Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sasusaku iubire nesfarsita

#5
`Well, sa incepem. Vreau sa iti zic ca o sa te i.au cu "usurelul", doar esti la inceput, yep^^? Dam, vad ca in acest fic domina DIALOGUL, ceea ce nu este bine vazut de alti critici -_-'. Incearca sa il inlocuiesti cu mai multa naratiune di decriere`xD. Daa, descriere nu am vazut, o fi plecata pe la bunica pe la tara, ehe, are si ea vacanta, doar sta si ne face mofturile tuturor de pe aici`:]]. Naratiune ai avut putin, ohoo, dar mai incape cu carul`xD. Eu una nu m.am uitat la greselile de tastare, si daca nu am observat, si ele exista, inseamna ca sunt minore`xD. Asa, ce m.a mai deranjat`: -?, pai uite
Citat:Ai zis: Ma indrept catre iesirea din sat.Nu e timp sa ma razgandesc.Naruto nu va reusi sa-l aduca inapoi pe Sasuke.Pasesc usor si lent.

Deci nu stii ce este ala space`/ :). Pai sunt sigura ca stii`:]], deci nu are de ce sa iti explic. SPACE-ul se lasa DUPA semnele de punctuati, nu inainte, nu amandoua!

Citat:Ai zis: Dar,trebuie sa fiu puternica!Plec din sat,fara sa ma uit inapoi.

Poate oi fi eu chioara, este posibil`xD, dar aici cumva la prima virgula ai lasat space`O_O. Dar dupa aceea taica`, cine mai lasa space`xD?Nu tu`...


Citat:Ai zis: Cap1

Ammm, te dureau degetele sa scrii "Capitolul unu" ? Si eu am crize cand nu mai vad in fata mea nimic, dar norroc ca Vreo imi da asazisul "sut in fund" si ma trezeste`xD.


Citat:Ai zis: Sakura P.O.V

Mai, eu urasc engleza de numai pot, ce bataie i.as da profei', mama, mama. Dar un lucru am invatat si eu, o fi corect, n.o fi, este posibil sa nu fie ca pe toti din clasa mea ii apuca somnul cand vine asta sa predee. Deci este povestea Sakurei, sau lui Sakura cum ar zice mult, dar nu este corect, acest "lui" se pune la baieti, este incorect gramatical sa zici unei fete "lui"~ Sa zicem ca te cheama Ramona, ti.ar placea sa iti zica cineva de ex?: "Este cadoul lui Ramona!", mie una nu mi.ar placea. Sau cum se aude, ca unora le este lene sa zica tot cuvantul, "lu` aia." Atata timp cat sunt fata poate sa imi zica "Este a Alinei.", "Este inghetata Alinei." [uite ca mi.am folosit si numele`: )), urat, urat din partea mea`[ -(". Deci ai grija cu acel "lui". Asa, dupa mine Sakura pov. mi-ar suna cam "Povestea Sakura" sau ceva in genul. Si acel "P.O.V", este inestetic, poate de la unii o sa auzi ceva in genul, "Imi zgarie retina"`:]], este intalnit, stai calma. Acum depinde si cati ani ai, dar cred ca nu mai esti la Scoala Primara, dupa mine ca sa ai asa idei si sa scrii un fic, ar trebui sa fii macar in generala`xD, dar am mai intalnit alti useri care tipau pe aici si ziceau ceva in genul "Am doar "9" ani!!!!" cu o gramada de semne ale exclamatiei[!] si o mie si una de emoticonae`xD. Uite ca ti.am gasit un punct bun, cred ca ai citit regulamentul si ai vazut ca in fic "Nu se pun EMOTICOANE", si au dreptate, de exemplu, daca tu ai face un referat la romana sa zicem, la calculator, si ei scrie despre ceva u un iz de amuzament, si te.ar apuca sa pui o mie si una de emoticoane, ce nota crezi ca vei primi, mai ales daca ai o profesoara ma "in mana" [severa], ti.ar arunca un patru pentru toate zilele`xD

Citat:Ai zis: -Super!Te iau la 7!

