Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#40
Capitolul 17



- Nu o s-o facem acum, daca nu vrei, spun eu, simtindu-i tremurul care puse stapanire pe el.
Darrin aproba din cap, apoi ma saruta din nou pe buze, trecandu-si limba aceea naravasa peste buzele mele si ma apuca pentru putin timp de piersing-ul din buza. Zambesc si ma dau in spate, lipindu-ma cu spatele de faianta rece. Ma urc putin pe perete si ma las in fata, apucandu-l pe brunet de mana si tragandu-l spre mine. Il urc pe genunchi mei, apoi incep sa il sarut pe gat, trecandu-mi insistent cu limba peste cele doua semne distincte de pe gatul sau. Imi cobor buzele pe umarul sau, apoi ii iau intre buze, unul dintre sfarcuri, pe care il muscam incet, il sugeam suav si il roteam usor, facandu-l pe Darrin sa geama usor de placere. Aveam o mana intre picioarele sale, incalzindu-i barbatia.
- Ahh, suspina de placere tanarul, eliberandu-se in mana mea.
Il sarut pe buze, cand ii simt mana lui cea nazdravana, mangaiandu-mi barbatia. Deodata rupe sarutul, intoarce capul intr-o parte, stranuntand zgomotos.
- Darrin tu ai racit, spun eu, punandu-mi mana pe fruntea lui, care ardea.
El incerca sa nege, dar nu putea sa ma minta, fiindca simteam usor, ca era fierbinte. Ne dam jos de pe perete si iesim din dus, iar eu iau un halat de baie, alb, moale si calduros, invelindu-l in el. Ne intoarcem in camera si dupa ce il oblig sa isi ia pe el o pereche de pantaloni de trening si o bluza, il bag in pat si il invelesc foarte bine. Ma duc inapoi in baie si iau din trusa de prim-ajutor, o aspirina si apoi din bucatarie o sticla de apa plata. Ii dau aspirina lui Darrin, apoi ii dau sa bea apa.
- Yu, imi canti ceva? Ma intreba baiatul, pe un ton ragusit.
- A pomenit cineva de cantat? O aud pe Hama din pragul usi. Hai un cantec de leagan.
Aprob din cap si iau chitara normala. Incep sa cant o melodie de adormit copii, pe care am invatat-o din cauza unei provocari a lui Paolo, sa o cant la chitara, iar nipona sa ii stie versurile. Cantecul imi lua sa il invat o saptamana.
- A la nanita nana, nanita ella, nanita ella/ Mi Nina tiene sueno bendito sea, bendito sea, incepu Hama sa cante pe spaniola.
Avea o voce minunata si ar face o gramada de furori in lumea muzici. Vocea ei oscila intre ca a lui Meisa Kuroki si a Tarjei Turner, fosta vocalista la Nightwish. Darrin adormi imediat, dar nu a fost singurul care dormea dus. In pragul usii, se afla Paolo, dormind in picioare si era cat pe aci sa pice pe podea, dar l-a prins bruneta in brate, apoi l-a carat pana in sufragerie.
Eu am coborat in bar si incepand sa fac inventarul bauturilor din bar si depozit. Era o activitate ce necesita concentrare, ca nu imi placea sa gresesc vreo cifra sau ceva. Trebuia sa comand vreo patru lazi de tequila, zece de bere, cinci de sake, doua de rom, votka, lichior si multe altele. In timp ce eu vorbeam la telefon, facand comanda, Hama avea grija de Darrin, care facu temperatura destul de mare. Acum ii schimba a treia bluza asudata si ii povestea legende asiatice, in timp ce el manca supa de teietei, care i-a pregatit-o ea si apoi ii punea compresa, dupa ce il infofolea bine.
- Are patruzeci temperatura, spun eu, punand mana mea de gheata in comparatie cu pielea sa.
- Ar trebui sa il vada o asistenta, de ce nu un doctor, spuse ea ganditoare.
- Trebuie sa transpire? O intreb, dezbracandu-ma si ramand in boxeri.
- Da, de... Yu ce faci? Ma intreba, cand ma vazu, ca urcam langa el in pat.
Ma strecor sub patura si il iau in brate. Darrin se intoarse automat spre mine si se cuibari la pieptul meu. Il inconjor cu mainile si apoi inchid ochii. Incepu sa straluceasca foarte slab, intr-o aura aurie si baiatul incepu sa transpire abudent. Ii dadeam caldura necesara pentru a transpira, dar acum parca ar fi in desertul Sahara, dar se spune ca transpiratia face bine la piele si ten si deschide fiecare por. Dupa jumatate de ora, il iau pe brunet in bratele mele, ducandu-l din camera mea in cea a Hamei, fiindca salteaua patului meu era uda si ar fi racit si mai mult. Il asez pe un pat cu saltea cu apa - uram acest gen de paturi - si iar il infofolesc. Oftez usor si privesc pereti de un roz-pal, plin cu postere cu femei dezbracate si sexoase. Se vede ca am intrat in regatul pervers al Hamei si nu zic asta din cauza catuselor cu puf negru si a biciului de pe noptiera, ci a corsetului din piele sau sutienul cu bikini negri din dantela, ce atarnau pe lustra. Ceva tipic vampiroaicei, ca lenjeria ei intima sa fie atarnata peste tot si sa dai de ea peste tot in casa. Ma pun pe pat turceste, iau un picior al baiatului si incep sa il masez usor in talpa, mai ales ca aveam calificare ca maseor. As putea face bani frumosi, dar nu am chef sa masez barbati libidinosi, ipotenti si batrani sau femei cu trupuri false, buze cu colagen si mai ditai fardul pe fata, care sa pice, ca tencuiala de pe peretii bisericilor vechi...

Melodia care a cantat-o Hama
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Nywa - 01-03-2011, 09:13 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.448 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.679 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 74.264 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)