Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hai sa facem "Fitze" la TV! [Parodie]

#1
prima mea parodie si in acelasi timp primul meu fic:)) sa vedem,sa vedem ce-o sa iasa:


Nu detin nici un personaj din anime/manga Naruto si nu profit de pe urma personajelor/intamplarilor


-Buna ziua si bine v-am gasit la: Fitze cu Andra Pistol! Ca deobicei vreau sa va spun ca nu am nici o legatura cu Gina Pistol! Aici voi face o paranteza: C*rva drecu! Mi l-ai furat pe Itachi!! N-ai mai avea zile!
Am incheiat obisnuita introducere in minunata emisiune.
Astazi am placerea sa il invit in platou pe incantatorul Sasuke Uchiha!
*In Andra's mind : Teapa Itachi! A venit vremea razbunarii!!
*End*
-Bine v-am gasit dragele mele! Zise cu un zambet tamp Sasuke impartind pupici prin aer iar fele le pescuiau, la propriu.
-Ei bine Sas'ke, vad ca esti fericit in aceasta seara, la fel si eu sa te am atat de aproape de mine
-O, Andra, stiu cum te simti. Si de aceea osa iti fac cu ochiul cum numai eu stiu!
-:pls:
Insa Sasuke uitase ca el nu stie sa faca cu ochiul si isi inchidea amandoi ochii si se stramba, provocand ropote de ras culise, iar printre fani.. ei, sa o lasam asa..
-Amm.. Sas'ke kun... ce faci? "?
-A? Ah.. Aa :eto: .. nimic, aveam o musca pe nas.
-Aha.. Oricum, te-am chemat astazi aici pentru a clarifica niste poze aparute in revista Ciko Loko, sa vedem imaginile:
http://www.google.ro/imgres?imgurl=http:...66&bih=667
-C-cc-e a fost aia?!?
-..Aia era din albumul meu..
- Aaaa?!
-....
-S.. sa trecem peste asta..
-Da! Acum va rog.. pozele:
http://www.trilulilu.ro/sweet_ama/01ea03b2cebb35
-Deci, Sasuke, ce ai de comentat?8->
-A-aa-aia ee-eara Ss-sss-aku-rr..
-DA!! Eu eram! Ticalos gay, mascarici cu balon intre picioare!! Nu ti-am fost eu deajuns?!? Te-ai dat la baieti acum a?! Cu Naruto a? Lasa ca vorbesc eu si cu impotentul ala!
-:dead:
-Aa.. aici vreau sa intreb, Sas'ke, ai balon intre picioare, eu nu stiam ca asa trebuie sa fie.. "?
Iar acum ca o adevarata lady, Sakura il ia de par pe Sasuke si il azvarle de pe canapea pe undeva prin regie, acesta daramand o camera video iar acum cadrul se vede intr-o parte, se arunca dupa el si aterizeaza cu, cotul in pieptul baiatului, intre cei doi se incinge o lupta crancena de mangaieri abia simtite si sarutari ce lasa urme rosii si vineti.
-Ei bine dragi telespectatori, se pare ca cei doi se rostogolesc spre iesire lasand in urma un nor de praf si parfumul iubirii in aer, sau de sange.:ha:
Vom reveni dupa o scurta pauza dupa ce reparam platoul, va rog sa ramaneti pe canapea si sa ne urmariti sponsorii
Reclamee!
Te simti rau?:
Ai nevoie de cineva care sa bage duhul inapoi in tine?:no:
Nervii te lasa?
Plangi din cauza durerii de cap?:cry:
Ei bine oprestele pe toate si simtete liber cu nicovala Dindrop anti stres!:stress:
Va garanteaza disparitia oricarei urme de neliniste, iar pacea va fi instaurata si noaptea cu ajutorul nicovalei Dindrop!:zz:
5 din 3 oameni au garantat si ei disparitia oricare dureri.
50 din 40 au spus ca si-au pierdut capul dupa nicovala, la propriu.
Cu cat aveti capul mai patrat, cu atat nicovala va fi mai usor de folosit, drept cobai am folosit-o pe domnisoara Gina Pistol, iar dansa a raspuns pozitiv la toate intrebarile din chestionarul adresat dupa folosirea miraculosului produs.
{Dumnezeu sa o odihneasca}
Daca observati efecte secundare dupa folosirea produsului nu veti mai apuca sa contactati medicul sau farmacistul
Gata pauza!
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ne pare rau fa, da' programu' a fost inchis din cauza unui mic defect la chestiile care filmeaza, hai ca sunt intualistica da-ma drecu! Veveritele! Cantati fa!




E scurt, stiu..
Bl@h, bl@h. Bl@h, bl@h...



Răspunsuri în acest subiect
Hai sa facem "Fitze" la TV! [Parodie] - de M3aw sau Mrrr XD - 25-01-2011, 11:10 PM
RE: Hai sa facem "Fitze" la TV! [Parodie] - de Aly - 26-01-2011, 04:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.422 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.056 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)