Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unlimited Pleasure

#54
Nu va mai place ficul? :((:(( Pacat...
Noi insa nu vom abandona :o3.

Capitolul 24
 

Ma uitam la Taki cum privea rusinat spre roscatul nostru, iar acesta era usor amuzat. de situatie. Din greseala am putut prinde din zbor convorbirea lor, si anume cand Dan il intreba pe Taki ce e intre mine si el. Niponul incepuse atunci sa se balbaie si sa zica despre mine ca sunt special zise in japoneza ca ma iubeste, ceea ce imi facu inima sa mi-o ia la galop. M-am apropiat usor de el si i-am zambit lui Dan, iar acesta pleca fara sa zica absolut nimic, usor stingherit.
Stateam fata in fata cu iubitul meu nipon acum si il priveam, iar el facea acelasi lucru. Mi-am trecut limba peste buze, apoi m-am apropiat usor de el si mi-am asezat o mana pe obrazul sau, facandu-l sa-si ridice privirea catre mine. Era usor rosu in obraji, ceea ce adoram la el. Buzele mele usor intredeschise se apropiara incet de cele ale sale si se unira intr-un sarut nevinovat, facandu-l pe Dan, singurul atent la ceea ce se intampla, sa ramana cu gura cascata.
Taki era si el la fel de uimit ca si mine, ma privea lung si nesigur. Si-a lins buzele, dupa care a zambit rusinat.
- Si eu te iubesc, i-am soptit la ureche si apoi i-am muscat  pavilionul bland, facandu-l sa-si dea capul pe spate.
Se uita acum uimit la mine, parca nerealizand ca eu am spus asta si deveni mai rosu ca un rac atunci cand procesa cuvintele mele, dandu-si seama ca ma refer la faptul ca il iubesc. Imi puse mana pe piept si incerca sa ma impinga, fiindca se afla Dan acolo si observasem la Taki ca se rusina cand erau alte persoane in jurul nostru, mai ales ca relatia noastra era, cum ar zice unii, '' nepermisa ''.
- Intelegi? ma intreba uimit de-a dreptul si plecandu-si ochii cand eu am lasat sa se faca auzit un '' Da '' usor. L-am luat in brate si l-am sarutat inca o data, lasandu-mi capul pe umarul sau si sarutandu-i gatul, dupa care am revenit la pozitia mea initiala.
- Iubire, sa stii ca nu trebuie sa stai pe aici daca te plictisesti, i-am spus zambind.
- Nu, imi place sa te privesc la lucru, spuse in soapta si isi inchise ochii usor oblici, uitandu-se apoi catre o noua masina ce intrase in garajul nostru, care era, culmea!, de politie. Mi-am dat imediat seama dupa numar ca este un vechi prieten de-al meu cu care fusesem la liceu. Si el imi apartinuse candva, insa totul se intamlase cand eram tineri, in urma cu zece ani si ceva. Nu realziaseram atunci ce se intamplase, eram prea copii.
- Si mie imi place sa te privesc la lucru... Sub mine, spun pe un ton pervers si ii fur un sarut, dupa care ma apropii de politistul ce se daduse jos din masina si se indrepta acum catre mine. Era un barbat ceva mai scund decat mine, bine facut, cu parul saten si scurt si ochii ciocolatii. Intinse mainile spre mine si ma lua in brate. Trecuse ceva timp de cand nu ne vazusem.
- Michael, omule, mi-a fost dor de tine! l-am auzit cum spune si incepu sa rada zgomotos, uitandu-se atent apoi prin depozit. Se indrepta catre tanarul meu nipon si puse deja ochii pe el. Iubitul? ma intreba zambind, iar eu am dat din cap ca da. Nu ma mira, mereu ti-au placut blonzii, raspunse si imi dadu cu pumnul in umar.Chiar, John ce mai face? Mi-a picat cerul in cap cand am auzit de John si intre noi se lasa o liniste apasatoare. Taki dadu sa plece, insa l-am oprit si l-am strans la pieptul meu, sarutandu-l lung si grijuliu. Joshua, caci asa se numea politistul, se uita la noi nesigur, contrariat, si intreba intr-un final: Am spus ceva gresit? Am dat din cap ca da si am oftat, iar Taki isi afundase chipul in parul meu.
- John a murit, spun scurt, iar politistul facu ochii mari, neintelegand parca ceea ce ii spuneam. Am repetat trist inca o data, dupa care am continuat: La una din cursele noastre, masina i-a fost stricata, Taki a incercat sa-l faca sa se opreasca, sa o verifice macar, dar eu, crezand ca are profesionalismul necesar sa o verifice singur, l-am lasat in pace. Masina a iesit de pe pista si s-a rostogolit de cateva ori. Taki a incercat sa-l scoata de acolo, insa automobilul a explodat, rostesc si ii arat mana bandajata a iubitului meu, pe care l-am strans cu mana in jurul taliei si l-am sarutat inca o data pe buze.
Joshua ofta si isi ceru iertare, scuzandu-se ca nu auzise despre ceea ce s-a intamplat, auzise doar de un tip fara familie care murise intr-un accident de masina. Am dat din cap, semn ca de blond fusese vorba si am oftat si eu, apoi l-am sarutat o data pe Taki pe crestetul capului.
Ii simteam inima batand usor la unison cu a mea, de parca am fi fost o singura persoana.  Imi parea groaznic de rau ca trebuise sa se fi intamplat asta, imi parea la fel de rau ca Taki al meu patise acest lucru si ma durea sa-l vad pe el vinovat de ceva ce nu era cu adevarat vina lui. Desi reusisem sa-l fac al meu, reusisem sa avem grija unul de celalalt si sa ne oferim placere si dragoste, ceea ce eu nu mai facusem pana acum. Era un sentiment nou si incantator de placut, care imi hranea fiecare particica a corpului.
