Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meine fotos x)

#4
Nu sunt editate?:]] Wow, interesant. Aparatul e foarte bun, eu ma dau in vant dupa Nikon :]]
Calitatea pozelor este foarte buna in postul acesta, la fel ca si in celalalte. Prima poza e geniala, din punctul meu de vedere. Strada aceea...nu stiu, e foarte interesanta :]] Parca ar fi desenata cu creta, you know :]] Aici chiar nu am nimic de comentat. Imi place intreg peisajul. Acele casute sunt tare dragute, iarba verde si cerul senin - o fotografie reusita.
A doua poza e geniala la randul ei. Imi plac acei oameni care se plimba pe strada, ofera o atmosfera de monotonie, sa zic asa, dar in acelasi timp foarte placuta. Imi plac luminitile acelea care atarna pe acolo :]] Ceea ce ma deranjeaza e acel cos de gunoi din mijlocul strazii(daca e cos de gunoi, nu stiu O_O). Cand am vazut poza, mi-a sarit direct in ochi si nu prea cred ca avea ce cauta acolo. Faptul ca e in mijloc deranjeaza. Inteleg, acolo e locul lui :]] Nu il puteai muta, insa daca ai fi avut alt unghi...incat sa se prinda si cosul daca tot era sa se prinda, insa nu in mijloc...mai pe colt. Ma rog, sper ca intelegi aburelile mele xD.

Cam atat. Ce pot sa mai spun? Succes in continuare, te pricepi la fotografiat, asa cum am mai spus. Astept poze noi. Chuu :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Meine fotos x) - de Ruxi. - 10-07-2011, 02:13 PM
RE: Meine fotos x) - de βεκi - 11-07-2011, 07:55 PM
RE: Meine fotos x) - de Ruxi. - 11-07-2011, 09:30 PM
RE: Meine fotos x) - de βεκi - 11-07-2011, 11:10 PM
RE: Meine fotos x) - de Ruxi. - 13-07-2011, 12:15 AM
RE: Meine fotos x) - de βεκi - 13-07-2011, 01:42 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)