Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unlimited Pleasure

#13
Buun, iti multumit pentru comentariu,Alexandra >:D<
Acum... Yaoi-ul:-"


Capitolul 7

Am ramas de-a dreptul uimit cand s-a agatat de umerii mei si mi-a spus ca am ochii frumosi, ceea ce m-a starnit, fiindca i-am pus stapanire pe buze fara sa-mi pese ca abia l-am cunoscut. Am fost uimit sa observ ca isi intredeschide buzele, facandu-ma sa ma intreb daca e prima data cand ajunge sa se sarute cu un barbat. Ma incanta toata treaba si am inceput sa-l sarut bland, i-am parcurs buzele cu limba si mi-am strecurat-o in lacasul sau fierbinte si umed, inspectand fiecare coltisor cu delicatete. Am gasit intr-un final ceea ce cautam, fiindca mi se alatura mult doritului sarut, alaturandu-mi-se mie.
Eram starnit al dracului de tare si abia mai nimeream sa mai inchid usile garajului. Se vedea o lumina slaba, insa toti angajatii erau plecati acum la casele lor, ceea ce insemna ca totul era la mana noastra, puteam face orice dorim. Mainile mele incepur asa ii mangaie spatele, ajungand sa se strecoare pe sub camasa lui alba ce mirosea a parfum. L-am luat in brate, ridicandu-l la nivelul chipului meu, fiindca era ceva mai scund, apoi i-am pus stapanire pe buze, savurandu-le dulceata cu placere. Si-a incolacit in acele momente bratele in jurul gatului meu, lipindu-se de mine, apoi i-am simtit si picioarele cum se roteau in jurul bazinului meu, strangand puternic.
Adoram felul de a se comporta, ma starnea din ce in ce mai tare, nu mai rezistam sa urc un etaj cu el, asa ca m-am dus la prima masina care imi aparu in fata, si anume un Mercedes CLK GTR de culoare argintie. L-am sprijinit cu fundul de botul acesteia, continuand sa il sarut si sa-mi plimb mainile pe trupul lui frumos croit. Isi departa buzele de buzele mele si eu mi-am dat capul intr-o parte, atingandu-i pavilionul urechii. Am prins intre dinti si am muscat usor, dupa care mi-am trecut pervers limba peste el, auzind un scancet din partea tanarului in acel moment.
- Mike... i-am auzit vocea cum imi rostea numele, facandu-ma dependent de acele sunete incantatoare.
Mi-am coborat buzele pe gatul sau, sarutand cu precizie fiecare particica a corpului ce stiam ca poate provoca placere, incepand sa sug usor pielea pe care o prindeam intre buze si lasand cateva semne rosii. Mainile mi-au ajuns pe pieptul sau, incepan sa mangaie usor fieacare particica acoperita de camasa. Am inceput sa desfac nasturii cu acuratete, miscandu-ma incet, lungind clipele si savurand cu placere, gustandu-i in acelasi timp pielea incantator de placuta la atingere, fina si frumos parfumata. L-am intins usor pe capota masinii si m-am aplecat peste el incepand sa ii sarut pieptul, desfacand pe rand fiecare nasture al camasii albe de pe el si savurandu-i fiecare centimentru de piele, vanand placerea pentru a i-o oferi. Taki incepuse deja sa geama, apoi scapa si un scancet de cum am ajuns cu buzele pe mugurasii intariti ai pieptului sau. I-am prins pe rand intre buze, sarutandu-i usor, rasucindu-i cu dintii pe fiecare in parte si lingandu-i. Devenira imediat si mai tari decat inainte, ceea ce ma facu sa zambesc multumit, continuandu-mi jocul cu el. Am reusit sa-l dezbrac pe jumatate de camasa, iar apoi si-a dat-o singur jos, strigand nerabdator ca e cald.
Pustiul se comporta mult mai bine decat m-as fi gandit eu. Si-a lipit pieptul de pieptul meu, cautandu-mi buzele si prinzandu-am de parul ce-mi cadea liber pe umeri acum. Mi le acoperi cu un sarut nerabdator si pasional, cerand parca mai mult, iar eu i-am oferit ceea ce-si dorea, strecurandu-mi limba printre buzele sale fine si incepand un sarut plin de dorinta.
