Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wassapp??:)

#1
Buna ziulica,dragii mei!Eu ''este''(greseala intentionata) Oana,am 14 ani (aproape).M-am inscris de o gramada de vreme pe forum,aproape un an,am mai postat pe undeva,dar nu m-am prezentat pentru ca...nici eu nu-mi pot explica de ce,sa zicem ca am uitat.Sunt uituca de fel...
Imi plac animeuri-le,motiv pentru care m-am inscris pe forum.Printre preferatele mele se numara Naruto,NaNa,Death Note,Pitchi Pitchi Pitch,Yu Yu Hakusho,Inuyasha,etc.
De asemenea,imi plac si cateva seriale de televiziune,cum ar fi The Vampire Diaries,Gossip Girl,Ghosts Whisperer.
Sunt o mare amatoare de muzica,si imi place rock-ul (si toate subgenurile lui,mai ales j-rock),K-pop,in special,R'n'B,Hip-Hop.Urmatoarele trupe/urmatorii artisti:Tokio Hotel,Cinema Bizarre,Justin Bieber,Guns and Roses,Three Days Grace,Evanescence,30 Seconds to Mars,Breaking Benjamin,Big Bang(si impreuna si membrii separat),SHINee,Super Junior,2NE1,Miyavi,SE7EN,Kelly Clarkson,si multi altii se afla in lista mea de preferinte.
Cam atatea despre mine.In acz ca vreti sa mai stiti si altceva,intrebati si va raspund cu mare placere.



Răspunsuri în acest subiect
Wassapp??:) - de anime_addicted - 24-04-2011, 06:14 PM
RE: Wassapp??:) - de Stormrage - 24-04-2011, 06:33 PM
RE: Wassapp??:) - de Flash - 24-04-2011, 07:05 PM
RE: Wassapp??:) - de Eclair. - 24-04-2011, 07:40 PM
RE: Wassapp??:) - de Camelie. - 24-04-2011, 10:51 PM
RE: Wassapp??:) - de anime_addicted - 24-04-2011, 11:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)