Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viaţa mea e frumoasã exact asa cum e ...

#16
Wah.. !! *U*
Ai adus nextul, ce mă bucur.
Sincer credeam că nu ai să îl mai aduci vreodată, dar sper că acum eşti mai liberă şi că îţi vei face timp pentru el.

Înainte să îţi spun că mi-a fost dor de tot .. am să încep cu câteva greşeli pe care le-am observat în text:

- Pentru început pot spune că te-ai grăbit um pic... ai întrat prea în forţă cu toate evenimentele ăştea care s-au răsfrâns asupra Sakurei, brusc.
Şi sasuke ărea repede începe să zică: "Unde este fata care..." şi tot aşa mai departe.
Acţiunea este cu adevărat puţin grăbită, pe viitor încearcă să scrii mai multe detalii, fiindcă aşa o să acopere ideile în acceleraţie.

- Descrierea este prezentă, dar în cantităţi foarte mici.
Mă bucur totuşi că ai pus ceva mai multă la FlashBack şi încă ceva la final, cu toate că mai mergea să pui.
Deoarece sentimentele trebuiau conturate la extrem.
Sakura fiind înconjurată de toti, ajungând să se rătăcească printr-o confuzie subită, aici apăreau mai mulţi factori ce determinau starea sufletească a rozaliei.

- Dialogul nu a fost foarte sec, a fost bun, cu toate că puteai să mai adaugi ca să dinamizezi conţinutul.

-Greşeli.. eu chiar nu am văzut, ceea ce este foarte bine. Ţine-o tot aşa.
Dar te rog să nu mai laşi atâta spaţiu între rânduri.
Maxim un Enter este de ajuns.

Şi cu toate aceastea spuse, mă pot întoarce la următorul lucru:
Chiar mă bucur că ai pus nextul, dar ce mă întristează este că nu mai anunţat. :[
Next time te rog să mă anunţi.
Şi succes în continuare şi multă inspiraţie. *hug*



Răspunsuri în acest subiect
RE: Viaţa mea e frumoasã exact asa cum e ... - de hiimera - 22-06-2011, 08:01 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Plătind cu viaÅ£a Mad Hatter 32 11.088 04-10-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a în paÅŸi de vals Ruxi. 6 2.935 12-07-2011, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Leontina
  Fuga de viaţă Freaky 2 1.966 21-03-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a m-a schimbat ... Pustoaica_cu_ochii_verzi 11 5.844 02-10-2010, 02:42 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Nu e exact ce mi-am dorit. Ramonitzz 10 9.107 26-11-2009, 07:44 AM
Ultimul răspuns: Eve.
  O viaţă periculoasă | Se revarsă sângele Serenity 1 2.373 23-09-2008, 08:48 AM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)