Mi-am dus mana la cureaua pantalonilor sai si am desfacut-o rapid, aruncand-o pe jos, apoi i-am desfacut nerabdator capsa si slitul. A inceput sa tremure sub mine in acel moment si am zambit pervers, lingandu-mi buzele. Imi duse mainile tremurande pe abdomen, apucand marginea maieului pe care mi-l trase jos de pe mine, dand cu el pe podeaua rece. Nu mai avea rabdare, ceea ce imi placea la nebunie. Mi-a pus stapanire pe buze, in timp ce eu mi-am dus mana la pantalonii sai si i-am impins usor in jos, ridicandu-l in acelasi timp de talie pentru a-i putea lasa sa cada in voie si ei, urmand traseul celorlalte haine. Il lasasem pe scupul de Taki acum doar in boxeri. Arata incantator asa, intins pe o masina care imi apartinea si o foloseam in curse mereu, fiindca o adoram. Imi plimb mainile pe trupul sau, atingandu-l usor si facandu-l sa scoata gemet infundate. Mi-am coborat una din maini pe picioarele sale si am inceput sa masez incet, facandu-l sa se prinda de gatul meu si sa imi geama la ureche.
Imi simteam locul dintre picioare umflat la culme, pantalonii devenind brusc neincapatori, asa ca mi-am desfacut slitul si am scapat rapid de ei, aruncandu-i langa cei ai niponului de pe masina mea. Tremurul i se amplifica in acel moment, iar eu nu ma mai puteam abtine, insa nu aratam asta, continuam sa imi plimb usor mana pe materialul ce-i acoperea barbatia. Deja se incalzise destul de tare si incepuse sa geama, vocea auzindu-i-se in tot garajul. Mi-am dus mana in boxerii sai si am curpins organul, incepand sa mangai usor si sa il fac sa isi arcuiasca spatele. Si-a dat singurel boxerii jos, nemaisuportand presiunea, iar eu mi-am continuat jocul asupra trupului sau sexy, sarutandu-i abdomenul. Am apasat usor cu mana pe capul sau, facandu-l sa geama lung, nemairezistand. I-am desfacut picioarele cu mana libera, strecurandu-ma intre ele. A tresarit din nou cand mi-am strecurat un deget in interiorul sau, apasand usor in spatiul ingust. Am zambit la gandul ca era asa de stramt acolo, avea sa fie cam neplacut pentru el, insa imi placea la nebunie Taki si nu voiam sa simita durere, eram hotarat sa fiu cuminte. Am inceput sa misc usor degetul acolo pana ce trupul i s-a obisnuit. Cu toate ca eram scufundati in semiobscuritate i-am putut vedea chipul irosit si trupul acoperit de un strat fin de transpiratie.
M-am aplecat usor inainte si l-am sarutat iarasi, el raspunzandu-mi numaidecat. Am strecurat atunci si un al doilea deget in el si am inceput sa le misc la unison in interiorul sau. A scapat un scancet cand simti ceea ce faceam, insa nu se impotrivi, ci continua sa ma sarute, indurand ceea ce faceam. Nu a fost greu sa gasesc locul acela ce l-ar putea face sa scoata niste sunete incantatoare ce-mi gadilau auzul. Ma saruta apasat, incepand sa geama de placere din ce in ce mai tare pe masura ce ma miscam in el si ii mangaiam si barbatia cu atata precizie. Isi prinsese ambele brate in jurul gatului meu, neacceptand sa-mi mai dea drumul, insa si-a arcuit brusc spatele in acel moment si a ejaculat tot lichidul fierbinte, gemand la urechea mea intr-un mod incantator incat simteam ca nu am sa mai rezist nici eu prea mult timp.
Mi-am proptit ambele maini apoi pe capota masinii si l-am sarutat lung pe buze, scotandu-mi apoi boxerii si lasandu-i sa cada pe jos. Mi-am pozitionat atunci organul intarit la intrarea din trupul sau si am patruns cu grija, insa a scancit din prima clipa si a dorit sa se retraga. L-am prins de talie, iar vocea mea, desi calma, se auzea in toata incaprea:
- Usor, nu se va intampla nimic rau! I-am sarutat apoi fruntea si am continuat sa ma imping incet in el, facandu-l sa scanceasca puternic.
