Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hai sa facem "Fitze" la TV! [Parodie]

#4
asaa, ne revedem, multumesc pentru comentarii, anna, casa iti raspund la intrebare, Gina a spart balonul, osa iti explic alta data:
iar haku, domnisoara profesoara, cred, obsesie e putin spus, aia i la furat lui Anda pe Itachi UCHIHA!( atunci a fost o greseala de tastare ) sunt nervoasa, nenoricita, osa discut eu cu ea intre trei ochi, unu osa il scot
asa, revenind la emisiune:

-Bine v-am regasit dragi telespectatori, ne scuzati absenta, am fost la coltul blocului sa fumam
Revenind la subiectul familiei Uchiha, acum osa il invit pe dobitocul si handicapsatul.. domnul Itachi..
-Ei bine draga Andra te-as ruga sa nu mai folosesti libajul acesta, CNA-ul e cu ochii pe voi
-O_o Idiotii din regie iar au uitat de mita?
-De ce?
-Nu ca e cald in platou?
-Raspunde femeie!
-Am zis mita? Am vrut sa zic.. Mii..ca noastra intalnire la tribunal cu domnii de la CNA care sper sa nu aiba loc
-Ahaa..
-Oricum. sa revenim la subiectul principal al emisiunii... Ah, da, de ce nu iei loc?
-Imi e frica..
-Frica de ce?
-Poate ma bati..
- ce glume bune faci Itachi, cum sa te bat eu?
Zicand asta Anda se ridica de pe canapea si ii dadu una pe spate lui Itachi de ii venira amigdalitele in gura.
-Acum stai jos!
-Da!
-Acum, ce ai mai facut de cand ai fost aici ultima oara?
-M-am intalnit cu Oana Zavoranu
-Cica erai cu Pistol..
-Eee, cine mai tine socoteala?
- Ce tampit..
-A?
-Nimic nimic, sa vedem.. se zvoneste prin ziare ca exista un conflict in celebra voastra familie, in ce consta cearta?
-Ce e mic, bogat si rade cand coboara un deal?
-Amm.. Irinel Columbeanu?
-Corect! Dar stii de ce rade?
-
-Ca il gadila iarba in c*r!
-Amm.. Itachi..
-Ce? mai am gume de genul si..
-Pistol..
-A?
-Pistol.. in spate..
Itachi se intoarce si..
*Bang!!*
- Femeieee! Vrei sa imi gauresti popoul?!
Gina tinea in maini un pistol si avea o privire de criminal cu un ranjet intradevar diabolic iar in jurul ochilor era neagra, iar ridurile de nervozitate erau intinse pe toata fata.
-Sa vedem daca acum mai scapi! Mwhahaha!
-Astfel inca doi indragostiti ies fugind spre lumina din platou nostru, sau ma rog, cel putin unul dintre ei..
-Oare eu voi mai avea ce invitati sa primesc in platou pana la sfarsitul sezonului?
Cine va fii urmatorul invitat?
Cine va plati distugerile facute de Gina?
Imi va mai acorda cineva atentie?
Toate acestea le veti afla.. cand imi voi aminti toate intrebarile puse.. pana atunci, Andra va spune: Nu faceti fitze la TV ca uite ce patiti.
Bl@h, bl@h. Bl@h, bl@h...



Răspunsuri în acest subiect
RE: Hai sa facem "Fitze" la TV! [Parodie] - de M3aw sau Mrrr XD - 26-01-2011, 12:21 AM
RE: Hai sa facem "Fitze" la TV! [Parodie] - de Aly - 26-01-2011, 04:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.547 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.292 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)