Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aishiteruyo

#10
Hey !! Scuza daca a durat cam mult.. ca sa ajung sa-ti las comm.
Imi cer scuze. :(
Pai sa incep sa critic, ca oricum tu ne-ai spus si ne si rogi in acelasi timp sa iti lasam o critica buna. Let's start. >:) :))

E mult mai bun ca data trecuta sctiunea, insa este cam grabita, iar descrierea nu prea a putut sa o acopere, din contra e si mai grabita.. --"
Si anumite randuri, pai pur si simplu nu mi-au placut, adica sa vazut ca s-a grabit actiunea si totul a fost rapid. Ex: "Imediat după vine şi salvarea şi o duc la spital şi uite aşa nu a ajuns la testul de la limba japoneză , la şcoală la ea toţi o bârfeau că e laşă şi altele , râzând de toate lucrurile îngrozitoare în familia ei , dar prietena ei cea mai bună, Berry, o fată cu părul blond şi ochii arzători ca soarele stă cu o faţă îngrijorată şi o altă importantă prietenă , Sora cu părul ei negru şi ochii ca oceanul şi cu aceiaşi faţă ca Berry se tot gândesc ce e cu ea , iar Berry se tot învinuia că e vina ei deoarece nu a luat-o din tramvai.După câteva ore Minako deschide ochii şi se ridică încet din pat auzind ce vorbea doctorul cu părinţi ei ."
Da stiu e tot asta, insa chiar nu prea mi-a palcut ca a fost ciudat, adica puteai sa o iei mai incet cu actiunea sa descrii in amanunte si partea ca cei de la scoala o barfesc pentru ca nu apare la test, hmm e destul de adevarat, insa ma cam zgarie pe cap... :-L

Asa insa se vede ca ai mai pus umpic de descriere, insa data viitorare incearca sa nu o mai grabesti, adica actiunea si indeasa mai multa actiune.
As mai putea comenta putin si la sfarsit, partea in care il zareste pe Yuji, asa din senin.. deci acolo puteai spune asa de multe, insa ai grabit. E asta e.
In rest a fost dragutz, insa chiar trist, mai ales ca a avut ghinion, iar cand am aflat ca are cancer, m-am ingrozit.. :(

Well astept nextul, chiar sunt curioasa si inca ceva un sfat mic: nu ami grabi de loc descrierea si ca sa incerci sa acoperi anumite parti care o iau la goana, adica sunt grabite, pune mai multa descriere, chiar daca asta necesita sa spui ca e o floare pe pervaz si ca are petalele rosiatice..
Ceau, ceau !! :* [sa nu uiti sa ma mai anunti. >:D<]



Răspunsuri în acest subiect
Aishiteruyo - de Eclair. - 25-03-2011, 04:56 PM
RE: Aishiteruyo - de MiraA - 25-03-2011, 06:31 PM
RE: Aishiteruyo - de Eclair. - 25-03-2011, 06:49 PM
RE: Aishiteruyo - de hiimera - 27-03-2011, 02:38 PM
RE: Aishiteruyo - de RinMi♫♪ - 27-03-2011, 03:22 PM
RE: Aishiteruyo - de Me†al. - 27-03-2011, 03:26 PM
RE: Aishiteruyo - de Eclair. - 01-04-2011, 01:21 PM
RE: Aishiteruyo - de RinMi♫♪ - 01-04-2011, 02:39 PM
RE: Aishiteruyo - de Katniss - 01-04-2011, 10:08 PM
RE: Aishiteruyo - de hiimera - 02-04-2011, 10:40 PM
RE: Aishiteruyo - de Eclair. - 08-04-2011, 09:39 PM
RE: Aishiteruyo - de RinMi♫♪ - 09-04-2011, 02:26 PM
RE: Aishiteruyo - de BuBuLiNa - 09-04-2011, 05:08 PM
RE: Aishiteruyo - de Katniss - 12-04-2011, 12:07 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)