Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] [yaoi] Kaleidoscope

#20
Yup, yup, exista si al doilea ch. ^^ Si nu am uitat de Vlad. :))
Sper ca ti-ai rezolvat problemele cu PC-ul si merci pentru reply! *hug*
_____________________

Au trecut trei saptamani de atunci. Continuam sa ma gandesc la Mihi si ma intrebam ce s-ar intampla daca l-as vedea, din intamplare, pe strada. As avea curajul sa il strig? Da, probabil ca da. Problema era daca m-ar evita sau nu, daca s-ar preface ca nu m-a auzit si si-ar continua drumul. Poate ca m-ar privi cu acei ochi caprui ai lui si si-ar intoarce capul, perefacndu-se ca nu m-a vazut sau poate ca el ar veni la mine, mi-ar spune sa mergem sa bem ceva si sa vorbim. Doar cand ma gandesc la asta inima incepe sa imi bata mai puternic. Mi-e dor de el. Dar poate ca nu are rost sa ma gandesc la asta, pentru ca nu se va intampla, nu il voi zari pe strada.

Cele trei saptamani au trecut destul de greu, scoala era plictisitoare si ma alegeam cu o multime de pagini scrise in fiecare zi. Ma miram cum nu adormeam la cursuri. Colegul meu de camera se imbolnavise de doua zile si nu imi mai ramanea nimic de facut decat sa citesc si sa recitesc cursuri si reviste. Nu puteam sa dorm si nici nu mai incercam, deoarece ma enervam, iar tavanul nu arata asa de bine. Sa nu mai zic de visele umede. In visele mele, Mihi era intotdeauna zambitor si ma atingea usor, ma saruta si se lasa imbratisat de mine, ma lasa sa il posed sa il fac al meu. Obrajii ii erau rosii, iar ochii inlacrimati, ii puteam auzi si gemetele undeva intr-un coltisor al mintii mele si nu ma indoiesc ca Mihi cel real geme la fel.

Era frustrant sa il visez pe Mihi, apoi sa fug in baie. Ar fi fost mult mai bine sa fie Mihi cat mai real langa mine, ca atunci... Atunci cand i-am simtit buzele peste ale mele, dulceata lor si senzatia ca ma desprind de pamant si plutesc undeva intr-o alta lume. Eram extaziat ca am avut ocazia sa il sarut si as da orice pentru inca unul.

Dupa aceste trei saptamani m-am hotarat ca nu mai pot continua asa si am inceput sa ma plimb ca bezmeticul prin oras si, de ce nu, sa imi caut o slujba de care nu trebuie sa afle parintii mei. Pai nu trebuia eu sa invat? O slujba mi-ar rapi tot timpul si as uita de facultate, dupa cum sustinea mama. Mereu am fost de parere ca ma trimisese la facultate doar fiindca ea nu a reusit. Intotdeauna imi spunea cat de important este sa urmez o facultate si cat de mult isi doreste sa ajung undeva intr-o pozitie inalta. Stiu si eu ca este important sa urmez o facultate si la fel de bine stiu ca dupa asta trebuie sa ma angajez pe undeva si toate aceste afirmatii ale mamei nu ma ajuta deloc; de fapt, ma streseaza. As prefera sa aiba ceva mai multa incredere in mine si sa nu ma mai bata la cap. Stiu si eu.

Am travesrat parcul si m-am intors. M-am plimbat prin parc, inconjurandu-l de cateva ori. M-am mirat sa il vad pe Mihi singur si trist asezandu-se pe o banca si m-am indreptat spre el fericit ca nu ma va putea ignora. Imi doresc prea mult sa vorbesc cu el si acum am ocazia sa fac asta. Inca ma intreb daca Mihi ar fi vrut sa ma evite. Poate ca daca m-ar fi vazut inainte sa se aseze pe banca, si-ar fi continuat drumul sau poate ca s-ar fi indreptat spre mine. Nu cred ca voi mai afla asta acum si nici nu am de gand sa il intreb asta. Este copilaresc!
- Buna! l-am salutat zambind larg. Isi ridica ochii tristi spre mine si zambetul imi pieri in doar cateva secunde.
- Buna, am primit raspunsul indiferent, apoi si-a intors privirea, fixand o piatra, probabil.

