Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viata departe de casa

#4
Salut!
Dupa cum am promis am venit si cu un comm chiar daca nu prea imi place sa fac asta...adica prefer sa iti zic direct ce parere am....dar oricum voi ateriaza pe aici dupa fiecare capitol.

Acum ficul mi se pare bun,ideea e in regula si promite mult...e foarte bine pentru primul tau fic si ma bucur ca te-ai decis sa postezi.
Dupa cum s-a mai spus si mai sus ai cam grabit actinea...adica in anul ala scolar se puteau intampla mult mai multe lucuri care le puteai scrie in cateva capitole...pe viitor incearca sa-ti dezvolti mai mult ideile...fiindca stiu ca ai idei foarte bune..si te descurci si la scris adica nu ai greseli gramaticale sau de punctuatie.
Ce sa mai spun...incearca sa descrii mai mult sentimentele si ceea ce gandesc ei...adica la ce s-a intamplat intre Sasuke si Sakura puteai sa descrii mult mai mult ce era in inima si mintea lor.

Sper sa ti cont de ceea ce ti-am zis...si sa nu te superi pe mine dar eu vreau decat ca tu sa evoluezi.So....astept urmatorul capitol...care sper sa vina cat mai curand:-w...spor la scris>:D<



Răspunsuri în acest subiect
Viata departe de casa - de Paty.Paty - 20-04-2011, 03:57 PM
RE: Viata departe de casa[SasuSakuNaru] - de Rain - 20-04-2011, 04:40 PM
RE: Viata departe de casa[SasuSakuNaru] - de ~Ade~ - 20-04-2011, 05:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suntem asa de aproape ,dar totusi departe Yin 12 10.008 14-09-2010, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Debb.'
  Casa din vis [+15] sunshine 5 5.490 12-04-2010, 10:05 AM
Ultimul răspuns: sunshine


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)