Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[yaoi] Rock-ul si tu...

#27
[center]Capitolul 11[/center]

- In afara sa te imbeti si sa te droghezi, ce mai faci pe la petreceri? Ma intreba Sasuke, dand gata o sticla de licior de vanilie, in timp ce eu il aveam pe cel de ciocolata.
- Sex, ii raspund calm, in timp ce stateam pe balansoarul din veranta casei mele.
- Trebuia sa imi imaginez. In afara de Gaara, tu ai mai avut relati serioase? Ma intreba brunetul, proptindu-se de mine, usor beat - noroc ca nici unul dintre noi nu se imbata asa usor.
- Nu chiar, dar as vrea sa incep sa le am din nou cu cineva, ii spun calm, dand si eu sticla peste cap si m-am ridicat in picioare, clatinandu-ma putin. Cu tine as vrea, ii spun adolescentului, care ma privi ca speriat de bombe.
Incep sa rad de mecla lui si apoi il apuc de mana, tragandu-l cu mine in casa. Lasam sticlele pe masuta din coridor si mergem sus in camera mea, chicotind si dandu-ne mici pupicuri pe buze. Deschid usa camerei si lui ii indic patul - de obicei nu eram genul de persoana cu sex de la prima intalnire, dar bunaciunea asta de baiat ma strunea prea mult, ca sa il fac sa mai astepte pana mi se scula mine sa ma fut cu el - in timp ce eu am deschid laptopul si l-am conectat la boxe.
- Ce faci? Ma intreba Sasuke, cand am pus o melodie numai buna pentru lucruri nici de cum cuminti.
- Crezi ca am glumit cand am spus ca as vrea sa fiu cu tine? Il intreb calm, dandu-mi jos ceorapii.
- Pe o parte am crezut ca glumesti, pe cealalta cred ca vrei doar sa te folosesti...
- Sasuke sa iti intre bine in cap. Eu niciodata nu ma folosesc de cei care am fost doar sa imi satisfac placerile carnale, cum fac alti si nu suport sa fiu cu cineva prieten cu benefici, ca ala nu imi mai e prieten. Alegera ta. Vrei sa fi cu mine sau nu? Vezi ca nu sunt genul de persoana care sa se ascunda de alti, mai adaug, privindu-l atent.
- Vreau sa fiu cu tine si fi gentil, imi sopti, cand m-am pus langa el, privindu-l pasional si gales, trecandu-mi degetele de-a lungul maxilarului sau.
Il sarut pe buze, strecurandu-mi limba in gura lui, simtind gustul lichiorului cu vanilie ce l-a baut, dar nu i-am dat atentie, cand i-am simtit limba lui naravasa, cum incepu sa se frece se a mea. Imi strecor degetele sub tricoul sau, despartindu-mi buzele de ale sale, pentru a-i da jos tricoul si apoi el mi-l dadu jos pe al meu. Incepem sa ne sarutam in continuare, in timp ce baiatul ma atingea foarte timid si rusinos pe piept, iar eu ii mangaiam barbatia prin pantaloni, facandu-l sa imi ofteze de cateva ori in gura, lucru cu care eram obisnuit. Il intind pe pat si ma urc deasupra lui, fara sa ma desprind din sarut, apoi incep sa il sarut pe gat, muscandu-l bland si trecandu-mi limba peste asa-zisele muscaturi care ii le faceam pe pielea gatului. Cobor cu saruturile pe pieptul sau, apucand intre buze unul dintre sfarcuri, care l-am muscat bland, rotit usor si supt posesiv, facandu-l sa geama usor. Dupa ce il intaresc, aplic acelasi tratament si celuilalt sfarc, intarindu-l, in timp ce il desfaceam si ma desfaceam la pantaloni. Dau pantaloni jos de pe el cu tot cu boxeri si eu ma las in costumul lui Adam, apoi in intorc cu spatele la mine, fiindca si-a primit pe ziua de azi portia de oral, deci nu o va mai primi si a doua oara.