M-am asezat langa el fara sa stiu ce ar trebui sa fac. Tot curajul - sau ce-o fi fost - imi pierise si aproape regretam ca m-am apropiat de el. Simteam ca ma pierd si ca nu voi fi in stare sa articulez doua cuvinte. Poate este de vina faptul ca mi-am dorit prea mult sa il vad si niciodata nu m-am gandit ce i-as spune. Stiam doar ca vreau sa vorbesc cu el, dar ce? In ultimele saptamani Mihi mi-a acaparat toate gandurile si pierdeam ore intregi doar imaginandu-mi ca il voi vedea pe strada. Si atat, in imaginatia mea nu ne spuneam niciun cuvant.
- Te simti bine? am reusit sa intreb dupa o tacere de cateva clipe in care m-am simtit aproape stanjenit de mine insumi.
- Ne-am certat.

Inima mea a inceput sa bata putin mai tare cand am auzit asta. Pareau un cuplu destul de fericit si poate ca as fi sperat sa se impace daca nu tineam atat de mult la Mihi, daca nu il doream atat de mult. L-am prins de mana fara sa gandesc prea mult si i-am strans usor degetele. Nu si-a retras mana si asta m-a surprins putin, dar am presupus ca este prea trist ca sa respinga o simpla atingere.

Pentru a-l inveseli l-am invitat la o plimbare, iar el a fost de acord. Parea sa functioneze pentru ca Mihi a inceput sa imi povesteasca ce facuse in ultimele trei saptamani, sa imi spuna cum a fost la practica, ce batranica draguta intalnise si alte maruntisuri din astea. Imi facea placere sa il ascult, povestea intr-un anumit fel care te face atent si care nu te-ar fi plictisit deloc.

Zambetul lui imi place cel mai mult asa ca m-am bucurat sa observ ca revenise si ca se simtea bine. Daca stau mai bine sa ma gandesc, lui Mihi nici nu ii sta bine sa fie trist sau serios. Zambetul face parte din el, este ceva natural si pe buzele lui ar trebui sa fie tot timpul. Ma bine dispunea sa il vad asa si inevitabil zambeam si eu.

- Oh, aici stau eu. Vrei sa intrii? Poate bem un... ceai? intreb eu zarind caminul. Altceva in afara de ceai sau apa plata nu aveam, dar asta nu ar trebui sa fie o problema. Am urcat impreuna pana in camera mea, continuand sa radem si sa vorbim.
- Esti singur? ma intreba Mihi observand camera goala.
- Da colegul meu este bolnav si a fost internat la... Stai! Sa nu te gandesti ca..., m-am intors brusc spre Mihi, dar m-am oprit. Zambea si m-am mai relaxat, nu vroiam sa creada ca am planuit toate astea, dar sarutul care a urmat mi-a dat clar de inteles ca m-am agitat degeaba. Mihi s-a apropiat rapid de mine si si-a lipit buzele de ale mele putin timid. Poate ca nici el nu stia de ce facuse asta si imi era teama sa il ating, nu vroiam sa exagerez ca apoi sa imi spuna sa ma opresc asa cum o facuse acum trei saptamani. Uneori ma intrebam daca am facut ceva gresit atunci, ceva care l-a determinat sa ma respinga si niciodata nu ajungeam la o concluzie. Poate ca am facut sau poate ca nu.

Mi-a atins usor bratele, apoi m-a imbratisat, presandu-si corpul de al meu. I-am cuprins talia continuand sa ii sarut buzele moi, simtind cum incep sa ma incalzesc usor si cum inima incepe sa imi bata mai tare, bucurandu-ma in acelasi timp de fiorii pe care mi-i dadeau limba lui aflata in interiorul gurii mele.

