Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste de liceu(+18)

#60
Hye am venit cu noul capitol, va anunt ca l'am facut in graba deci nuu ma astept la mare lucru, app n'am avut timp sa-l corectez

So:



Capitolul XI




~Sasuke~



Razele soarelui patrundeau in camera intunecata a hotelului. Cat oare am dormit? Nu mai conteaza acum, faptul e deja consumat. Totusi ziua asta nu a fost una irosita, ca o mica recapitulare am terminat anul scolar cu bine, iar faptul ca acum ma aflu langa Sakura…adauga un surplus de bucurie. Clipesc de cateva ori privind tavanul alb al camera. Nu voiam sa ma ridic din pat, nu voiam s-o trezesc pe Sakura din somnul ei lin, era ca un inger menit sa ma fac fericit. Zambesc firav dar asta nu tine mult, deoarece acel zgomot enervant al soneriei telefonului reuseste sa o trezeasca si pe ea si sa ma scoata pe mine din visarea cu ochii deschisi. Ne privim fata in fata in fata dupa care se dezmiarda putin incantandu-ma cu glasul sau melodios :
-Nu raspunzi la telefon ?
Ma asteptam sa spuna ceva gen ‘’Buna dimineata’’ sau ‘’Ce faci ?’’ dar se pare ca m’am inselat. Inghit in sec dupa care imi sterg zambetul de pe fata ducand micul aparat negru digital la sistemul meu de auz raspunzand printr-un simplu ‘’Alo’’. Era Naruto, cum credeam, voia sa ma invite la o gustare, o bautura pentru sarbatorirea terminarii anului scolar. Fara a prelungi discutia ii spun ca voi fi acolo, la barul propus de el in cateva ore apoi inchid telefonul izbindu-l de perete pentru a ma asigura ca nu o sa mai reprezinte un deranj. Ii zambesc Sakurei daruindu-i un sarut tandru dupa care o intreb daca vrea sa ma insoteasca la barul la care m-a invitat Naruto.
Imi zambeste la randul ei raspunzandu-mi afirmativ, dupa care ma onora cu un chicotit infundat. Paraseste lenes patul cautandu-si hainele prin camera, iar eu nici ca ezitam sa-i privesc trupul conturat si formele bine dezvoltate, o Doamne, iar ma gandesc la lucruri interzise chiar dupa ce am facut ceva, ce minte perversa mai am. Ma ridic si eu din pat dezmierdandu-ma, in acelasi timp cascand, cautandu-mi si eu hainele. Nu apuc sa ma imbrac bine caci simt cum mana fina a Sakurei o prinde pe a mea, tragandu-ma catre baie. Cred ca nu eram singurul pervers de pe aici. Imediat ce ajungem inauntru ma saruta pasional dupa care da drumul apei fierbinti si limpezi aruncand tot feluri de spumante aromate. Ne aruncam amandoi in cada de culoare alba plina de spuma. Imi trec incet mana pe corpul ei, mangaindu-i coapsele si umpland-o cu saruturi. Stam in pozitia aia intr-un interval de jumatate de ora dupa care iesim acoperindu-ne corpurile, eu cu un prosop albastru, iar ea cu unul roz indreptandu-ne catre camera.
Ne imbracam dupa care parasim camera, apoi cladirea indreptandu-ne catre barul la care ne-a invitat Naruto. Pe tot parcursul drumului mai trageam un ochi si la Sakura, care ma fermeca din ce in ce mai tare cu fiecare minut. Glasul ei dulce, miscarile si gesturile…n’am cuvinte sa le descriu. Zambesc calm oprind in fata unui club Arcila-Duque care era deschis nonstop. Pasesc inauntru tinand-o strans de mana pe Sakura dupa care il observ si pe Naruto cu…Hinata? Ma gandeam eu ca intre ei doi e ceva. Deasemenea era si Neji cu Tenten, o fata destul de draguta, cu parul saten prins in doua cocuri jucause si ochii caprui asemeni pamantului. Observ ca Shikamaru nu era prezent, mm, oare de ce, din cate stiu era un petrecaret. Ii salut dupa care ma asez peu na dintre canapelele rosii din club comandant o tequila, incepand sa fumez cate o tigara pe ici pe colo. Zambesc smecher, in minte ivindu-mi-se o idee nemai pomenita.
-Draga don’soara, m’ati putea onora cu un dans ? o intreb eu sarcastic pe Saku, deacum ii zic Saku. Imi raspunde afirmativ chicotind dupa care amandoi ne indreptam catre ringul de dans. Ne deplasam rapid pe o melodie gen rock’n roll distrandu-ne la maximum. Ne zambim unuia altuia, cand toata distractia fusese anulata de…insusi el, pe care cred ca l'am vazut doar eu. Cum iesise asa devreme de la inchisoare ? Ei, se vede ca n’a dus-o bine, e tot palid si ciufulit…si umbla o duhoare in urma luii, ma indrept eu catre el pentru a nu strica el buna dispozitie a tuturor.
-Cu ce ocazie te gasesc pe aici Uchiha Sasuke ? intreaba el pe un ton sarcastic parca vrand sa ma enerveze. Ce era cu tipul asta, nici dupa ce a fost tinut aproape un an in puscarie tot nu s’a lecuit ? daca o mai tine asa cred ca o sa il lecuiesc eu. Inghit in sec fara sa-i dau un raspuns, aruncandu-i priviri mortale, care pareau ai strapunge inima. Era evident gelos ca ma vedea la dans cu Sakura probabil si-a dat seama…
-Nu raspunzi nu ? Ei bine o sa te lamuresc eu cu ceva ! spuse el tragandu-ma catre un colt al clubului impreuna cu haimanalele sale. Sakura s-a culcat cu mine de buna voie, a fost a mea si nu-ti permit sa mi-o sutesti de sub nas, asa ca nu te baga unde nu-ti fierbe oala pustiule spuse el…dar imediat dupa acea fapta prabusindu-se si murmurand un : ,,Imi pare rau’’
Trebuia sa-mi pese, nu era vina mea si nu pot crede ca Sakura s-a culcat cu el, sunt sigur ca nu ar face asa ceva, dar pentru ce Dumnezeu si-a cerut scuze ? Poate pentru ca mi-a facut zile negre si amare, ei bine… jumatate din vina ii este iertata, cel putin asa cred. Ma indrept cu pasi marunti catre…







