Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

In cele din urma, m-am gandit sa iti dau un comm, nu ca nu as fi vreu, dar aveam o lene pe mene. Deci sincer m-a intristat capitolul cand am citit ce gandeste Sasuke cu adevarat despre Sakura. Cum a avut forta sa o sarute?!?!? Aceasta fraza m-a dus cu gandul ca el o considera dezgustatoare si ca nu stie cum a trecut cu vederea asta si a putut sa o sarute + ca imi vine sa-l omor cand a spus ca mai bine s-ar duce la Ino si ar avea mai mult de atat x( . Oricum, acest capitol pot spune ca m-a impresionat caci ma asteptam ca totul sa se termine in sera : Sasuke sa-i spuna ca el a fost si ca si-a batut joc de ea si sa plece lasand-o sa boceasca. Insa eu nu cred ca Sasuke vrea sa mai lungeasca aceasta farsa pentru ca o place ci doar ca sa rada de ea si de sentimentele ei impreuna cu ai asi prietenei ceea cel face BIG PIG ! Oricum, te-ai descurcat la descrierea sentimentelelor, a serei, etc.. actiunea nu mi s-a parut grabita iar dialogul nu a fost sec. Insa intr-un fel ma bucur daca o sa o raneasca tare si dupa sa o lase sa planga caci trebuie sa-si dea seama ca este prea naiva si ca lumea este rea. Deci ca final iti urez spor la scris si moo~lta inspiratie si sa nu uit\" MERCI!
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de Sho-Yo - 25-07-2011, 03:32 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.607 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.883 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 9.335 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.973 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 4.230 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.235 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
15 Vizitator(i)