Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#55
EDIT

ÃŽngeraÅŸ

Oh god, de cand asteptam eu sa te caracterizez pe tine si uite ca acum am ocazia. Tu stii prea bine parerea mea despre tine, dar vreau sa o dezvolt. In primul rand esti cea mai geniala persoana pe care o cunosc, ai niste idei traznite pe care le ador. Pur si simplu esti magnifica. In al doilea rand esti foarte frumoasa, cute, adorabila, hawai si pretty, ai niste ochisori verzi superbi pe care ii ador si parul la fel, chiar daca te tot chinui tu cu el sa stea cum vrei tu, dar el tot cum vrea el sta 71.

Esti si putin incapatanata, am observat asta astazi cand ma tot rugam sa afisezi un zambet, si nu eram singura care se ruga de tine dar tu tot te fortai dar nu reuseai, sau poate ca nu voiai cine stie. Ai o voce de ingeras. Cand vorbesc cu tine la telefon imi face mare placere sa-ti aud vocea de ingeras ce ma linisteste si ma calmeaza, iar eu una sunt de parere ca tu esti un ingeras si cu asta basta, nu conteaza ce spun ceilalti, pentru mine esti un ingeras, o zeita.

Esti foarte desteapta si ai un stil aparte de a scrie pe care eu personal il ador, nu stiu cum de reusesti sa inserezi atata descriere in fiecare fic pe care il faci si nu stiu cum de nu ti se termina ideile, fiindca ai o gramada de fic-uri toate minunate, esti mega talentata, iar eu una precum am mai spus iti prevad o mare cariera ca si scriitoare, daca vrei sa urmezi calea asta, si chiar orice facultate ai urma sunt sigura ca te vei descurca de minune, fiindca tu te descurci perfect la toate.

Mai nou am aflat ca esti si indragostita, oo felicitari tie, e un sentiment tare frumos sa stii. Imi place sa te vad ca rosesti mai mereu, esti asa de adorabila cand rosesti si cand te invarti prin casa, si dansezi si canti si tot ce mai faci tu, esti asa de adorabila si scumpa ca mie una imi vine sa te pap. Si acum ca te-ai despartit de idiotul de Robert ai calea deschisa sa gasesti pe altcineva care chiar sa te merite cu adevarat, sa vada cate lucruri minunate ai tu de oferit, ce fata geniala si stralucitoare ca un diamant esti si cine stie poate alesul e chiar mai aproape de cat crezi tu doar trebuie sa deschizi bine ochii si sa privesti cu atentie in jurul tau si o sa-l descoperi in cele din urma. 15

De asemenea stii sa dai si sfaturi minunate, cel putin pe mine m-ai ajutat enorm de mult, mai ales ieri, in ziua aceea care a fost cea mai urata zi din viata mea. M-ai sprijinit si mi-ai dat puterea sa nu mai plang, dupa ce am plans cateva ore incontinuu iar asta apreciez extrem de mult. Esti chiar o prietena adevarata si ai aratat ca-ti pasa mult de mine si asta apreciez enorm de mult ca ai stat langa mine si m-ai sprijinit si \'\'m-ai ridicat cand am cazut\'\' mi-ai dat putere sa merg mai departe si mi-ai deschis ochii in legatura cu acei idioti si idioate si fufe roz ca nu ma merita si ma bucur nespus de mult ca datorita tie am avut si puterea sa le dau ignore, sa nu le mai raspund nici la telefon si cel mai important sa incep incetul cu incetul sa-i uit si sa nu mai sufar din cauza lor, iar pentru asta te apreciez enorm de mult, multumesc mult ca ai fost in aceste momente alaturi de mine, m-ai sprijinit si nu m-ai lasat la greu cand am avut cea mai mare nevoie de tine. Mi-ai demonstrat ca esti o prietena adevarata iar eu te apreciez enorm pentru asta, multumesc inca o data. De asemenea m-a ajutat in special sfatul tau, acela sa iau o pauza si sa-mi pun gandurile in ordine, chiar a fost un sfat foarte bun, care vad ca incepe sa dea roade si ma bucur ca te-am ascultat.

De asemenea esti si foarte foarte dulce, mai dulce ca o savarina si imi vine sa te iau la mine acasa si sa te pap cu tot cu puf. As putea vorbi ore intregi despre tine si tot nu m-as satura, dar inchei prin a-ti spune ca te apreciez enorm de mult, atat pentru caracterul tau atat de interesant si puterninc, cat si pentru devotamentul si prietenia de care dai dovada. Esti una dintre cele mai bune prietene evar si asa vei ramane mult timp de acum incolo. Abia astept sa vin la majoratul tau, apoi la nunta, botez si toate cele. Si nu uita: te iubesc si tin enorm de mult la tine, mai ceva ca la o sora <3 hug
[Imagine: j5atg3.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Kayla. - 26-07-2011, 06:56 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 52.220 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.889 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)