Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N.

#8
Bun, deci am aterizat si eu aici, fiindca m-a atras titlul si e un fic yaoi. Hm, let's start:
Titlul: E destul de inspirat si se potriveste cu continutul, sunt curioas pe mai departe.
Ideea: E interesanta ce-i drept, nu am mai intalnit pana acum asa ceva, si sunt curioasa cum o dezvoltati mai departe, sper sa ramana la fel de originala.
Personajele: Imi plac. Cei drept imi plac, mai ales personalitatea lor, ati conturat-o bine, nu ma asteptam sa va descurcati atat de bine la conturarea personalitatii personajelor.
Actiunea: Imi place, nu e deloc grabita, tine-o tot asa.
Estetica: E bunicica. Adica asezarea in pagina e buna, ai diacritice, dar ai mici greseli de tastare, probleme cu virgula si ratezi diacriticele, sau le pui unde nu trebuie. Vezi ce faci cu asta pe viitor.
Naratiunea: E buna, te descurci destul de bine la acest capitol, dar ai mai putea lucra la ea.
Descrierea: Si ea e buna, dar la fel ca la naratiune, o poti imbunatati.
Dialogul: E bun, nu am ce comenta de rau aici, nu e sec, pot spune ca e partea mea preferata din intreg capitolul.
Idee in mare: E destul de interesant, precum am mai spus, iar daca veti mai lucra la mici aspecte, va fi si mai interesant.
So, atat am avut de spus. Va doresc la amandoua bafta si sa ma anuntati cand puneti next! ^_^
[Imagine: j5atg3.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N. - de Kayla. - 03-04-2011, 09:41 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 39.907 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)