Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N.

#4
M-ai facut sa ma simt prost si acum trebuie si sa iti dovedesc ca te iubesc. Deci sunt aici draga mea , VERO ! >.< !

Prologul de obicei ar trebuii sa fie mai lung. Asta este parerea mea. Nu este rau ca este scurt dar nu se intelege cine stie ce din el. Ador titlul ficului si al primului capitol. Deci presimt ca va fi ceva mai original ca pana acum. Pentru inceput suna foarte bine. Pot sa zic ca ai inceput bine si ca nu te.ai aruncat pe dialog din prima. Te descurci cu descrierea, good job but ! Mereu exista un DAR ! Inca mai ai de lucrat la ea, adica mi se pare ca scartie umpic de tot si vreau si mai mult, mi.am dat seama ca sunt adepta descrierii. Naratiunea imi place, uite ca tu chiar te descruci bine. Nu mi.a placut cine stie ce dialogul, a fost sec dar mi s.a parut la granita dintre sec si interesant. Dar totusi este bine. Eu as zice sa mai tai din el ca mi se pare cam mult o.o. Greseli de tastare nu prea am vazut deci bravo ca esti atenta si stii sa pui si diacriticele unde trebuie. Uneori cred ca faci unele propozitii prea simple si unele prea complexe dar se potriveste de minue si se compelteaza aceste propozitii unele cu alte. Per total imi place ( sa mai tai din dialog si va fi perfect ) :x.

EDIT 2: Te rog Snowy, asta este parerea mea si doar a mea. Ce te bagi? Mie mi s.a parut sec si cam mult, nu iti baga nasul unde nu iti fierbe oala. Daca era imi reprosa DeDal sau Vero acest lucru :|.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N. - de Daria - 20-03-2011, 02:15 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 39.907 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)