanji cu Sasuke)dar este chiar destul de istet.Kanji se aseamana la comportament cu Sasuke,chiar daca nu este tatal lui adevarat.Si Ayne reprezinta inocenta Sakurei de la inceputul primului sezon dar apoi cele doua nu se mai aseamana deloc.Ayne e o fata isteata din cate vad,si imi place cum e,dar Sakura...a ajuns mai rau decat credeam.
Imi place mult,sincer nu ma plictisesc cand iti citesc povestirea,mereu adaugi ceva nou desi e o continuare a vietii lor.Succes in continuare!
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Răspunsuri în acest subiect
RE: Yakuza' boss in love II - On my own +18 - de Anna - 27-11-2011, 06:37 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Show me love Nywa 52 38.146 11-03-2012, 01:07 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  [Terminat] Teach me to love Nywa 51 38.899 11-03-2012, 01:03 PM
Ultimul răspuns: Nywa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)