Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unlimited Pleasure

#53
Capitolul 23

Eram satisfacut...obosit, dar satisfacut. Mi-am lasat capul sa se odihneasca de gemul masinii, ingnorand durere care se facea simtita in partea inferioara a corpului. Leganatul usor al masinii imi provoca somnolenta si probabil chiar as fi adormit, daca o blonda nu era sa intre in noi. M-am uitat la ea usor amuzat cand am vazut-o cum injura, dar m-am incruntat cand a zis "gay" si i-a aratat degetul mijlociu la Mike.
Acesta incepu numaidecat sa rada, si rase pana ce ajunsesem in fata casei sale, iar eu nu intelegeam de ce. Ce naiba era asa de amuzant?
-Mike, o cunosti? am intrebat timid, nevrand sa creada ca ma bag cumva in viata lui personala.
-Mda...ceva de genul, raspunse el inca razand.
-Tot nu inteleg ce e asa de amuzant. M-am bosulmflat un pic cand nu mi-a raspuns, apoi acel cuvant imi reaparu in minte. Mike...tu esti gay?
S-a uitat la mine uimit pentru cateva secunde dupa care a izbucnit si mai tare in ras, stergandu-si lacrmile ce i se adunasera in coltul ochilor.
-Doamne Taki, cat poti sa fii de inocent...isi trecu mana prin parul meu, ciufulindu-l usor, inainte de a continua. Hai sa vedem, imi zise...ce am facut noi doi?
Am inghitit in sec cand mi-am dat seama la ce se referea si mi-am plecat ochii in pamant.
-Sex, am mormait incet.
-Nu iubitule, am facut dragoste....mana sa cobora de pe crestetul meu pana sub barbie si-mi ridica fata, apoi isi unii buzele cu ala mele. Tu esti baiat...iar eu sunt...
-...baiat am continuat eu...cu o voce la fel de inceata...
-Deci...cred ca dupa anumite standarde pot fi considerat gay...
M-am incruntat si am facut calculele rapid in cap. Eu= baiat, el=baiat, eu+el=sex(dragoste)...rezulta eu=gay??! Nu, nu nu...asa ceva nu era posibil.
-Dar eu nu sunt gay, i-am zis cu o voce hotarata, ceea ce l-a uimit si mai mult. Incepu din nou sa rada...
-Atunci esti bi, iubitule.
-Nu sunt nici bi. Mie imi plac fetele. Mi-am dus mainile la piept si l-am privit provocator. S-a uitat la mine nesigur, nestiind probabil cum sa reactioneze.
-Si eu ce sunt? O nenorocita de balerina?
-Nu! Tu esti special...i-am zis, apoi mi-am simtit sangele adunandu-se in obrajii ce deja imi luasera foc.
Mi-a zambit atat de frumos incat am crezut ca inima mi se va oprii in loc. Parea...fericit? Iar eu nu intelegeam de ce...
-Hai sa mergem in casa. Am acceptam si l-am urmat indeaproape. Odata ajunsi inauntru ma lipi de primul perete si isi lasa corpul peste al meu, incepand sa ma sarute cu patima , facandu-ma sa scot sunete din ce in ce mai rusinoase.
-Mike...nu acum...e prea devreme...am reusit sa zic printre suspinele ce nu mai conteneau sa se opreasca.
-Nu-ti fac nimic, iubitule...ma ridica in brate si incepu sa urce scarile cu mine strans lipit de trupul sau continuand sa ma sarute, pana ce am ajuns intr-o incapere mai mica, pe care eu nu m-am sinchisit sa o observ prea bine. ...infara de o baita...continua propozitia si ma baga in cabina de dus, dand drumul la apa. L-am privit debusalat, uitand de haine, de fesele care imi acopereu mainile...uitand pana la urma de tot...Cu miscari line imi dadu jos fiecare articol vestimentar, apoi pansamentul care era la fel de ud ca hainele si-mi saruta bratele ranite, facandu-mi pielea corpului sa se infioare...Apoi s-a dezbracat si el...dupa care a inceput sa ma sapuneasca pana ce am ajuns un mare clabuc de spuma. Din cand in cand se apleca si-mi saruta buzele si gatul...aducandu-ma intr-o stare de extaz total. Cum puteau niste simple magaieri sa-mi faca asa ceva? L-am sarutat si eu in acelasi mod, adorand sa-l vad cum se incoarda chiar si sub cea mai usora atingere a mea...Gemetele lui se innodau cu ale mele intr-un cantec pervers si incitant. I-am simtit mana intre picioarele mele, masandu-mi barbatia, iar eu mi-am lasat capul pe spate bucurandu-am de senzatia ce mi-o ofere, dar nu m-am putut abtine, asa ca am inceput si el sa-l mangai in acelsi mod, fara sa tin cont ca mainile inca ma mai dureau...eram prea prin in acest jos ca sa ma opresc. Vroiam sa-i ofer aceeasi placere care mi-a oferit-o el mie. Am inghitit in sec si m-am lasat in genunchi, incepand sa-l sarut pe abdomen, trasand cu limba conturul muschilor ce ieseau in relief.
-Taki, ce faci? zise printre doua suspine...
-Iti place?...mi-a raspuns cu un "Ihi", dupa care a gemut din nou. Am coborat si mai jos, atingandu-l cu limba la fel cum imi facuse si el o data, apoi l-am cuprins intru-totul. Corpul i se incorda pe masura ce eu maream ritmul si gemetele se auzeau mult mai tare ca la inceput. La un moment dat ma ridica si-si uni buzele cu ale mele, lingandu-le, apoi sis strecura limba in lacasul meu umed violandu-l cu miscari atat de perverse incat ma lasa fara rasuflare. Mana sa se plimba pe organul meu, oferindu-mi senzatii de neuitat. Apoi, prinse organele noastre erecte in mana sa si le freca pana ce amandoi ne-am incordat, eliberandu-ne de lichidul albicios, care imediat a fost spalat de apa.
-Taki...esti o mica bestie, imi zise sarutandu-ma pe buze.
Eram prea obosit ca sa-i mai raspund...asa ca m-am lasat cu toata greutate pe corpul sau mare si puternic. vag mi-am dat seama cand m-a scos din cabina de dus si cand m-a sters. Urmatorul lucru pe care l-am simtit a fost patul moale si imbratisarea lui calda. Am adormit instantaneu...

