Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

A venit si nextul, in sfarsit, cat l-am asteptat :3 Yuhu, in sfarsit l-am vazut si pe Kyan cu un altfel de comportament, ma refer atunci cand a venit doctorul si a adus vorba de externare, era asa cute, si Tyler asa grijuliu, ce dragut din partea lui ^^
Bineinteles ca blondul era turbat, mai bine zis nervos. Ah, nu vreau sa imi mai aduc aminte capitolul ala, m-a speriat asa tare comportamentul lui : - s. Anyway, acum totul e bine, si ma bucur ca actorul e externat 4
Oh, Kyan, ce se pricepe sa ii astupe gura micutului Tyler, si la propriu si la figurat xD Da, da, toata lumea ar trebui sa afle de sentimentele pe care le tine actorul pentru micut, neh?
Citat:-Exact. Abia aştept să pun piciorul afară. Urasc spitalele mai mult decât berea fară alcool.
Mi-a placut mult replica asta, si, da, nu l-as vedea consumand bere fara alcool, deci i se potriveste de minune xD
Cand a venit vorba de paparazzii, serios, m-am gandit ca o sa apara toti pe acolo cu aparate, si Kyan il va saruta in public but.. ahh, nu a fcaut-o -.- Cred ca s-ar fi suparat, cum a zis-o si el. Eu nu cred ca m-as fi putut abtine 9
Mi-a placut mult conversatia lor atunci cand au ajuns la destinatie. A fost asa.. uff, nu stiu, dar mi-a palcut, mai ales acele cuvinte de la sfarsit. Meriti toata lauda pentru acest capitol caci n-am vazut nicio greseala, oricum asta se datoreaza si modului in care ai descris si am fost complet atenta la povestea propriu-zisa, si la nimic altceva 33

Ma bucur ca a venit si nextul, ca l-am citit si ca sunt gata sa trimit comentariul. As vrea sa vad un zambet pe buzele tale cand citesti asta, la fel cum am si eu cand iti citesc ficul Smile
Deci bafta pana data viitoare, sweetheart :3



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Rain - 28-04-2011, 05:09 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)