Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Deseneaza Limitele Dragostei - [+18]

#26
Actiune in acest capitol, mi-a placut foarte mult c-ai dat un alt ritm ficului, nu drama si romanta ce a fost pana acum, si o actiune frumoasa si bine aleasa. Sper ac idiotul ala de King sa cada in cap, nu-l sufar din acest moment. Dar oare de ce exista un dosar cu sora lui Sasuke? Cine este acest King care nu ne da pare, nu ma lasa pe mine sa dorm linistita. Sper ca Sakura si Sasuke sa iasa din cladire teferi si nevatamati, dar si cu cateva raspunsuri, nu cu toate ca dupa aceea este prea plictisitor sa sti tot.

Am cateva intrebari:
~ CUm poate fi imblanzit un desen? Scri "bland" pe foaie deasupra lui? Nu inteleg.
~ De ce este atat de periculos caietul? El nu face decat animale, care nu pot sa distruga nimic, nu au nici o putere.
~ DE ce vrea King caietul? Si de unde are caietul geaman? Ai specificat ca Sasuke afost primul, deci nu putea sa treaca prin mana lui King. Si nu ar cauta caietul lui Sakura daca ar avea unu.

Sper sa-mi raspunzi candva.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 12-03-2011, 05:49 PM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 15-04-2011, 12:07 AM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Miranda. - 19-04-2011, 11:33 PM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Innaa. - 01-08-2011, 07:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dincolo de limitele intunericului si luminii(Naruto) :.:. Onytsa :.:. xOxO 19 15.195 12-05-2010, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Elena.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)