Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh

#18
Anki are blana pufoasa si calduroasa? Strif' o stie cel mai bine..
Yu e.... îh, imi vine sa-l omor. E prea, prea nesuferit. Sau e gelos. Intrebarea e pe cine? Pe Anki sau Strif'. Bine stiu ca bat campi si ca nu e gelos pa nimeni.
Ar fi fost frumos sa ii gaseasca cineva imbratisati, dar cu Anki inca varcolac. Ar fi facut atac de cord persoana respectiva. Daca era Yu in mod cert nu murea, vorba aceea: iarba rea nu piere niciodata (Yu e rau doar in acest fic, cred). Dar daca era Kiro, pun pariu ca murea pe loc.
Gabytsswh, pun pariu ca te vei supi pe mine dar asta e.
Mie nu-mi place ca scrii o parte din capitolul anterior, dar adaptat personajului pe care tu il descrii. Te-as ruga, daca vrei desigur, sa nu mai faci acest lucru.
Bine, cam asta am avut de spus.
Va pwp dulce si gabytsswh, nu te supi pe mine. Mi-am spus parerea, iar tu o iei in considerare numai daca vrei.
Acum eu astept next-ul. Cred ca vine in timpul saptamani dar imi fac timp sa trec pe aici.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!



Răspunsuri în acest subiect
RE: The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh - de n{iK}a aMmA - 14-02-2011, 12:58 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vampire knight - A small intruder +18 [make by Ella, Manu's sister] Nywa 16 12.314 28-07-2011, 01:31 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  Gabytsswh`s One Shots Beatrix LaVey 17 12.691 19-04-2011, 08:40 PM
Ultimul răspuns: Moony691
  Iubirea vazuta cu alti ochi [manu si ~♥ Alle.Copil.Tembel ♥~ +18] Nywa 4 3.908 15-10-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Noesis
  Daca nu ne-am nascut printese, ne-am facut perverse +18[ SasuSaku ] ~Marry-Chan~ 7 17.328 17-12-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Miyuki


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)