Iubeam sa fiu cu el, sa-l simt langa mine si sa-l sarut, sa-i primesc dulceata buzelor si fierbinteala trupului, adoram sa ma simt acolo, in interiorul lui, oferindu-i placerea ce-l facea sa geama extaziat de fiecare data. Gandurile insa mi-au fost furate de bataia in umar primita de la dragul meu prieten, Joshua. Ma batu inca o data pe spate prieteneste si vorbi:
- O proasta mi-a accidentat masina si am nevoie ca aceasta sa fie reparata cat mai repede. Platesc in orice fel, rosti baiatul si Taki tresari in bratele mele, probabil dandu-si seama la ce se referise fostul meu coleg.
- Imi pare rau, nu mai accept astfel de plata, spun si-l sarut pe nipon din nou.
- Pacat, imi lipsesc atingerile tale perverse si modul tau de a face omul sa urle de placere. Baiete, rosti adresandu-i-se celui ce se afla in bratele mele, sa tii cu dintii de el, e o comoara! Am inceput sa rad de-ndata ce i-am auzit spusele si am replicat scurt:
- Stai linistit, nu mai sunt cel dinainte, el m-a schimbat.
Taki se rusina cand auzi aceste lucruri, insa ma stranse de mama usor. Joshua scoase niste bani, dandu-mi-i ca avans, dupa care pleca sa ia un taxi, pe cand masina urma sa ii fie reparata si sa-i telefonez s-o ridice de aici. M-am indreptat catre aceasta si m-am uitat in jur, incercand sa vad de cine m-as putea ajuta. Niponul veni cu mine si incepu si el sa inspecteze masina, intreband curios:
- Se referea la plata... aceea?
Am dat afirmativ din cap, dupa care am explicat:
- El nu a avut stare materiala buna in trecut si nici acum nu prea o are. De multe ori a platit... In natura, ca sa-i zicem asa. S-a culcat cu mine doar pentru a-i rezolva unele belele. Oricum pentru o masina nu m-as fi culcat cu el si nici nu i-as fi cerut bani, toata treaba a fost ca am ajuns in acelasi pat dintr-o betie si dupa aceea am repetat de cateva ori acest lucru. Poate el a luat-o ca o plata, dat fiind faptul ca mereu ne intalnim cand el sau eu am nevoie. L-am platit cand mi-a facut servicii, si totusi mi s-a oferit si atunci.
Niponul asculta cu atentie tot ceea ce ii spuneam si parea ganditor.
- Ce ai vrut sa zici prin faptul ca te-ai schimbat? continua pe un ton serios si usor ingrijorat, iar eu am spus scurt:
- Sunt doar al tau.  Se uita lung la mine, parca neintelegand ceea ce ii spun, si i-am explicat inca o data, dar mai detaliat: Daca inainte o faceam cu mai multi asta nu inseamna ca o voi face si acum. Precizez ca nu am implicat sentimente cu ceilalti, ci doar placere fizica. Sunt adeptul acestui gen de placere, dar uneori nu e de ajuns, si tu esti singurul care ma multumeste si din punct de vedere spiritual. Simpla ta prezenta ma face sa prind aripi, ca acum. Bine, acum imi vine si sa te pun pe masina asta si s-o facem, dar asta e partea a doua, rostesc incepand sa rad amuzat si Taki se apropie si ma saruta usor.
Am inceput sa lucrez la masina lui Joshua, lovita in partea din fata, cu farul drept strivit de-a binelea si unele avariatii mai grave, insa nimic nu-mi statea mie in cale, deci am reusit s-o rezolv chiar mai repede decat as fi crezut. Continuasem in tot acest timp sa vorbesc cu Taki despre diferite lucruri, povestindu-i si ascultandu-l, omitand insa sa-i spun despre copilaria mea ce incercam s-o dau uitarii.
- Referitor la... Posesiunea pe masina, rosti niponul dupa ceva timp, cautandu-si cuvintele astfel  incat sa nu sune deloc pervers sau mai stiu eu cum, desi vocea lui ma excita al dracului de tare. Am intrebat printr-o privire la ce se referea, apoi spuse rosind: As prefera o data si in masina... Sau intr-un tir... Sau orice altceva, insa numai sa nu fie un loc banal.
Am inceput sa rad auzindu-i dorintele si m-am lipit de el,  sarutand-l tandru si pasional.
 
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 28-02-2011, 01:29 AM
RE: Unlimited Pleasure (Yaoi by MiraA&Gaby) - de Beatrix LaVey - 15-10-2011, 12:50 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 10-01-2012, 09:15 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 02:00 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 23-02-2012, 08:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de DiZ - 10-06-2012, 10:30 AM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 10-06-2012, 09:36 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Lexxu - 16-06-2012, 02:50 PM
RE: Unlimited Pleasure - de kame. - 17-06-2012, 06:54 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:41 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 15-07-2012, 04:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 23-07-2012, 12:10 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Marina. - 30-07-2012, 01:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 38.498 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)