- Stai, Mike! E prea.. Mare! imi spuse scancind, insa pana si tonul sau de a-mi pronunta numele ma excitau. Nu ma puteam abtine, m-am afundat mai tare in interiorul sau,facand abstractie de sunetele de durere pe care le scotea. De-indata ce am patruns cu totul in interiorul sau m-a prins cu mainile de brate, cerandu-mi din priviri sa incetez. I-am vazut lacrimile cum ii inundasera deja ochii si m-am aplecat incet peste el, prinzandu-i buzele intr-un sarut la care nu ma iraspunse de altfel. M-am miscat usor in el, insa a scos un tipat de durere si din nou imi ceru sa incetez, insa nu, nu puteam sa fac asta tocmai acum. Continuam sa fac miscari de du-te-vino in interiorul sau pana ce m-am incalzit si eu mai tare, avand grija insa sa il mangai si sa-l sarut atent. Nu doream sa simta durere, insa se parea ca pentru el asta chiar e groaznic.
- Te rog, opreste-te! imi spuse inghitindu-si lacrimile, insa nu mai puteam, era deja prea tarziu sa mai fac acest lucru.
- Stai cuminte, puiule! ii spun si imi strecor limba in interiorul gurii sale, incepand sa-l sarut usor, continuandu-mi miscarile ce au devenit din ce in ce mai grabite in el. Scotea un urlet de durere de fiecare data cand ajungeam sa il patrund in intregime, se incolacise in jurul bazinului meu cu picioarele si cu mainile in jurul gatului meu, infigandu-si in muschii spatelui meu unghiile, zgariindu-ma. Imi facea insa placere acest lucru, asa ca am continuat sa ma afund in interiorul sau cu din ce in ce mai multa viteza.
Plangea si scanceta lung de fiecare data cand patrundeam mai adanc, ceea ce ma facea sa imi para rau, insa era prea apetisant si nu ma puteam abtine, pur si simplu pana si modul sau de a tipa era sexy si incitant. I-am sarutat lacirmile in acel moment, acestea disparand pentru cateva momente de pe chipul sau, insa ereau reluate in scurt timp de celelalte.
Mi-am grabit din nou miscarile de du-te-vino pe care le faceam, fiindca simteam ca sfarsitul e aproape. M-am afundat cat am putut de adanc si mi-am arcuit spatele, moment in care am ejaculat in interiorul sau, lipindu-mi buzele de buzele sale. Se intinse pe capota arginitie si rece de-indata ce se vazu liber, scancetand lung si continuand sa planga. Am strans hainele de pe jos, dupa care mi-am indreptat privirea catre el:
- Taki... am rostit usor si i-am sarutat abdomenul transpirat, apoi pieptul. Isi duse mainile in jurul meu, cerandu-mi ocrotirea, iar apoi l-am luat in brate si l-am ridicat, indreptandu-ma catre biroul meu, fiindca acolo era o canapea. L-am dus acolo si, dupa ce am intins canapeaua, l-am lasat sa adoarma. Intinse mana dupa mine, iar eu m-am bagat in pat langa el, luandu-l in brate si sarutandu-l protector. Ssst! Va fi bine, i-am spus la ureche si apoi ne-am acoperit trupurile cu o patura subtirica, continuand sa-l mangai si sa-l dezmierd pana ce scancetele incetara, iar el isi lasa capul in scurbura gatului meu.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 28-02-2011, 01:29 AM
RE: Unlimited Pleasure (Yaoi by MiraA&Gabytsswh) - de Beatrix LaVey - 21-03-2011, 10:17 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 10-01-2012, 09:15 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 02:00 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 23-02-2012, 08:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de DiZ - 10-06-2012, 10:30 AM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 10-06-2012, 09:36 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Lexxu - 16-06-2012, 02:50 PM
RE: Unlimited Pleasure - de kame. - 17-06-2012, 06:54 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:41 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 15-07-2012, 04:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 23-07-2012, 12:10 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Marina. - 30-07-2012, 01:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 38.464 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)