Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unlimited Pleasure

#18
Va multumim mult de comentarii, dragelor >:D< si ne bucuram ca va place:o3
Next now:


Capitolul 9

Ma gandeam abatut la ceea ce imi spusese Taki, ca nu ar fi trebuit sa ii fac ceea ce i-am facut, dar parca il violasem, asa facea! Si cat de tare imi placuse, si felul de a se misca si de a se arcui sub mine, gemand incantat si oftand de placere absoluta... Mi-am inclinat capul intr-o parte, realizand ca ma aflu la birou si deja ma umflasem acolo, in pantaloni.
Ieri avusesem niste treaba si fusesem numai plecat prin oras, asa ca nu aveam habar daca Taki se dusese sau nu la scoala sau la garaj, plus ca nu intrebasem pe nimeni, dat fiindca faptul ca doar John stia ca el e angajat aici. Mi-am lasat capul in maini, oftand usor. Poate o luasem prea repede cu el, mi se parea aiurea ca reactionase asa, oricum nu il obligasem s-o faca, oricine implora sa incetez cand simte acea durere, iar eu crezusem ca si de data asta fusese la fel si de aceea vrusese sa incetez.
Priveam pierdut pe fereastra, sperand ca nu e chiar suparat pe mine. Acum imi era rusine de ceea ce facusem, desi nu regretam cu nimic, fiindca fusese al dracului de sexy pe masina rece, in constrast cu fierbinteala trupului sau. Deja capul incepuse sa-mi pulseze, iar barbatia mi se intarise mai tare decat as fi vrut. Nu, nu puteam sta in continuare la birou, riscam sa il iau pe John si sa dau in el ca un apucat daca mai ma gandeam la Taki, asa ca am ales sa-mi dezbrac blugii si camasa neagra si mi-am luat o pereche de blugi mai vechi pe mine, mulati pe corp astfel incat umflatura dintre picioare se vedea, insa alta pereche chiar nu mai gaseam si nici nu aveam starea necesara sa caut. Am iesit asa din birou si am coborat rapid scarile, ajungand in garajul propriu-zis, unde lucrau baietii. John isi linse buzele de cum ma vazu si se apropie de mine, trecandu-si mana pe talia mea, iar pe cealalta o aseza intre picioare.
- Te ajut cu ceva? rosti pe un ton pervers, insa eu am dat negativ din cap si am privit in jur atent, sperand ca il voi zari pe Taki pe acolo. Am oftat cand am vazut ca nu e si am luat in primire un Mercedes alb a carui marca nu o bagasem de seama, fiindca gandurile continuau sa imi zboare la tanarul acela care ma pusese pe jar. Nu promiteam ca daca as ramane pentru a doua oara singur cu el nu as face acelasi lucru, pur si simplu trupul lui cerea sa ma aiba, voiam sa ma simt din nou in el, sa-l aud cum geme extaziat... Chiar si scancetele sale mi se pareau al dracului de sexy!
- Drace! am exclamat enervat, moment in care am auzit o voce cunoscuta cum ma intreba ce se intamplase, insa nu imi puteam da seama a cui este. Acea persoana se afla in spatele meu, iar eu m-am intors si l-am vazut chiar pe tanarul cu care ma certasem ieri dimineata stand in fata mea. Nu ma privea in ochi, ci isi fixase privirea pe muschii abdomenului meu, probabil.
- Mike, ce s-a intamplat? rosti pentru a doua oara, terzindu-ma pe mine din visare.
- Nimic, doar ca... Ma gandeam, spun incet si ii zambesc, dupa care ma apropii de el. Vru sa se retraga, insa deja il printesem de antebrat si nu voiam sa ii dau drumul. Multumesc ca ai venit, rostesc la urechea lui si sarut discret pavilionul, dupa care imi prind parul si ma asez pe rampa, bagandu-ma sub masina alba ce-mi fusese data in grija.
Taki mormai ceva in urma mea, apoi l-am auzit indepartandu-se, insa nu m-am dus dupa el, acum era doar angajat si isi facea treaba, ca si mine, de altfel.

