Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

#27
Asa si ..ce i-a spus? ouf! fataa matusicule sa vezi ce te bat eu pe tine ca ma tii in suspans! Deci capitolul este bun, vad ca avem cevaa mai multa descriere si asta imi place, dar sa stii ca acele cuvinte perpendicular...si mai era unul, nu este bine sa le repeti de mai multe ori..ai facut mai multe repetitii,si asta nu prea e bine, dar lasa asta, tre sa laud un pic p'aici. Deci saracuta Sakura meaa..pun pariu pe ce vreti voi..ca micuta mea floricica il viseaza pe micutul meu Sasuke..ar fi frumos asa...sa nu il cunoasca..dar totusi sa viseze la el..Asa dialogul, nu este nici pe departe Sec ..din potriva e ciresica de pe un tort cu cateva niveluri..delicioase. Naratiunea..vad ca "Micutsa Sakura (adica tu) nareaza foarte frumos" Descrierea,cum spuneam o ador..nu mai am cuvinte..(aici ma refer si pentru ca sunt bolnavioara...sunt racita.si m-a invoit diriginta (spre nenorocirea mea si spre bucuria ta ca am avut timp sa comentez) Deci..c-am atat .T3 c-am iubesc mult de tot!
Sa ma anunti cand apare nextul..daca nu ma supar si plang.si apoi mamii o sa te certa ca m-ai facut sa plang!
Bay-bay matusic'!



Răspunsuri în acest subiect
RE: “CEA MAI RETRASA SI SINGURA FLOARE ESTE SI CEA MAI FRUMOSA” - de Turta Dulce - 15-02-2011, 06:01 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.607 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.883 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 9.335 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.973 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 4.230 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.235 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
15 Vizitator(i)