Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

X-Men: First Class

#3
Aseara l-am luat de pe filelist si l-am vazut : )) A durat vreo doua ore, daca nu ma insel. Sincer, am tot amanat sa il vad, deoarece nu prea ma impresionase trailerul >.<
Aseara, neavand ce face, m-am gandit sa il urmaresc. Nu sunt fana a actorului care l-a jucat pe Charles Xavier. Nu prea imi place mecla lui : )) Insa, dupa acest film mi-am schimbat total parerea despre el. Mi s-a parut extrem de amuzant in unele faze = )) Si chiar l-am indragit.
Mi-a placut foarte mult filmul, it was really good ! Deja se enumera printre preferatele mele din acest an. Replica pe care a avut-o Wolverine a facut cat toate in tot filmul = ))) Charles si Erik intrasera in barul acela, ii spun cum ii cheama si el fara sa se uite la ei: Go f**k yourselves = )) A fost prea tare faza.
Personajul meu preferat...mi-au placut mai multe, insa m-a impresionat enorm de mult Raven. Adica, in celalalte filme cred ca am urat-o cel mai mult, insa in filmul acesta...pot spune ca am adorat-o o_o Chiar mi-a placut de ea. Mi-a lasat o impresie foarte buna. La inceput, cand aparuse in casa lui Charles. Ma asteptam ca acesta sa se sperie si sa o dea afara. A fost atat de dragut din partea lui sa o lase in casa : )) Si prietenia lor era una foarte stransa. I really love these guys. Si tipa blonda, cea in care se arata Raven, la fel, mi-a placut. O actrita foarte buna and really cute.
Nu pot spune ca este cel mai bun din toate filmele X-men, insa este bun. Actiunea, povestea, personajele...mi-au placut. M-a enervat extrem de mult tipul acela care i-a impuscat mama lui Erik >.> Nu stiu de ce imi venea sa ii sar in cap. Rasul ala atat de handicapat o_o
So, cred ca filmul merita un 9.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
X-Men: First Class - de ady_x - 05-03-2011, 03:19 PM
RE: X-Men: First Class - de ~Space-Bound - 02-08-2011, 12:15 AM
RE: X-Men: First Class - de βεκi - 02-08-2011, 01:05 AM
RE: X-Men: First Class - de CandyGirl - 30-08-2011, 07:29 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)