Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[yaoi] Rock-ul si tu...

#28
[center]Capitolul 12[/center]

Simteam cum cineva se juca in parul meu, asa am deschis foarte lenes ochii, iar in fata lor se ivi chipul lui Sasuke, cum isi tinea capul intr-o mana si ma privea zambitor.
- 'Neata, murmur inca adormit si ii zambesc dragastos, dar de fapt ma instramb mai mult, facandu-l sa chicoteasca usor.
- 'Neata si tie, pisicuta balaie, imi spuse brunetul si imi dadu un mic sarut pe buze, facandu-l sa imi duc rapid mana dupa ceafa, afudand sarutul.
Si acum, respiratia ii mirosea a lichior de vanilie, cea ce ma facea sa il doresc si mai mult saruturile sale. Il trag deasupra mea, facandu-l sa ma incalece, intr-un cat barbatiile se atingeau, fiind presate intre trupurile noastre. Am mai fi continuat sa ne sarutam, poate sa ne incepem dimineata cu o partida foarte frumoasa de dragoste, daca usa camerei mele nu se deschidea si pe ea sa apara taicamiu. Sasuke rupse sarutul rapid si se dadu jos de pe mine, tragandu-si toata patura de pe mine si invelindu-se in ea ca un sushi.
- Data viitoare pune dracului si tu un afis pe usa, de genu: "Nu ma deranja cretinule de tata, ca ma fut cu iubitul si ala e pudic mai ceva ca o calugarita. P.S. Lasa un bilet ce trebuie sa mananc si ce nu si de unde", spuse ironic barbatul, privindu-ma cu nonsalanta, fiindca eram gol si putin cu scula ridicata.
- Ce frumos. Data viitoare cand imi voi mai trage ca un turbat, te voi anunta cu felinar rosu la usa, spun ironic si usor bajocoritor, ridicandu-ma in fund. Ce vrei? Il mai intreb, in timp ce ma intindeam de la sold in sus.
- Ti-am lasat de mancare, e ora doua, plec la munca si vezi ca a fost Itachi pe aici, intrebat de fratesu si a spus ca il spulbera daca il gaseste in patul Sakurei, ma informa blondul si inchise usa aia o data ca mi-a inghetat instrumentul de frigul ce venea pe usa in camera.
Incep sa rad amuzat cand il vad pe brunetelul meu iesind cu greu din patura, cerandu-si scuze din cauza ipostazei in care ne prinse taicamiu sau ceva de genu, facandu-ma sa imi dau ochii peste cap si sa ii spun ca lui Raiden nu ii pasa ce fac eu in camera mea, atata timp cat nu ii daram, ard, explodez si distrug casa. Il trimit la dus, fiindca nu poate sa se prezinte in fata lu' fratesu tot transpirat si mirosind a sex. Dupa ce i-am aratat unde-i baia, m-am intors inapoi in camera, tragand cearceaful alb de pe pat, fiindca era tot plin de cute si cu miros de transpiratie. Ma incrunt putin cand vad doua mici pete de sange, dar mi-am amintit ca Sasuke a fost inca virgin din punctul meu de vedere, asa ca arunc cearceaful in cosul de rufe si pun altul pe pat, in timp ce fretonam in surdina o melodie fara versuri, inventata de mine...

- Hai fi serios Sasuke, ce dracu ai vazut la Namikaze? Imi intreba iubitul Deidara, in timp ce stateam in bucatarie si mancam niste lazania.
- Unu la mana Jawa - numele de familie a lui Deidara - in bucataria mea nu se fumeaza, asa ca stinge tigara inainte sa o sting de penisul tau - la faza asta panteruta mea bruneta izbucni in ras - si doi la mana, Sasuke e destul de mare incat sa hotarasca cu cine si-o trage, ii spun blondului si acesta dadu din cap, foarte ascultator, fiindca nu era bine sa fiu enervat.
Itachi ridica din umeri, dar imi arunca o privire de genu "Sa dea dracu sa imi aud fratele plangandu-se ca tu l-ai fortat intr-un fel si iti vei dori sa nu fi facut acel lucru, cate zile vrei avea". Imi dau ochii peste cap si ii spun lui Uchiha-mare sa plimbe ursul sau sa stea sa ne jucam toti patru Mortal Kombat pe P.S.3. Deidara se oferi spectator si apoi se ridica de la masa, mergand in sufragerie si eu mi-am deschis gura, ducandu-mi degetul aratator la limba, dand de inteles ca mi-e rau - metaforic vorbind. De ce? Fiindca blondul purta o pereche de jeansi foarte stramti, cizme cam de fata si in ele bagati jeansi. Mai avea pe el un maiou si peste maiou o bluza ce ii dezgolea umerii, iar parul lung de trecea de omoplati era usor impletit - o suvita - de la tample, avand o coafura ca Legolas, elful din Stapanul inelelor, cea ce ii aduse lui Orlando Bloom un fan in minus. Sasuke imi sopti la ureche ca strambul ala blond ambulant, nu s-a sfiit niciodata sa nu-l pipaie in fata iubitului sau, cea ce ma facu sa ii injur lui Jawa toata familia, luand-o la o vorba de gratie si de altare.
Baiatul termina de mancat si imi dadu farfuria goala, multumindu-mi pentru masa, apoi se lipi de mine, dandu-mi un mic pupic pe barbie, dar eu cum sunt un drac impielitat - asa m-au facut mami si tati - am inceput sa il sarut pe buzele alea apetisante si moi, ce le avea. Limbile noastre se frecau una de cealalta, in timp ce il mangaiam pe fundul ala bombat si sexy ce il avea in dotare de la mama natura sau sa spun tata natura, ca suna mai bine asa pentru mine...
- Va fute-ti prin bucatarie sau ce dracu faceti acolo? Parca trebuia sa ne jucam pe P.S.3! Ne intrerupse glasul lui Itachi din sufragerie.
- Iti cautam p*** aia moarta si ipotenta pe care o ai! Strig usor nervos si adolescentul din bratele mele, incepu sa chicoteasca usor.
- Vezi ce iti tabacesc curul ala ciuruit si tunel ce il ai la joc, spuse nevastuica, cand am intrat in sufragerie si eu am luat o manta in mana.
Ii fac semnul pentru bla-bla-bla din mana si dam drumul jocului, facand un pariul cu el, ce nu aveam chef sa il pierd. De ce? Daca eu pierdeam trebuia sa ma imbrac in spandex si cu boxeri largi cu ursuleti pe ei pentru o saptamana peste tot. Daca castig, Itachi va purta tot spandex cu boxeri idoti, dar se mai adauga sa se faca in cap ca si Lady FalFal, pardon Lady GalGal sau cum dracu o chema pe aia si sa vorbeasca cu alti cantand in ritmuri de rapp. Te rog Buddah, Allah, Dumnezeu, Baal sau cine dracu o mai fi pe sus prin cer sau unde in sfinti mei este, sa nu pierd pariul asta, ca timp de o saptamana nu scapati fara sa va scarmanesc toate neamurile, sfintii, parintii si ce p*** mea mai aveti voi...

Mortal Kombat jocul
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
[yaoi] Rock-ul si tu... - de Nywa - 08-03-2011, 03:31 PM
RE: Rock-ul si tu... [+18 Yaoi, asa zisa limita de vasta e pentru tot] - de Nywa - 14-05-2011, 12:37 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  I love my rock star....[yaoi / shounen-ai] Dark Mistery_Chuu 2 4.290 10-05-2008, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Strawberry Ice


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)