Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

#33
Hello hug yea, everybody wants yaoi 65 me too 21 but you'll have to wait a lil' longer 5

Capitolul XII

Kyan s-a intors langa mine, avand doar o pereche de pantaloni scurti pe el, si s-a asezat turceste in dreapta mea.
-Tu de ce ai veni imbracat asa iar pe mine m-ai invelit ca pe o sarma? am intrebat eu, imbufnat.
-Pentru ca pot pune pariu ca in trei secunde ai sa stranuti, raspunse el, zambind in coltul gurii.
-Sigur! Imi poti prezice si vremea de maine?
Acesta a ridicat din umeri, fara a-si schimba expresia chipului, si nu dupa trei secunde, insa dupa zece am stranutat, ceea ce il facuse pe Kyan sa inceapa a rade si a se amuza copios.
-Ti-o fi urlat cu siguranta Sam ca sunt mai sensibil, am spus eu, ca un raspuns pentru ceea ce se intamplase.
-Nu, dar am dedus lucrul asta.
-Cum?
-Cunoscandu-te. Mi-ai intrat sub piele si am ajuns sa iti cunosc atat de repede slabiciunile, chiar daca nu mi le-ai spus. Cred ca realizez cum esti chiar si fara sa vreau...
Un fior mi-a facut trupul sa tremure dintr-o data scurt si mi-am lasat capul plecat inainte, jenat.
-Ce vrei sa spui prin asta? Intrebasem eu cu putin curaj pe care il adunasem.
-Cred ca esti destul de mare sa intelegi la ce ma refer.
Am, tras aer adanc in piept, indreptandu-mi chipul spre al sau.
-Nu... Nu inteleg.
-Atunci spune-mi daca gestul asta te lamureste in vreun fel...
Odata cu vorbele sale, pieptul mi-a saltat cu spaima...insa era una placuta. Mana lui imi acoperise obrazul infierbantat, iar buzele sale le-au atins bland pe ale mele, sarutandu-se scurt o data, pentru ca apoi sa puna stapanire pe ele in totalitate. Limba lui isi gasise ca refugiu lacasul umed al gurii mele, explorandu-l lent si in detaliu, facand ca orice fel de atingere a lui sa devina electrizanta.
Ma aplecasem spre el. Nu aveam un motiv anume, dar simteam ca nu imi doream ca ceea ce se intampla sa ia sfarsit. Fiorii atat de placuti imi parcurgeau trupul iar si iar, facandu-ma sa vibrez usor. Nu realizasem cand patura cazuse pe corpul meu, dezvelindu-mi umerii, bratele, pieptul, si abdomenul, decat atunci cand mana barbatului se indreptase de pe obrazul meu, pe gat, apoi pe umar, si pe brat, in jos.
Parca toate acelea ma ametisera mai tare decat niste pahare de whiskey si m-am alaturat sarutului, cu o usoara teama in suflet...
Nu puteam spune ca eram un maestru in ale sarutului... probabil ca ma temeam de faptul ca ar putea crede ca nu eram destul de bun la asta, totusi lacomia lui nu imi arata acel lucru.
Buzele i-au coborat spre gatul meu, facandu-ma sa scap in mod inconstient un sunet de placere, si brusc, orice atingere s-a evaporat. Barbatul se oprise, asezandu-si o mana pe chip.
-Doamne Justin... Habar nu ai ce-mi faci, rostise acesta, inchizandu-si ochii strans.
Inca ametit, nu intelegeam la ce se referea... eram parca pe o alta lume si ma intrebam ce rau facusem. Il privisem confuz timp de cateva secunde, dupa care inima mi-o luase razna, iar sangele mi s-a adunat tot in obraji, ca o reactie tarzie a ceea ce s-a intamplat... Sau poate s-au intamplat si in timpul sarutului, insa ameteala de care aveam parte nu mi-a permis sa imi dau seama. Mi-am asezat mana pe piept, coborandu-mi privirea jenata in pamant si incercam sa imi reglez respiratia grea.
-Cred ca esti si mai confuz decat inainte. Pentru ca si eu sunt, rostise el, fara a-si indrepta privirea spre mine.
-Tu? de ce?
-Pentru ca ma gandeam ca te plac, a raspuns el, indemnandu-ma sa imi intorc brusc capul spre el, uimit.
-Te gandeai?
Cuvintele lui parca ma descurajara, si cred ca acel lucru se observase si pe expresia mea usor ingrijorata.
-Da... Ma gandeam. Dar acum descopar ca te doresc al dracului de mult, rostise el, fara a-si lua palma de pe chip, reusind sa-mi faca pentru a mia oara pieptul sa imi tresara intr-o durere dulce. Acopera-te sau iti va fi frig.
Intinse mana spre a pune patura la loc pe trupul meu, insa m-am ferit de atingerea lui, sarind ca ars.
