Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#46
Asa...de cand asteptam eu sa te prind :]] Acum nu mai ai scapare : >
Mai intai de toate, merci mult pentru caracterizare. Esti o scumpa si asa vei ramane mereu. Te iubesc enorm de mult, nici nu ai idee. Nici eu nu am O_O Nici nu stiu cu ce sa incep, deoarece as putea sta aici pana maine dimineata descriindu-te. Tot nu m-as plictisi :]]

Deci, tu esti a mea ! Ai inteles? Nu te dau nimanui, nici lui Hero ! :]] Sa-ti intre bine in cap >.> Nu-mi vine sa cred ca ne cunoastem de mai mult de un an si "inca nu am numarul tau de telefon", remember? =]] (da...a trecut nu stiu cate saptamani si eu tot nu am minute, nu stiu cand ma duc sa incarc telul ala.) Pe langa asta...nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul O_o Nu vreau sa treaca asa repede, caci dupa ne facem mari, ne maturizam, bla blauri si cand o sa mai vorbim noi de tipi draguti din Coreea si de dramele noastre preferate? :]] Pe ala cu nume ciudat n-o sa-l uit cat voi trai, desi numele nu-l voi retine niciodata O_O Iti dai seama ca inca n-am gasit o poza cu el gol .__. God, timid mai e. Cum oare sa-l numim? Ala din Cn Blue? Ala din Heartstrings si You're beautiful? Ala pe care nu l-am vazut sarutand o fata pana la episodul 4 din Heartstrings? 24

Acum trecand la caracterizarea ta...God, era sa uit de tine, gandindu-ma la tot felul de prostii -_-" Esti geniala din toate punctele de vedere. Nici nu imi imaginam ca pot intalni o astfel de persoana, mai ales pe internet. Esti prima fata cu care m-am imprietenit pe forum, prima cu care am vorbit, prima care mi-a urat bun venit, lol :]] Mereu esti pe primul loc : > Esti foarte de treaba, foarte frumoasa, cute, sexy (desi o persoana nu poate fi si cute si sexy in acelasi timp, insa tu intreci limita posibilului), foarte narcisista ca mine, tembela, incapatanata, hiperactiva etc. Imi place sa-mi petrec timpul vorbind cu tine despre toate tampeniile posibile si imposibile, pentru ca simt ca tie iti pot spune orice. Mereu ma distrez atunci cand discut cu tine, despre absolut orice, nu conteaza cat de idiot este acel lucru, tot e plin de amuzament cu tine.
La inceput mi s-a parut ca ai fi o tipa foarte timida, desi nu stiu ce m-a determinat sa cred asta. Insa, cu timpul mi-am dat seama ca tu ai putea fi mult mai nebuna ca mine O__O Ceea ce e bine : >, deoarece esti pe placul meu :]] Esti foarte prietenoasa si foarte atenta cu toata lumea de pe aici, iti faci prieteni foarte usor si toata lumea te adora :]] Avem aceleasi gusturi, you know? Poate asta m-a facut sa ma apropii atat de mult de tine. Suntem amandoua aceeasi zodie, eu sunt mai mare decat tine doar cu cateva zile, mwahaha :]] I'm the boss :]] Imi place ca esti o fire ambitioasa, lupti pana la capat si in final obtii ceea ce iti doresti.

Ma simt norocoasa sa stiu ca esti una dintre prietenele mele cele mai bune. Sper sa ramanem prietene in continuare, pentru mult, mult timp. Si la patruzeci de ani sa vorbim :]] Nu stiu ce sa mai spun. Te iubesc foarte mult si ar trebui sa te simti mandra, deoarece rar imi ajunge cineva la inima asa cum mi-ai ajuns tu xD. Esti perfecta si esti o frumoasa si sper sa ramai mereu asa. De asemenea, este geniala, un geniu innascut, plina de idei(mai mereu perverse si sti prea bine ca nu eu incep), vorbareata, lenesa ca si mine - gandacul meu de Colorado :]]

Cam atat ca ti se urca la cap xD.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de βεκi - 20-07-2011, 08:16 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.435 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.776 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)