Ne-am deplasat cu greu spre pat, trantind ceva in drum, cred ca niste foi aflate pe o masuta mica de langa unul dintre paturi si cu greu am evitat masa aflata sub singura fereastra din camera, paralela cu usa. Buzele noastre nu pareau ca vor sa se desparta prea curand, ca si cum ne luptam unul cu celalalt, fiecare incercand sa obtina victoria.

Corpurile noastre au cazut pe suprafata moale a patului, Mihi aflandu-se deasupra mea, cu picioarele despartite, privirile noastre confruntandu-se. Mi-am ridicat capul spre el, cautandu-i buzele cu ochii inchisi si incepand un sarut mult mai lent. Limba mea a patruns in gura lui fara piedici si am continuat in acelasi rim, simtind mainile lui Mihi pe pieptul meu, miscandu-se continuu. Am gemut putin cand si-a trecut degetele subtiri peste sfarcurile mele si a intrerupt sarutul privindu-ma cu ochi sticlosi.
- Este totul in regula? intreb cu respiratia intretaiata si cu teama ca s-ar putea razgandi. Neaga dand energetic din cap si zambind, lipindu-si buzele de ale mele, apoi departandu-se destul de repede. Privirea lui imi da fiori si nu stiu daca sa o iau ca pe un lucru bun sau nu.

Vroiam sa repet intrebarea, dar mainile lui care au coborat brusc la pantalonii mei m-au impiedicat. Dupa ce a desfacut pantalonii, mi-a desfacut camasa, apoi si-a aruncat tricoul pe undeva prin camera. Ceva in atitudinea lui s-a schimbat, privirea i-a devenit sigura si parea sa stie exact ce face si ce vrea. Mi-a sarutat scurt gatul, apoi a coborat pe piept, pe abdomen, sarutand fiecare particica si dezmierdandu-mi pielea cu buzele si limba. Muschii mi se contractau involuntar, o senzatie noua strabatandu-mi corpul. Sexul pentru mine inseamna doar sex si niciodata nu mi-a luat atata timp pana sa ajung in pantalonii cuiva - femeie sau barbat - sau sa ma ingrijorez pentru ce vrea partenerul meu. Mihi are un efect ciudat asupra mea si ma face sa ma simt putin nesigur, tocmai pentru ca el este atat de sigur. Respiratia mi se ingreuna cu fiecare sarutare a lui si mi s-a oprit complet in momentul in care i-am simtit buzele sarutandu-mi penisul si mana inconjurandu-l. Am gemut slab simtind interiorul umed al gurii sale, mana mea gasindu-si loc in parul lui, strangand suvitele blonde in pumn.

Isi misca capul rapid, acoperind cu mana portiunea pe care nu o putea cuprinde cu gura, oferindu-mi multa placere si curand orgasmul, daca nu l-as fi oprit. L-am tras spre mine, Mihi revenind la pozitia lui deasupra mea si mi-am dus mainile la pantalonii lui pentru a descoperi ce erau deja desfacuti. Nu imi aduc aminte cand a facut asta, cred ca imi amortise creierul in timp ce ma sugea de parca ar fi vrut sa imi ia toata vlaga.
- Vreau sa termin in tine, i-am soptit si am primit drept raspuns zambetul lui atat de frumos.

L-am ajutat sa scape de pantalonii care au ajuns pe undeva pe podea, apoi Mihi s-a pozitionat pe erectia mea, lasandu-se in jos. L-am auzit gemand in timp ce intram in el si mi-am lasat capul pe spate, simtind peretii stramti ai anusului sau in jurul meu. Mi-am apropiat chipul de al lui si i-am atins usor buzele, intr-o incercare de a-l saruta, respiratia mea fiind intr-un final, singura urma pe care am putut-o lasa.

Am schimbat pozitiile, Mihi ajungand sub mine cu picioarele stranse in jurul meu. Gemuse scurt cand am facut asta si abia atunci am putut sa ii observ ochii inlacrimati. I-am atins usor chipul cu degetele, trecandu-mi-le peste obrazul lui si stergandu-i lacrimile. Un Mihi atat de excitat si vulnerabil in fata mea ma face sa imi doresc sa pastrez aceasta imagine imprimata pe retina, sa il vad tot timpul.