-Am sa ma acopar eu, am spus parca soptit, prinzand de coltul materialului gros, pe care il asezasem la loc pe mine. Imi era frica de atingerea lui, care trezise in mine tot soiul de sentimente neortodoxe, pe care partea de jos a trupului meu o resimtise din plin. Nu numai atingerea sa a fost motivul, ci, imi era teama de faptul ca poate avea sa observe din greseala nerusinarea cu care organul meu reactionase la acel sarut si la atingerile sale blande.
-Iarta-ma. Am sa ma duc pana la baie.
Dupa ce se scuza, s-a ridicat in picioare, disparand in dormitor. Mi-am strans picioarele, incercand sa scap de acea senzatie deranjanta, si mi-am aplecat trupul inainte, gemand scurt.
-Poftim. Ti-am adus niste haine, imi spuse Kyan, dupa ce se intoarse, inmanandu-mi un tricou albastru, o pereche de boxeri si pantaloni scurti, pe care probabil le-a luat in graba din dulap.
I-am multumit, cu glasul usor ragusit, apoi intinsesem mana dupa hainele mele.
Ma ridicasem in picioare, apoi, pentru a ma imbraca am intrat in camera ce servea pe post de dormitor. De indata ce am iesit de acolo, in vazusem pe Kyan asezandu-si o perna pe canapea.
-Ce faci? l-am intrebat eu, privind curios canapeaua.
-Am sa dorm aici, spuse el scurt, intinzandu-se pe suprafata lucioasa de piele.
-Nu, refuz! am sarit eu, gandindu-ma nu doar la faptul ca el nu merita asta, ci si la faptul ca desi parea confortabil, de fapt nu era.
-Nu te-am intrebat, zise el taios. Cred ca e mai bine, a continuat apoi, punandu-si mainile sub cap.
-Nu ma intereseaza! Am spus de la inceput ca nu e nicio problema daca impartim acelasi pat!
-Si preferi sa iti imparti patul cu un barbat care e excitat in urma unui sarut cu tine?
Am tacut brusc, si inghitisem cu greu atunci cand imi simtisem sangele circuland mult mai repede prin vene. Nu mi-am schimbat insa pozitia hotarata capului.
-Prefer asta decat sa te stiu dormind pe canapeaua aia!
-Oh, ba nu cred ca vrei asta. Noapte buna.
Crezand ca a incheiat orice discutie, s-a intors pe-o parte, cu chipul spre spatele canapelei, cand eu ma grabisem spre dormitor.
-Ce naiba faci? intrebase el, de indata ce zgomotul cearceafurilor ajunse la urechile lui, si l-au facut sa se intoarca cu tot corpul, pentru a ma privi proptit in fata lui, iar asternuturile patului aruncate toate pe jos, langa canapea.
-Atunci si eu dorm aici!
Nu doar el putea fi incapatanat. Daca numarul diavolului este 666, atunci eu puteam sa-i mai adaug inca un sase in astfel de momente.
-In niciun caz! refuzase Kyan, incruntandu-se.
-Stai numai sa ma vezi!
Hotararea mea putea fi de neclintit odata luata si pozitionata la locul ei. Acela era unul din momentele in care hotararea mea si-a luat un scaun si o punga de popcorn pentru a privi filmul ca la cinema.
Am intins pe jos cearceaful, apoi mi-am asezat perna si mi-am lasat trupul pe suprafata tare de parchet laminat, acoperindu-ma pana la gat cu o patura.
-Noapte buna, am rostit eu, asezandu-mi o mana sub cap, in timp ce trupul imi era intins pe spate.
Al naibii sa fiu daca era mai confortabil decat un pat cu ace, dar nu aveam de gand sa ii dau satisfactie si sa ma duc in camera mea cu coada intre picioare si urechile plecate.
I-am spus ca nu avea sa ma deranjeze sa dormim in acelasi pat, dar el s-a incapatanat. "Ei bine, si eu pot face asta!"
Dar imi spuse ca il excitasem. Amintirea vorbelor sale imi faceau pielea ca de gaina si am tremurat usor sub materialul gros si calduros ce ma acoperea. Parul imi era rece, chiar daca l-am sters bine cu un prosop dupa ce ma imbracasem cu hainele pe care Kyan mi le-a ales. Imi deranja partea din spate a gatul si fruntea, insa nu aveam de gand sa arat lucrul acela.
-Copil nebun, rostise Kyan incet, aproape soptit. Ai sa vezi cum te duci plangand in pat cu dureri de spate.
-Am sa risc.
Tacuseram amandoi imediat dupa ce cuvintele mele au fost rostite, insa a durat mult prea mult timp pana ca amandoi sa adormim. El se foia pe acea piele neagra, iar cum partea superioara a corpului ii era dezgolita, cu siguranta era incomod.
Abia dupa doua ore jumate de chin in care amandoi ne chinuiam pe acele suprafete nepotrivite, am reusit sa nu mai dam importanta locului, ci pur is simplu am adormit mult prea obositi.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Yaoi Queen - 26-02-2011, 06:18 PM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)