Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#60
Zuza.


Ce faci măi ? Bine ? Și eu la fel. Eu sunt Zuzu, tu ? Zuza ? Aaa. Încântată.

Mda, trecând peste prostii, pot spune că și tu ești genială și că mă faci să râd, dar uneori acele mici părți de vorbire tăiate mă enervează. Eu sunt și „rară” și „îngeraș” așa că controlează-ți tastatura duduie -.-. Ne întreceam în comparații ciudate, nu țin minte exact ca să dau exemplu dar țin minte că până la urmă mi-ai zis că imaginația ta are nevoie de somnul de frumusețe și că , continuăm a doua zi, ceea ce rezultă că te culci cu găinile O.O. Nu știu cum de poți culca așa devreme T.T. Îmi place cum scrii - chiar dacă asta a rezultat decât din două one-shot-uri citite de la niște amărâturo de dueluri - și ți-am propus să faci și cu mine duel, dar nu, tu încăpățânată nu ai vrut, că ești începătoare - pe dracu, scrii foarte bine ._. -. Nu te-am văzut la chip, dar presupun că ești frumoasă xD. Ești inteligentă și uneori isterică, adică cam așa erai când începusei cu „so sexy” O.O. Dar de, după am început eu să fac ca trenul în gară 21. Ce mai îmi place la tine este că ai simțul unorului și că ești funny. Cam atât, nu mai aberez că deja mă dor degetele de la alte două caracterizări uriașe. Love yea, Zuza.

EDIT: LA LA LA LA LA LA LA
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Daria - 26-07-2011, 08:59 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.457 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.782 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)