Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

#97
Pai se pare ca eu acum nu mai imi pot scoate ochii de la tine din fic.. :)) hiar imi place, mai ales provocarea pe care i-au dat-o lui Sasuke. :>
Inainte de critica am sa spun cate ceva asa mai normal.. sa spunem. :))
Deci e buna idea de "admirator secret", chiar geniala sincer, doar ca ce imi pare rau este faptul ca Sakura deja incepe sa se prinda de plasa lui Sasuke. :(
Daca ii frange inima, o sa i-o frang eu lui.. >.< si am sa-l f*t cu o creanga de brad simpatica. :))
Excursia asta devine interesanta. Si cred ca glumesti.. cum adica peste o saptamana.. O_O in nici un caz my love, te omor, peste 3 zile sa vad nextul, doar daca nu ai teze si alea alea, ca daca da atunci fa-ti timp. >:D< Eu te iubesc oricum. kiss*


Descriere & Actiune: Hmm de data asta te-ai descurcat putin mai bine, ai avut grije sa enumeri multe si sa dezvolti.. doar ca tot par prea simple si seci sentimentele lui Sakura, nu doar ale ei cat si ale lui Sasuke. Pe el chiar credeam ca ai sa-l descri mai amanuntit.
In primul radn fiindca scrii din perspectiva a doua per. trebuie pe amandoua sa le amplifici si sa le maresti orizonturile. ^^
Incearca sa creezi un vartej de sentimente, prin care noi sa reusim sa ne infigem in personalitatea lor, pentru a trai la randul nostru ca ei si sa simtim mai bine zbuciumul lor. :]
Actiunea Nu e foarte grabita, doar ca e prea putina si unele idei nu mi se par extrem de interesante.. la un moment dat ai avut suspans extrem doar ca treptat l-ai micsorat in loc sa-l amplifici. : (

Dialog & Greseli: la dialog.. pai nu prea a ce sa spun, pentru ca nu a fost mult, cu toate ca nu a fost sec, tot ii lipseste si lui dinamismul, incearca sa nu te feresti de el.. pentru ca la urma are o importanta, nu doar descrierea excesiva. Ca multi se bazeaza pe ea si totusi nu este bine, ai nevoie si de dialog mai mult..dar nici exagerat, dar daca il formezi si il plasezi cand si unde trebuie, totul este perfect.
Greseli nu ai prea a vut, de fapt nu am vazut.. owo si asta este foarte bine, incepi sa lucrezi si mai impecabil.. cu toate ca am vazut o singura greseala, dar in rest e bine. :3

This is all my love, hope that i wasn't that hard with you.
Love ya` !!>:D<



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de hiimera - 23-05-2011, 10:32 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.607 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.883 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 9.335 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.973 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 4.230 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.235 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
12 Vizitator(i)