Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#50
Ah, nu ratez eu ocazia de a te caracteriza pe tine, măi Alexule 65

Tu eşti o persoană specială în adevăratul sens al cuvântului, sincer, şi nu, nu doar pentru mine, tu eşti specială pentru că, ei bine, eşti ! Eşti adorabilă - mereu -, eşti şi rea - atunci când vrei -, eşti sufletistă - aşa ca mine - şi eu îţi tot spun să nu mai pui suflet în tot, că vezi şi tu cum este ... Ca să plângi la urmă trebuie să ai suflet, şi sincer ? Tu ai cât pentru doi sau chiar mai mult !

Citeşti cărţi marfă, sincer, dacă vreau să citesc o carte care să fiu sigură c-o să-mi placă, apelez la tine fără nicio ezitare. Eşti o prietenă bună, genială, sinceră, iubitoare ... o grămadă de calităţi sunt înghesuite în tine şi d-aia te iubesc - ok, ştii tu că nu numai de asta, te iubesc aşa cum eşti :] -.
La orice oră te sun tu răspunzi şi mă susţii, sau îmi trimiţi un mesaj şi ai grijă să mă faci să râd, sau măcar să zâmbesc, atunci când plâng şi am o gândire total neifrească şi văd doar jumătatea goală a paharului.

Eşti frumoasă, sincer, şi aş vrea să te văd făcând aşa cum fac eu " Treci pe lângă oglindă şi-ţi spui că eşti atât de frumoasăăă !" 21 Pentru că ai toate motivele să faci asta.

Ştiu că ai avut tu de suferit în ultimul timp cu ... ăhm, ştii-tu-la-ce-mare-mare-mare-idiot-fără-pereche mă refer, dar acum eşti happylicious - sper !! să nu te facă şi ăsta să plângi, că îl castrez - şi sper să rămâi aşa, pentru că e minunat să te văd - sau mă rog, să te ştiu - zâmbind.

Asculţi muzică bună, îmi place absolut fiecare melodie pe care o ascultăm şi din cauza ta sunt obsedată de melodia asta şi, meh, e doar un exemplu, căci mai sunt multe melodii pe care le ştiu de la tine - din simplul fapt că eu sunt leneşă şi nu caut - 21

Aş putea vorbi până mâine despre tine, dar ar cam fii cazul să mă opresc niţel că apoi o să-ţi fie lene să citeşti ce-am scris despre tine :]]
Eşti o fată pe cinste şi eu te iubesc enorm ! hug



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Abbeh. - 21-07-2011, 09:10 AM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.457 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.782 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)