Incep sa il sarut pasional pe omoplat, trecandu-mi limba peste piele, lasand dare ude, in timp ce ii mangaiam cu degetele "nucile", fiindca ma aflam intre picioarele sale. Imi trec limba peste coloana sa vertebrala, facandu-l sa geama mai tare, insistind cu limba la fiecare vertebra in parte. Cobor cu limba pana jos si o trec peste gaurica si Sasuke se incorda usor, iar corpul sau fu strebatut de un mic tremur. Imi strecor limba inauntru si incep sa fac miscari de du-te-vino, facandu-l sa gafaie usor. Ma plictisesc, apoi il intorc cu fata spre mine, dandu-i un sarut pe buze. Ochii lui negri precum un hau adanc, ma priveau speriati de bombe, nestiind ce urma sa fie.
- Nu te mananc, spun amuzand si ma pun in genunchi si pun o mana pe incheietura piciorului sau. Sasuke incearca sa te relaxezi, fiindca asa te va durea mult mai putin, ii spun si deschid sertarul noptierei de langa pat si iau de acolo o crema ce o foloseam pentru "o alunecare mai usoara in interior" cu persoanele cam neexperimentate. Relaxeaza-ti picioarele - dupa ce le relaxa, le iau si le pun pe umeri mei, tragandu-l cu posteriorul pe genunchi mei - si soltul dragoste, mai adaug si pun putina crema pe degete, apoi o bag cu grija in el, facandu-l sa scanceasca usor. Ma potrivesc si il sarut pe buze apasat si il patrund incet si cu multa grija, facandu-l sa isi arcuiasca spatele si scoase un mic tipat de durere. Incep sa ii sarut pieptul, in timp ce inaintam in el cu grija, mai ales ca era prima data si nu vroiam sa fiu chiar atat de brutal cum am fost cu Gaara. Cand am intrat cu totul in el, am stat putin sa se obisnuiasca cu dimensiunea penisului meu, dar in tot acest timp, mi-am trecut degetele prin parul sau negru si matasos, in timp ce il sarutam pe buze sau ii luam lacrimile de durere de pe chip. Incep sa fac miscari foarte usorare de du-te-vino, facandu-l sa scanceasca si sa isi infiga unghile scurte in muschi bratului meu.
- Panterut-o relaxeaza-te, ii soptesc in ureche si ii dau un sarut apasat pe gat.
Incurand scantecele au fost inlocuite de gemete usoare de placere din partea brunetului, fiindca ma miscam cu mai multa grija cu el, decat facusem cu oricare pana atunci. Peste trupurile noastre infarbantate, s-a asternut o patura usoara, sclipitoare, umeda, lipicioasa si mirositoare de transpiratie, iar parul ne era naclait si umed, din cauza efortului care il depuneam. Simt cum imi vine si il patrund dur, facandu-l sa tipe scurt, eliberandu-ma in interiorul sau, apoi ii iau barbatia in mana, incepand sa ii fac un handjob pana ejacula. Imi duc doua degete la buze, lingand pervers degetele de sperma, apoi il sarut apasat pe buze, tragand peste noi patura sa nu racim din cauza ca eram transpirati si totusi era septembrie si afara era frig, dar acesta nu ma macea sa regret ca eram putin creol din cap pana in picioare, cu exceptia soldului ce era alb. Il iau in brate pe noul meu iubit si Sasuke imi dadu un mic sarut pe unul dintre bicepsi, apoi adormi imediat, dupa mine...

Let's go straight to number one - Melodia de pe fundal
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
[yaoi] Rock-ul si tu... - de Nywa - 08-03-2011, 03:31 PM
RE: Rock-ul si tu... [+18 Yaoi, asa zisa limita de vasta e pentru tot] - de Nywa - 07-05-2011, 11:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  I love my rock star....[yaoi / shounen-ai] Dark Mistery_Chuu 2 4.394 10-05-2008, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Strawberry Ice


Utilizatori care citesc acest subiect:
10 Vizitator(i)