Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hai sa facem "Fitze" la TV! [Parodie]

#5
Well. Zici ca Haku e doamna profesoara? Cu acest comentariu te asigur ca iti schimbi parerea. Imi pare rau ca trebuie sa fiu dura [scuze dar am avut o zi proasta] dar daca te laud nu o sa rezolvi nimic si nici nu o sa devii mai buna. In primul rand, cum a zis si Haku, disclaimerul lipseste. Daca vrei ca ficul tau sa nu fie inchis dute fuguta si editeaza primul post si adauga-l. In al doilea rand, ce mama naibii sunt cu emoticoanele alea? Strica estetica! Intr-un fic, fie parodie fie nu, nu se pun emoticoane sau semne de genul: O.o, ^_^, -_-' etc. In al treilea rand, descrierea lipseste cu desavarsire. Chiar daca stiu cum arata personajele, vreau sa le descri! La fel si platoul de filmare si sentimentele personajelor. Dat fiind faptul ca e parodie, poti sa descrii lucrurile amuzant folosind adjective amuzante. In al patrulea rand, actiunea este fugarita foarte tare. Stai linistita nu te urmareste CNAul! Naratiunea... nu vreau sa comentez. Nu zic ca e rea sau nu. E destul de ok ;). In al cincilea rand, am vazut cateva greseli de exprimare. Sfat: Cand termini de scris, reciteste-l si unde nu iti place cum suna, corecteaza. Parodia asta nu mi s-a parut asa foarte amuzanta dar au fost momente care m-au facut sa zambesc. Well. Atat am avut de scris. Imi cer scuze daca te-a suparat comentariul meu dar... asta e. Daca nu iti convine ceva da-mi un pm si rezolvam ;).

Astept nextul si nu uita sa ma anunti cand il pui.

Bah Bye!
[Imagine: EnvYQ.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Hai sa facem "Fitze" la TV! [Parodie] - de Vero - 26-01-2011, 01:10 AM
RE: Hai sa facem "Fitze" la TV! [Parodie] - de Aly - 26-01-2011, 04:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.547 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.292 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)