Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lost- Naufragiatii

#3
Pana anul trecut am fost si eu o fana Lost.*nu ca acum nu as mai fi ...dar a cam trecut momentul*.
Sincer mi-a placut.Doi sau trei ani de zile mi-am stresat colegii cu ,,Lost'' pentru ca eu una eram dependenta de serial 4 daca nu ma insel,se difuza pe AXN in fiecare miercuri seara de la ora 21 sau 22 nu mai tin minte.Mi-am adus acum cateva luni aminte de acest serial cand *dubios* au difuzat tot pe AXN sezonul 5 si ultima parte din sezonul 6.Frumos...dar nu are farmec daca nu incepe cu 1 sezon, pentru ca este unul dintre cele mai complexe seriale si chiar daca aparent nimic nu are logica,totul se leaga *dubios faptul ca in sezonul 4 s-au luat de primele momente din 1 sezon nu?*Sincer am descoperit intr-o seara acest serial ,c-am l-am vazut pe Dominic Monaghan si m-am intrebat:,,WOW! asta nu-i nenea care a jucat in Satapanul inelelor?''
Aaaa da 21 tin minte ca eram asa de ,,WUF!'' adica absorbita,incat nu suportam sa faca cineva spoiler,pur si simplu mi se ridica parul pe spate,faceam ochii mari si incepeam sa zbier la om.*sau cum sa va zic...ca atunci cand ii spuneti unui fan NAruto ca personajul principal va muri dintr-un motiv banal sau ca Sakura isi va rupe mana in episodul 200000000000*
In concluzie sper sa gasesc fani ,,Lost'' ar fi destul de fun sa palavragim de dragul trecutului Smile
[Imagine: wqymg0.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Lost- Naufragiatii - de Dragonz Eyez - 17-04-2011, 09:21 AM
RE: Lost- Naufragiatii - de Who? - 24-04-2011, 08:43 PM
RE: Lost- Naufragiatii - de deeaH2elen - 28-04-2011, 04:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)