Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N.

#14
Hola! ^^ Mai intai Paste Fericit si Hristos a inviat! ^^

Bun mai Vero, capitolul asta a avut 'atata dialog incat saracutu' a fost in exces, ce mai, sec peste masura, cum ai putut tu sa pui atata dialog? : ))'

Citat:Mă aşez la una dintre mese alături de avocatul meu şi mă uit în jurul meu să văd cine mai este pe aici.
Meu si meu si meu si iarasi meu :-W
Crezi ca se aude bine? : )) Eu nuprea cred si instinctul meu de : Sotie, Sora, Geamana, Verisoara, Nepoata, Matusa, Amanta zice acelasi lucru : ))

Yeah! b-) Veronica mea a pus in sfarsit hentai [mama, am spus- o parca ar fi fost al 30- lea capitol =))] Fai fata, chiar asa 'sa-mi suga prietenul' oo. Lol suna mega scarbos : )) o.o

Greseli de tastare nu stiu daca au existat caci nici nu prea ma intereseaza : ))

P.s: Asa, ai pus nextu' aicea asa ca treci mai repede si scrie si la We Will ca te sugrum asa cadou de paste :-w
P.S.s:Anul acesta iepurasul sa vina la tine incarcat cu bunatati si sa nu uite sa iti dea si plicul cu cei o suta de pupici de la mine. Paste Fericit!:*
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?



Răspunsuri în acest subiect
RE: Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N. - de Hakusor. - 24-04-2011, 11:04 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 39.907 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)