Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uhh some creations :((

#4
So let's see 39

1)-E destul de incarcat.Vad ca ai avut ceva probleme la decuparea lui Inuyasha 39 Eu te-as sfatui sa nu mai pui brushul direct pe render ca nu pre ada bine si deobicei si scade din claritate/calitate ^^
2)-E frumos.Imi place.La text ai fi putut sa legi alta culoare ca sincer nici nu prea deslusesc ce scrie 78 Plus brush-ul(corecteaza-ma daca gresesc) acela din coltul stang sus.Imediat mi-a distras atentia de la sora
3)-Asta cu Pucca e chiar dragut 71 Tot ce nu-mi plac ee fontul si curcubeul ala de culori de pe cei doi ^^
4)-Nu prea am ce comenta....Imi place ^^ As fi pus textul ceva mai jos 106
5)-Backgroundul(sau ce-o fi ala) nu se potriveste deloc cu fata si am impresia ca ar fi facut din doua parti/imagini -_-"
6)-Umh...renderul e prea sters si calitatea lui lasa de dorit.Plus ca ai pus textul ala total aiurea...Prea mare -_-" Brushul cu cap de mort ^^
7-)Se vede o imbunatatire...E frumoasa...Roz!! :-J Ar fi aratat mai bine cu niste efecte la text
8)-Sec -_-" Textul prea mic...Nu se intelege nik din ce ai scris...Mai e si negru...Plus ca e prea gol in partea dreapta
9)-Uhm...Iarasi sec...nush 39 Se potriveste tot ce ai pus tu acolo dar zic ca textul ar fi putut fi mai mare,ca sa acopere ceva din spatuil gol ^^
10)-E frumos...Dar iar ma deranjeaza textul 21 Mic o.O
11)-Imi place...desi iar calitatea renderului lasa de dorit -__-"
12)-Prea inghesui cu toate alea din partea dreapta...nici nu stiu la ce sa ma uit...
13)-Frumos...Ai fi putut masca problemele avute cu renderul (mare) cu brushuri ^^
14)-Dragut...Imi place ca ai facut ce ai facut cu textul...Imi place 71
15)-Erm...PREA roz!Si fata deabia daca se vede.daca ai fi pus brusuhl sub render si fata ar fi fost clara...atunci era perfect
16)-In afara de render imi place tot ^__^
17)-No comm...Frumos si simplu ^^

Ultima semnatura: Uhm...Nu-i nu stiu ce...Nu-mi plac alea doua texturi puse asa >.>

In mare te descurci dar m-ai ai de lucrat 71 Ca sa nu mai ai problem cu renderul,eu zic sa-ti iei renderele de pe planetrenders.net ^^
Sper ca nu te-au suparat comentarile mele.O sa mai trec pe aici.See ya!



Răspunsuri în acest subiect
Uhh some creations :(( - de Hazuki-onee-chan - 21-07-2008, 01:45 PM
RE: Uhh some creations :(( - de Melyeter - 21-07-2008, 04:01 PM
RE: Uhh some creations :(( - de Hazuki-onee-chan - 21-07-2008, 09:26 PM
RE: Uhh some creations :(( - de Sol - 21-07-2008, 10:37 PM
RE: Uhh some creations :(( - de Hazuki-onee-chan - 22-07-2008, 12:38 PM
RE: Uhh some creations :(( - de Melyeter - 22-07-2008, 01:11 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My collection of creations ^^' Melancholy 7 4.164 18-07-2008, 03:15 AM
Ultimul răspuns: Melancholy


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)