Iar aceesi poveste, nu poti sa scrii un simplu "sapte", iti i.a macsim [stiuu cum se scrie dear`^.^] o secunda, da' ce zic eu o secunda`:]], mai putin de jumatate`xD

Citat:Ai zis: -Deci tu esti Sakura!
Cand mi-a spus asta,s-a facut mai rosu ca un rac.
-Da.Tu trebuie sa fii Sai.
-Da.Deci...ce faci maine-seara?
-Nimic.De ce?
-Pai...vrei sa iesi cu mine?
-Da.De ce nu?
-Super!Te iau la 7!
-Ok.

Mie mi se pare ca acest dialoc este lipsit de logica, deci, sec, sec, sec`xD. Nu puteai sa decrii': D?


Deci sweety, ^.^, sper ca nu te.ai suparat, si daca da, da.mi un simplu PM si se rezolva totul. Am zis ca o sa te i.au usor dar nu am rezistat "tentatie"`>:]. I'm a diabolic kid`>:]. sper sa continui, nu este un esec, dar ai griiiiija`^_^. Spor la scris si multa inspiratie`xD. Si sa ma anunti cand pui capitolul urator, daca vrei`: D.


P.s-> Nu am citit celelalte fic-uri expuse de tine mai sus, dar sa sa speram ca nu ai plagiat nimic`: x.

Sayounara girl`: -h!
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.



Răspunsuri în acest subiect
Sasusaku iubire nesfarsita - de Harona - 05-02-2011, 06:01 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Miranda. - 05-02-2011, 07:03 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Harona - 05-02-2011, 07:17 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de •нąкü• - 05-02-2011, 07:23 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Harona - 05-02-2011, 07:42 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de MooN. - 05-02-2011, 09:25 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Harona - 05-02-2011, 09:38 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de MooN. - 05-02-2011, 10:01 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Arikashika - 05-02-2011, 10:19 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Icsdeee. - 05-02-2011, 10:54 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Harona - 06-02-2011, 12:20 AM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Miranda. - 06-02-2011, 12:29 AM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Harona - 06-02-2011, 06:38 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de tamoshiku - 06-02-2011, 06:58 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de MooN. - 06-02-2011, 08:02 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Miranda. - 06-02-2011, 08:05 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Harona - 06-02-2011, 09:39 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Daria - 11-02-2011, 11:53 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Icsdeee. - 12-02-2011, 01:27 AM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Harona - 12-02-2011, 07:57 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Miranda. - 12-02-2011, 09:40 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de Daria - 12-02-2011, 10:02 PM
RE: Sasusaku iubire nesfarsita - de MooN. - 12-02-2011, 11:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SasuSaku+18 Iubire Shippuuden Capsunica 50 37.980 03-02-2012, 11:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Biografie nesfarsita Ҝa-вοοm!™ 27 13.023 08-08-2011, 11:44 PM
Ultimul răspuns: gothic_yumi
  SasuSaku O iubire aparuta dupa mult timp alexandravega 8 8.430 29-07-2010, 12:51 PM
Ultimul răspuns: Flash
  SasuSaku o iubire secreta alexandravega 6 6.467 25-07-2010, 02:38 PM
Ultimul răspuns: Flash
  SasuSaku- iubire fatala( in lucru, reconstruire:D) ♥Luchi♥ 12 11.695 01-06-2010, 10:10 AM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  SasuSaku[O iubire speciala] Deutzzyka 7 6.632 28-04-2010, 03:34 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] catynca 22 14.368 25-02-2010, 09:12 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  O iubire adevarata(sasusaku) sasuke_sakura 8 9.051 04-02-2009, 01:06 PM
Ultimul răspuns: Flash
  iubire imposibila (sasusaku) alastar 4 6.291 11-01-2009, 02:55 AM
Ultimul răspuns: Apathy
  Sasusaku o iubire intre un demon si un inger Who said i have to be normal 13 12.033 17-10-2008, 05:58 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)