Am trecut prin fata intrarii in garajul din spate, unde erau tinute masinile pentru curse, si am vazut cum un cap blond, ceva mai inalt, se afla cu spatele la mine, stand fata in fata cu insusi Taki. A ridicat in acel moment mana si mi-am dat seama ca il va plesni. M-am indreptat intr-acolo, insa nu am reusit sa-l prind inainte sa-l loveasca pe nipon.
- Ce dracului crezi ca faci?! am intrebat prinzandu-l in brate pe baiat si privindu-l nervos pe John, care spumega de furie acum. Se uita urat la fiecare in parte si sasai precum un nebun, vrand sa il loveasca pe Taki, insa in acel moment i-am dat eu o palma de s-a dezechilibrat si a fost nevoit sa se sprijine cu spatele de o masina.
- Invata sa lovesti ca un barbat! spuse Taki batjocoritor, uitandu-se urat la el, apoi vru sa plece, insa John ceru nervos:
- Stai, tarfa! Ai impresia ca poti face ce vrei cand e Mike aici? urla exasperat, insa a tacut de cum vazu cat de urat ma uitam la el. Se bosumfla si alese sa se indeparteze, iar eu m-am intorc catre nipon si l-am luat in brate. Vru sa se retraga si de data asta, insa nu opunea rezistenta prea mare, il tineam cu usurinta. Mi-am trecut buzele peste locul unde il lovise blondul, dupa care intreb ce s-a intamplat, iar el raspunse plecandu-si chipul:
- E vorba despre ce s-a intamplat...
- I-ai spus?! am intrebat facand ochii mari de uimire, fiindca nu ma asteptam. Daca facuse atata circ la mine acasa ca ma culcasem cu el, avand in vedere ca stiam doar noi doi, acum sa ii fi spus si unuia pe care nu il cunostea!
- Nu, nu i-am spus, dar stie, rosti si se uita taios la mine, insa am dat negativ din cap, dandu-i de inteles ca nu ii spusesem eu. Dar cine? intreba nervos, iar eu i-am sarutat fruntea tanarului. Isi intoarse privirea, nevrand parca sa ma vada, iar eu i-am soptit la ureche:
- Hai pana la masina aceea.
Cum auzi acest lucru dadu negativ din cap si incepu sa tremure speriat in bratele mele, iar eu nu pricepeam de ce anume se intampla asta. I-am soptit inca o data ca va fi bine, ca nu ii fac nimic, si a ales pana la urma sa vina la mine pana la GTR-ul argintiu. M-am uitat atent pe capota si i-am aratat ceea ce il bagase pe John la idei, si anume urme a ceea ce se intamplase in urma cu doua seri acolo. Se rosi puternic, ascunzandu-si chipul, iar eu am luat o carpa si am sters rapid cele doua urme zambind. Mi-am pus mainile pe capota, exact cum statusem aseara, nepasandu-mi ca poate pare ciudat, insa retraiam ceea ce se intamplase acolo, ii simteam din nou trupul fierbinte arcuindu-se sub al meu si din nou am simtit cum ma umflu in pantaloni din nou. M-am intors cu fundul la capota masinii, sprijinindu-ma de ea si am oftat.
- Taki, chiar imi pare rau, nu am vrut sa iasa asa, nu am vrut sa te superi, rostesc si oftez din nou, inchizandu-mi ochii.
Se uita la mine atent. Ii simteam privirea asupra trupului meu, iar cand mi i-am deschis l-am putut observa ca se uita la pleoapele mele. Arata mai bine decat in urma cu o zi, cand ne certasem, era chiar simpatic acum, parea ca durerea ii disparuse. Stiam ca ii placuse, asta nu avea cum sa ma minta, insa nega probabil din cauza conceptiilor. Isi cobori privirea pe abdomenul meu bine facut, dupa care intre picioare. L-am putut observa cum rosise din nou si am zambit, apropiindu-ma de el.
A incercat sa se retraga, insa se misca atat de incet incat am ajuns din prima in fata lui si mi-am pus mainile in jurul trupului sau, tinandu-l in bratele mele. Isi lasa capul intre umarul meu si gat si scanci usor.
- De unde a stiut ca noi doi... ? ma intreba, nereusind insa sa duca la bun sfarsit intrebarea din cauza ca se rusinase.
- Mai fac si de-astea, rostesc si il sarut usor pe par, dupa care el isi ridica privirea catre mine si ma privi intrebator. M-am vazut nevoit sa continui: Nimeni din cei ce mai lucreaza aici nu mai face asta, iar John si-a dat seama ca eu am fost. Din nou se uita cu un semn de intrebare pe chip si i-am spus: Se observa prea bine cum ma uit dupa tine, si-a dat seama din prima ca pe tine te-am avut pe acea masina. Rostesc inca o data ca imi pare rau, iar el isi lasa capul inapoi in scurbura gatului meu.

- Asculta aici, blond idiot! am strigat indreptandu-ma catre el si privindu-l al dracului de nervos. S-a uitat urat la mine si a vrut sa zica ceva, insa eu l-am prin de incheietura si l-am tras dupa mine in birou, unde am continuat spumegand de furie: Daca o singura data mai indraznesti sa dai in Taki iti rup mainile! am exclamat nervos, aproape improscand cu flacari.
- Deci i-ai tras-o tarfei! rosti cu parere de rau in glas, dar si nervos. E o tarfa daca ti s-a lasat atat de usor, Mike, dar tu nu vezi asta, obsedat desfaranat ce esti! imi spuse urland aproape si eu i-am inchis gura cu o palma.
- Un singur cuvant sa mai rostesti si zbori, spun nervos si ies din birou dand cu usa. John ramasese acolo si privea in urma mea cu tristete. Nu puteam spune ca nu imi parea rau de ceea ce se intamplase, si anume ca il lovisem, insa se bagase unde nu ii fierbe oala, plus ca stiam prea bine ca fusesem primul pentru el si eram constient ca nu s-ar fi lasat daca nu ar fi fost baut... sau poate...
Mi-am alungat gandurile si am zambit usor, indreptandu-ma catre masina la care lucra Taki.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 28-02-2011, 01:29 AM
RE: Unlimited Pleasure (Yaoi by MiraA&Gabytsswh) - de Beatrix LaVey - 29-03-2011, 09:49 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 10-01-2012, 09:15 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 02:00 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 23-02-2012, 08:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de DiZ - 10-06-2012, 10:30 AM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 10-06-2012, 09:36 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Lexxu - 16-06-2012, 02:50 PM
RE: Unlimited Pleasure - de kame. - 17-06-2012, 06:54 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:41 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 15-07-2012, 04:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 23-07-2012, 12:10 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Marina. - 30-07-2012, 01:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 38.170 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)