Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#19
Teh hug
Nu am mai trecut de mult pe aici... si uite ca trec si dau de tine 10
Nu am mai vorbit de mult noi doua dar nu cred ca te-ai schimbat atat de mult, cel putin nu la caracter.
In fine tu esti o fetita tare simpatica... si cand zic fetita nu ma refer la varsta... ma refer la felul tau de a fi. Esti asa dragalasa si sociabila... deschisa si toate cele din gama asta... si cum altfel ca doar esti o berbecuta convinsa 15
Scri foarte frumos... ai un stil aparte... accesibil tuturor, tratezi diverse teme, nu te legi de ceva anume si ai o imaginatie bogata... si nu sunt singura care iti spune asta15
Im fine... vad ca nu te dezici... inca ai comenturi lungiii si pline de explicatii si ma bucur ca te tii de "sportul" asta.
Esti glumeata... si plina de viata si te imprietenesti usor cu oricine si poate si de asta esti foarte populara pe forumul acesta.
Nu te feresti sa iti exprimi propiriile opinii chiar daca ceilalti nu iti dau dreptate si intotdeauna vii cu argumente solide 15
Te pup si ma opresc aici... am fugit sa mai repet ceva pentru bac 10



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Miss Serenity - 26-06-2011, 09:53 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.455 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.781 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)