Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meine fotos x)

#6
Hello again15
Sincer, nu inteleg de ce numai eu trec pe aici .__. Adica, de fapt, trec multi, pentru ca una e sa vizualizezi si alta e sa comentezi. In fine:]] Tot ce voiam sa spun, este ca pozele sunt minunate si ca merita din plin comentate. Oricum, eu sunt aici, so capul sus :]]
Mi-au placut la nebunie si aceste poze, in special cea de-a doua. Este un peisaj al naibii de frumos, imi exprima o gramada de lucruri. Imi place unghiul pe care l-ai ales si ador acei copaci asa inalti :]] Si prima fotografie este interesanta, mereu trec pe la Starbucks cand am timp, hehe :]] Imaginea pur si simplu mi-a facut pofta xD. La a treia fotografie au fost mici probleme. Unghiul nu este chiar atat de bun, mai ales ca apare in fotografie un sfert din capul acelei persoane, lol :]] Capul ala clar nu avea ce sa caute acolo >.< Totusi, imi plac culorile si acel trifoi.

Eu nu sunt deloc buna la criticat fotografii, nu ma pricep in acest domeniu, deci nu prea am ce sa critic la pozele tale. Si in al doilea rand, nu prea as vedea ce ar fi de criticat .__. Mici chestii apar, bineinteles, insa in rest te descurci foarte bine si faci fotografii foarte frumoase. Tine-o tot asa. Hugs.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Meine fotos x) - de Ruxi. - 10-07-2011, 02:13 PM
RE: Meine fotos x) - de βεκi - 11-07-2011, 07:55 PM
RE: Meine fotos x) - de Ruxi. - 11-07-2011, 09:30 PM
RE: Meine fotos x) - de βεκi - 11-07-2011, 11:10 PM
RE: Meine fotos x) - de Ruxi. - 13-07-2011, 12:15 AM
RE: Meine fotos x) - de βεκi - 13-07-2011, 01:42 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)