-Taki, cum te simti? Mi-am intors privire spre cel ce ma strigat, dandu-mi seama ca era Dan. Barbatul veni langa mine si ma batu prieteneste pe umar, dupa care se uita cu parere de rau la mainile mele.
-Sunt bine. Nu-ti face probleme, i-am raspuns zambind. Am venit sa incurc lumea pe aici, caci, dupa cum vezi, nu pot sa fac prea multe.
-Nu ne incurci, imi zise chicotind. Apropo...zise ezitand, a fost un gest frumos ce ai facut pentru John. Nu cred ca el ar fi facut acelasi lucru pentru tine.
Cred ca m-am schimbat un pic la fata cand i-a mentionat numele, caci si-a mutat ochii in alta parte si a mormait un scuze anemic.
-Ar fi facut la fel, am zis cu convingere, oftand. Imi pare rau ca nu am putut face mai multe.
-Nu te mai chinui...tu nu ai gresit cu nimic. Imi facu cu ochiul, apoi privirea ii fugi la Mike, care se afla in partea cealalta a garajului. Scuza-ma ca te intreb, dar ce e intre tine si seful?
-Intre mine si Mike? intreb uimit, simtindu-mi obrajii rosii si incinsi. Eu..adica..noi...adica, sti si tu ca noi...ca Mike...aaa..am inceput sa ma scarpin cap, apoi am injurat usor in japoneza. El e special...apoi am continuat in japoneza...il iubesc... S-a uitat la mine uimit si a inceput sa rada.
-Stii ca atunci cand esti emotionat vorbesti amestecat?
-Mda...se mai intampla, am zis rasufland usurat, cand mi-am dat seama ca nu intelesese ce am zis si m-am intors, vazandu-l pe Mike care ma privea intr-un mod foarte ciudat...

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui



Răspunsuri în acest subiect
Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 28-02-2011, 01:29 AM
RE: Unlimited Pleasure (Yaoi by MiraA&Gaby) - de MiraA - 19-09-2011, 08:32 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 10-01-2012, 09:15 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 02:00 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 23-02-2012, 08:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de DiZ - 10-06-2012, 10:30 AM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 10-06-2012, 09:36 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Lexxu - 16-06-2012, 02:50 PM
RE: Unlimited Pleasure - de kame. - 17-06-2012, 06:54 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:41 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 15-07-2012, 04:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 23-07-2012, 12:10 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Marina. - 30-07-2012, 01:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 38.498 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)