Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Where's the love?

#10
Dei dei dei... Sau vba lu` Elz: Odododododododo XD

Ce vreau sa spun in primul rand este ca in general exista tentatia aia de a scrie exact ce a scris coechipierul in capitolul precedent, doar ca din perspectiva personajului tau. Asta nu e prea bine, deoarece povestea trebuie sa aiba continuitate, exact ca intr-o carte privita din doua perspective. Dupa ce capitolul lui X s-a sfarsit, capitolul lui Y incepe exact de acolo de unde s-a terminat capitolul precedent. Ce te`a 'salvat' daca pot sa spun asa au fost acele prime fragmente, pana in momentul in care ai zis de Sasuke [fapt pe care l`a precizat si Ella in capitolul ei si care cred ca nu mai era necesar sa`l precizezi si tu.]

Ce imi place foarte mult este modul tau de a gadi logic si a bate cap in cap niste lucruri la care probabil nu te-ai fi asteptat.

Citat:Dupa cateva luni am aflat ca tatal meu a murit din cauza unui accident rutier.
Nu mi-a parut rau, nu am mers nici la inmormantare.

In primul rand, cine s`ar fi asteptat sa moara? O . O Si in al doilea rand, ma asteptam ca Sakurei [btw, Sakurei nu Sakurai :)] sa`i para macar un piiic rau :)

Alt lucru care imi mai place la tine este descrierea [cine stie, poate o sa facem si noi un fic candva, eh? ;) asta dovedeste ca am mare incredere in tine]. Imi place modul in care exprimi anumite sentimente si care la un moment dat te afecteaza pentru ca te uiti cam asa O . O si nu intelegi ce se intampla, ca la un moment dat sa iti dai seama ca de fapt personajul nu intelege ce se intampla, nu tu [ai prins? ;)].

Sunt tare curioasa daca Saku mai e virgina :-? Si acum bat un apropo catre cuvintele acelea care tu le`ai notat cu *. Daca vrei, poti sa dai un edit si sa scri cuvantul normal pentru ca ai limita +18 iar cine intra aici stie ca bulinuta asta rosie inseamna limbaj vulgar, hentai hard / moale , violenta etc etc.. :)

Dear, eu te pop si astep sa vad un nou capitol de alt tau, dar si de al Ellei :*. Tu esti destul de evoluata, trebuie sa recunosc, sunt doar cateva aspecte pe care, daca le corectezi, o sa iti iasa un fic minunat, desi daca stam sa le luam la mana pe toate, fi sigura ca sunt mai multe lucruri care imi plac la ficul tau TRUST ME ;)

G-A-M-B-A-T-E :-h
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Răspunsuri în acest subiect
Where's the love? - de ^Ciresica^ - 07-10-2011, 09:27 PM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 09-10-2011, 03:57 PM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Katniss - 30-10-2011, 12:48 AM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Miky sweetie :3 - 07-11-2011, 10:50 AM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 07-11-2011, 04:41 PM
RE: Where's the love? - de Ayumi Michaelis - 22-01-2012, 06:36 PM
RE: Where's the love? - de Miky sweetie :3 - 22-01-2012, 11:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)