Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

@Drama Queen, cand eram la sor-mea, ea imi dadea laptopul ei pe la unsprazece noaptea si se ducea cu sota-su sa doarma in alta camera, eu fiind... in living (are canapea-pat). Anyway, eu in fiecare noapte, timp de doua saptamani, citeam mangauri yaoi smut si mature + doujinshisuri la fel. *laughs* Intr-o dimineata, doar eu si ea, pe canapea, ea stand in partea mea dreapta (cred ca era pe la sfarsitul primei saptamani or something >.> sau chiar prima zi din a doua saptamana o.o) si ea: Ai sters istoricul? Eu... *transpirand, inima in gat, moarta, derifianta si tot ce vrei* Ehm... Ea: Fii sincera. Nu sunt proasta si imi dau seama cand este sters istoricul. Eu *inca nevorbind, asa poate trece mai repede*.
Anyway... sunt obisnuita ca frati-miu sa nu dea importanta la istoric (l-am sters odata, din greseala, pe o luna) si nici sa nu prea intre pe Mozilla. >.> Frate... oricum... am scapat. T___T Nu mi-a zis nimic. Asta e... a doua oara cand ma prinde. Si tot de doua ori era sa fac infart, dar nu "erau" sa ma prinda. T_____T Anyway -eu citesc fic-uri yaoi si/sau citesc mangauri, ma uit la doujinsuri yaoi -mai mult manga- cand doarme frati-miu si ma invesc la Cristi in camera. >.> Un lup nu-si invata nicioadata lectia. ^___^
@Tan, Raiul. =p~
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de yaoi maniac - 02-10-2011, 08:02 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
24 Vizitator(i)