Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#5
2011' - multumesc pentru primire.
Raspunsul la intrebari:
1. Iti place zuppy? - da, il ador pe Zuppy;
2. Ce animeuri ai vazut? - am vazut o multime de anime-uri, tot ce s-a dat pe A+, Animax, dar si altele cum ar fi: Lovely Complex, Clannad, Angel Beats!, Bokura ga Ita, Toradora!, Parasite Dolls, Romeo x Juliet, Beck etc.;
3. Ce culori iti plac? - albastru, verde, negru, portocaliu, alb si rosu ocazitional, depinde de starea pe care o am;
4. Ce filme ai vazut? - am vazut cam tot ce trebuia vazut, de la filme foarte vechi la cele mai noi;
5. CE gen de muz asculti? - rock si trance;
6. Esti pasionata de jocuri? - da, insa nu ma atrag in mod special. Joc mai mult pentru ca ma plictisesc groaznic uneori si nu am ce face;
7. Ai vre-un hobby? - da, destul de multe;
8. Scrii ficuri? - da, scriu fic-uri. Acum ceva timp chiar incepusem sa scriu calumea insa mi-am cam iesit din mana pentru ca nu am mai scris de mai bine de 2 ani;
9. Dansezi? - da si sa stii ca imi place la nebunie;
10. CE zodie esti? - varsator;
11. Cum te caracterizezi tu? - sunt o persoana normala. Cred ca asta e cea mai buna caracterizare.


AlerimxD - multumesc si tie pentru primirea calduroasa
Raspunsurile si la intrebarile tale:
1. Ce zodie ești ? - varsator;
2. La ce profil ești ? - la profil vocational, studiez arhitectura de trei ani, insa m-am hotarat sa dau la medicina;
3. Ce hobby-uri ai ? Scrii, citești, desenezi, Gfx ? - imi place sa citesc, citesc destul de mult si tot felul de lucruri, desenez (in special imi place sa pictez peisaje, pe hartie sau panza), m-am ocupat si de Gfx in vremurile mele bune insa m-am lasat pentru ca mi-am gasit alte preocupari;
4. Ce filme / seriale urmărești ? - singurul serial pe care il urmaresc este: "How I meet your mother" si la asta sunt abia la sezonul 3;
5. Ce gen de muzică asculți ? - rock si trance.



Răspunsuri în acest subiect
Buna - de Ymequa - 19-03-2011, 03:25 PM
RE: Buna - de Ana - 19-03-2011, 03:40 PM
RE: Buna - de AlerimxD - 19-03-2011, 03:44 PM
RE: Buna - de Ymequa - 19-03-2011, 04:01 PM
RE: Buna - de Kolume - 19-03-2011, 05:54 PM
RE: Buna - de Ymequa - 19-03-2011, 06:14 PM
RE: Buna - de Ang. - 19-03-2011, 08:00 PM
RE: Buna - de Ymequa - 19-03-2011, 10:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)