Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N.

#13
Hai ca am sosit si eu pe aici. Deci:

PEr total daca este sa o iau in mare este bine si nu se vad greselile, dar daca recitesti se observa. Sti ca imi plac pervesitatile si deaia pot sa iti spun ca mi.a placut acea parte din trecut dar puteai descrie totul mult mai bine. Sentimentele tinerei , chiar daca o luai din perspectiva lui , tot puteau fi descrise mai bine decat ai facut.o tu . Toata scena puteai sa o faci si mai interesanta dar, dupa daca o scapai din mana ( pe scena de sex ) o faceai gretoasa sau prea vulgara, asa ca totussi este bine. Poti descrie totul mult mai amanuntit, ai un stil simplu si uneori paote deveni banal, adica unele parti ( in acest capitol nu a fost cazul, partea din trecut a fost aia principala, dupa parerea mea ). Stii sa ma faci sa vreau mai mult dar cred ca poti sa lucrezi mai mult la capitole si vezi ca am vazzut cateva greseli de tastare , shame on you. En fin, totul a fost ok. AM spus ce am avut de spus. Ideea este frumoasa si incitanta si stii ca mereu te voi iubi si ca voi citit ficul in continuare si ca imi place si toate laudele pentru ca se vede ca va straduiti and so on.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N. - de Daria - 24-04-2011, 01:59 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 39.907 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)