Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

yo ~.^

#6
ok .. nice to meet you guys ^^

so ....let's start with the answers :

mda animeuri preferate am desigur ^.^ hmmm insa sunt prea multe ca sa le insir pe toate insa pot sa enumar cateva : NANA , Paradise kiss , Elfen Lied , Claymore, Itazura na Kiss, Le Portrait de Petit Cossette ,Howl's Moving Castle , Shiki ..o.O ( god too many ...) ar mai fi dar ma abtin >.<... Manga preferat :Hakui no Shihaisha , yaoi preferat ...hmmm Junjou Romantica , Gravitation , Papa to kiss in the dark ,Sukisho ...deobicei ascul j-rock , rock ....carti preferate : Texas! Lucky,Texas! Chase
Texas! Sage , Violul ,Fanta C,22 Indigo Place scrise de Sandra Brown (autoarea mea preferata)
Ma inspira colturile din natura parca desprinse din povesti :X:X:X....

Ma numesc Norina ....data nasterii : 12.03.1996 zodie : pesti ...K-pop ? hmmmm...nu am auzit insa am sa-l inerc ,mersi de sfat ...De zup am dat cand cautam ceva ficuri yaoi ... si am realizat cat de gustoase pot fi cele facute de Yaoi Queen .

1. Canti la vreun instrument? nu , insa am chitara si in viitorul apropiat sper sa iau ceva lectii
2. Filme preferate? Sky of love, Only you can hear me(ar mai fi cateva insa nu-mi vin in minte >.<)
3. Actor preferat? Haruma Miura
4. Vise de viitor? ( nope inca nu m-am gandit la asta ...)
5. Ai frati/surori? nu nu am ^^

Mersi pentru urari si sper sa ne intelegem bine .. dak mai vreti sa stiti ceva sunt gata sa va raspund Smile

S is for the simplety
E is for the extazy
X is just a mark to spot
'Cause that's the one you really want!



That's what i'm talking about! : :X:X:X

[Imagine: 190109.jpg]

To be passionate about yaoi is not a crime !




Răspunsuri în acest subiect
yo ~.^ - de gothic_yumi - 12-06-2011, 06:18 PM
RE: yo ~.^ - de DeDal N. - 12-06-2011, 06:52 PM
RE: yo ~.^ - de Aerith - 12-06-2011, 07:38 PM
RE: yo ~.^ - de βεκi - 12-06-2011, 07:48 PM
RE: yo ~.^ - de gothic_yumi - 12-06-2011, 10:05 PM
RE: yo ~.^ - de Mitsukai Yoru - 12-06-2011, 11:55 PM
RE: yo ~.^ - de gothic_yumi - 13-06-2011, 08:42 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)