Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ati inceput sa ascultati acest gen de muzica?

#15
Sa spun si eu povestea...era prin minunatul an 2010 ( luna aprilie) si eu eram cu moralul la pamant. ( si mai era si frig afara...dupa standardele mele...ca de abia se terminase o ploaie torentiala.) Stateam si vorbeam pe mess si vorbeam cu o tipa care, stiind ca sunt music addict, mi-a spus ca ar putea sa-mi trimita o melodie care sa se potriveasca cu starea mea de spirit si, pentru ca am acceptat mi-a trimis After love a celor de FT island. L-a inceput mi s-a parut naspa.( eram ceva de genu: WTF doamne ce plangaciosi sunt si astia). Totusi, prin septembrie am dat de DBSK Mirotic si mi-a placut la nebunie atat melodia cat si felul in care se miscau baietii. De acolo am ajuns la ....multe alte melodii si trupe K-pop. ( si, da, acum iubesc FT island...si melodia After Love)
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum ati inceput sa ascultati acest gen de muzica? - de Drama Queen - 28-06-2011, 05:32 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)