Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N.

#5
Eu ;;)!
Aş începe cu titlul care m-a atras în mod special. Sinceră să fiu mi-a plăcut pentru că sună pervers, mă întreb oare cine l-a ales :]].
Prolog-ul într-adevăr a fost cam scurt [ acum cred că înţelegi de ce nu prea fac eu aşa ceva la ficuri : - " ] Primele două poze te anunţ că nu le pot vedea O.o.
Modurile de expunere se îmbină perfect şi doar ştii că-mi place mult cum scrii. Să nu-ţi schimbi formă asta sau te mănânc de vie [ sau poate te fierb şi îţi pun şi sare deasupra :-" ]
Povestea e ... ciudată? Cel puţin aşa mi s-a părut la început, dar originală cu siguranţă este. Şi chiar am rămas cu acele întrebări în minte. Cum a ajuns ... [ ştii tu ce ] în [ ştii tu ce ] dacă ăla e pe invers? .-.
Sper să lămuriţi asta xd.
Numele personajelor... Ei bine, nici nu cred că trebuie să mă leg de ele având în vedere că este un fic cu Naruto :]].
Greşeli de tastare nu ai, lipseau totuşi câteva virgule pe ici-colo. Nimic grav.

Încă o chestie: Căpşunica!
Citat:
Nu mi.a placut cine stie ce dialogul, a fost sec dar mi s.a părut la granita dintre sec si interesant. Dar totusi este bine. Eu as zice sa mai tai din el ca mi se pare cam mult o.o.

Sec? Mie nu mi s-a părut deloc sec. Mult? Nici pe departe. Dacă ţie îţi place mai mult descrierea asta este altă poveste, dar nu a fost mult în niciun caz.
Şi apropo nici nu te-ai exprimat corect [ Nu mi-a plăcut cine ştie ce? -.- Poate ai vrut să spui: Nu mi s-a părut cine ştie ce .. ]

Astea fiind zise. Mult succes my dear Vero >:D<.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N. - de SnowFlake. - 20-03-2011, 05:08 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 39.907 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)