Miscarile mele erau repezi si brutale, facandu-l sa geama intr-un mod care imi gadila placut timpanele. L-am simtit cum tremura sub mine atunci cand s-a eliberat, o parte din sperma lui ajungand pe abdomenul meu. Mi-am gasit si eu eliberarea la scurt timp, in interiorul lui cald, apoi l-am strans in brate, sarutandu-i tandru ochii si buzele.

* * *

Bratele lui Mihi imi incojurau talia si ii simteam respiratia pe piele. Ii mangaiam usor parul, rotind suvitele pe degete.
- Nu trebuia sa facem asta, l-am auzit soptind.
- Nu va stii nimeni.

I-am simtit lacrimile curgand pe obrajii lui si i-am luat chipul in maini, ridicandu-l ca sa il pot vedea. Mi-a indepartat mainile si s-a ridicat din pat. L-am prins de talie cu ambele brate. Nu vroiam sa plece, vroiam sa ramana cu mine inca cateva ore, apoi sa il vad din nou.
- Trebuie sa plec, tonul lui era rece.
- De ce trebuie?
- Stii, doar m-am certat cu Vlad, nu ne-am despartit!

I-am dat drumul si l-am privit cum se imbraca, apoi cum pleaca din camera mea. Mi-am simtit inima strangandu-se si am inceput sa plang. Mi-am cufundat fata in asternuturi si am plans in hohote. De ce nu l-am oprit? L-am mai vazut pe Mihi in lunile care au urmat si am vorbit, dar foarte putin si niciodata despre ce s-a intamplat. O lunga perioada de timp nu l-am mai vazut deloc ca apoi sa aflu ca a plecat din tara, pe undeva prin Suedia. Asta mi-a zis-o Vlad intr-o seara cand ne-am intalnit din intamplare intr-un bar. Era putin afumat si cu mult chef de vorba. Isi pierduse slujba in acea zi si era deprimat. Mi-a zis si ca el si Mihi s-au despartit atunci cand i-a zis ca l-a inselat. Nu i-a zis cu cine si acum eu ma gaseam sa il consolez.

Dupa aceea, toata situatia a luat o intorsatura cu totul neasteptata. M-am mai intalnit de cateva ori cu Vlad si l-am ajutat cat am putut de mult. Intr-una din serile in care discutam la el acasa, i-am marturisit ca m-am culcat cu Mihi. Doar a ras si a zis ca noi nu suntem singurii care s-au culcat cu Mihi. Am fost destul de socat, dar cum imi imaginam eu ca este Mihi? La urma urmei, nu il cunoasteam deloc. Cateva ore mai tarziu ii simteam buzele lui Vlad pe pielea mea si penisul lui erect in mine. Cum am ajuns in aceasta situatie, nu stiu, dar la un moment dat am realizat ca am ajuns prea departe ca sa mai dau inapoi.
[Imagine: LCGbvGa.png]



Răspunsuri în acest subiect
[+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Noesis - 29-09-2010, 07:56 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de DeDal N. - 29-09-2010, 08:29 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Abbeh. - 29-09-2010, 08:44 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Noesis - 13-11-2010, 02:41 AM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de DeDal N. - 13-11-2010, 03:19 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Noesis - 07-12-2010, 01:22 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Rinnie - 29-12-2010, 02:24 AM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Beatrix LaVey - 29-12-2010, 02:05 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Addeh - 29-12-2010, 02:20 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Noesis - 26-01-2011, 04:06 AM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Addeh - 26-01-2011, 09:57 AM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Noesis - 17-02-2011, 02:50 AM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Addeh - 17-02-2011, 10:23 AM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Beatrix LaVey - 20-02-2011, 12:51 AM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Noesis - 13-03-2011, 05:13 AM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Addeh - 13-03-2011, 12:21 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Noesis - 02-04-2011, 04:00 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Addeh - 02-04-2011, 08:58 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Noesis - 18-05-2011, 08:28 PM
RE: [+18] [yaoi] Kaleidoscope - de Addeh - 24-08-2011, 01:25 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)