Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Where's the love?

#2
Soo... here I am ^^

*clap* Ca o prima impresie, [ca doar asa se cere in cap asta, nu? :>] mi`a placut. Hai sa scriu si aici ce si cum ;)

(07-10-2011, 09:27 PM)^Ella^ A scris: -Sasuke, am nevoie urgenta de tine sa te duci la cel mai apropiat sexshop si sa imi iei niste lucruri

Oh, God, cu asta m`ai cucerit =)) deci asta m`a dat gata si asta a fost replica [virgula] care m`a facut sa citesc mai departe. Mi`a placut intregul dialog dar nu stau sa dau quote decat la o replica. Se subintelege restul :D

(07-10-2011, 09:27 PM)^Ella^ A scris: -I-a spune-mi si mie tigrule. Nu ai vrea sa ma insotesti pana in spate? Oricum intru in pauza, ma intreba ea muscandu-si buza inferioara.

OMFG: Sti uh, din nou, nu mai stau sa dau quote la tot dialogul, dar totusi tin neaparat sa dau quote unei replici care mi`a placut mai mult ca asta, asa ca take a look:

(07-10-2011, 09:27 PM)^Ella^ A scris: -I-a spune-mi si mie perversa mica ce esti, i-am intors-o foarte smecher si senzual, facand-o sa creada ca voi accepta oferta ei. Crezi ca imi vei aduce anu’ asta lucrurile alea? Chiar ma grabesc!

Bun, am sa incerc sa incetez din a mai cita pentru ca nu mai este nevoie :-? Ti`am aratat cam ce replici m`au cucerit :D Iar ca momente, mi`a placut la nebunie acela in care Sasuke a aruncat cu sticla sau acela in care Itachi a aruncat cu ghiozdanul dupa Sas`ke-kun :-? Anyway, hai sa trecem si la alte aspecte:

Descriere: Ca descriere te cunosc si din ficurile pe care le scri cu mine si tin sa precizez ca ti se potriveste de minune acest point of view (P.O.V., ma rog, am tinut sa spun pe larg). Inca din descriere realizez ca te axezi destul de frumos pe Sasu :-? Nu este ceva magnific, nu este ceva maret, nu este ceva ca lumea, este ceva de care ai nevoie. Ca sa ma exprim mai bine, este strictul necesar. Nu te complici cu descrieri prea grele, ci ti sa evidentiezi si sa descri cu mai multa umplutura lucrurile oarecum minore si le scoti in fata, si le faci sa danseze langa cele evidente deja. Asta imi place la modul tau de expunere / gandire :-?

Asezarea in pagina: Imi place ca ai inceput sa asezi rarefiat :) Chiar se observa diferenta. Acum capitolul se poate citi mai usor. Sper ca si coechipiera ta sa aiba un stil la fel de ordonat (o sa comentez si la ea imd ce posteaza si am sa ma axez si pe ea si perspectiva ei in curand :D)

Replicile si restul le`am numit mai sus.

Astept next, so.. spor la scris darlings :*
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Răspunsuri în acest subiect
Where's the love? - de ^Ciresica^ - 07-10-2011, 09:27 PM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Miky sweetie :3 - 07-10-2011, 10:02 PM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 09-10-2011, 03:57 PM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Katniss - 30-10-2011, 12:48 AM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 07-11-2011, 04:41 PM
RE: Where's the love? - de Ayumi Michaelis - 22-01-2012, 06:36 PM
RE: Where's the love? - de Miky sweetie :3 - 22-01-2012, 11:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)