~Sakura~


De obicei nu eram o fire care sa iasa prin cluburi, dar avand in vedere ca am terminat liceul cu bine…Ma intorc cu spatele la pretenii mei anuntand chelnerul ca vreau un vin rosu dupa care imi scutur rochia rosie fara bretele, cu o catarama neagra sub sani. Ce-i drept, eram foarte sexy in ea. Fac cateva piruiete dupa care ma asez din nou pe canapeaua de culoare rosie. <<Unde o fi si Sas’ke ?>>, ultima oara era aici…in fine probabil s-a dus pana la baie, sa ia putin aer, cine stie, eu nu. Il vad iesind dintr-un colt al clubului mai intunecat, indreptandu-se catre noi. Ii arat un zambet micut pe buze dupa care mi-l sterg imediat pentru ca observ ca nu era in toane bune, ba chiar se simtea foarte prost.
Ce l-o fi adus in starea asta ? Adineauri mai ca zambea si radea cu Naruto si Neji, iar acum ? Probabil i s-oi fi urcat bautura la cap. Ma duc catre el incercand sa il imbratisez dar simt imediat cum sunt trasa de mana si dusa catre baie intr-un fel brutal.
-Te voi intreba o singura data si vreau un ‘’da’’ sa un ‘’nu’’ . Spuse el evitent iritat sau nu stiu de ce. Eram confusa, cu ce i-am gresit ? L-am iubit, il iubesc si sunt convinsa ca il voi iubi mai mult ca oricine, dar nu inteleg cum s-a schimbat asa din senin.
-Te-ai culcat cu Gaara s-au nu ?
Eram socata, in acelasi timp stupefiata, ce i-a venit sa-mi puna intrebarea asta chiar atunci cand ne simteam bine, chiar atunci cand credeam ca nimic nu ne putea strica fericirea ?
Fara sa-mi dau seam alas lacrimile sa se joace pe fata mea, in timp ce-l privesc in ochi pe brunet, iesind din baie, apoi fugind din club. Cad pe asfaltul din fata lui incepand sa vars lacrimi reci si amare. Nu stiu de ce, dar asteptam sa apara, asteptam ca Sasuke sa ma caute dar incep sa plang mai tare si sa sughit observand ca nici nu-i pasa, s’au poate-i pasa dar nu se osteneste atat sa ma caute? Oricum nu ma intereseaza, nu-mi mai pasa de el. Of pe draci mei, inca il iubesc !
Incerc sa ma ridic si sa plec de l’a locul acela care parca ma sufoca cu cat stateam mai mult, sa ma recreez in alta parte, dar simt cum talia mea este prinsa de doua brate care incep sa ma stranga puternic. Ma incumet sa-mi schimb sensul priviri, cum ma gandeam, era el. Incerc sa ma eliberez din stransoare dar cu cat ma zbat mai mult cu atat stransoarea devine mai puternica.
-Raspunde-mi !
Da,era adevarat ca mai demult vroiam sa-i spun, dar cu timpul, am incercat sa uit iar acum ca mi-a amintit e ca si cum mi-ar fi pus din nou acea piatra pe inima. Incerc sa-mi stapanesc lacrimile stergandu-le cu palma, dupa care ii soptesc un ‘’Da’’ infundat si nu m’ai astept sa ma intrebe el de ce.
‘’Eram secata de puteri, iar ei ma tarau la o cocina abandonata, puteam sa tip oricat dar nimeni nu m-ar auzi oricum. Inima mea se rupe in mii de bucati, nu puteam permite sa mi se intample asta,
de ce mie ? M’au aruncat in fundul cocinei aleea, iar eu priveam ingrozita cum neispravitii aia isi plimbau mainile lor jegoase pe corpul meu, in timp ce Gaara scotea un cutit periculos. Nu venea sa cred, nu doar ca vor abuza de mine, dar ma vor si omora, dar oricum orice ar fi fost mai bine decat sa traiesc cu sentimentul asta, cu sentimentul ca am fost violata. Ma zbat cat pot dar zadarnic, fiarele nu dau nici un semn ca m’ar lasa sa plec.
Imi rupe cu acel cutit tricoul si fusta lasandu-ma in lenjerie intima. Nu-mi venea sa cred ca era real, aia abuzau de mine fara a avea vreun resentiment.Incepusera mai intai cu niste saruturi violente pe tot corpul, apoi si duceau mainile la zona mea intima si ma pipaiau pe sani cu nerusinare. Las lacrimile amare sa-mi picure pe fata, in timp ce lor nici nu le pasa, ma priveau pervers in timp ce-mi rupsera sutienul. Nu puteam sa nu fac nimic.
-Opriti-va monstrilor ! spusesem eu plangamd in hohote,dar parca lor nici nu le pasa, mai mult se amuzau pe seama acestui lucru si continuau cu magariile lor. Nu numai ca isi bateau joc de corpul meu, dar spuneau vorbe jenante si stanjenitoare, injuraturi de mama, acelea erau cele mai oribile clipe din viata mea, pe care oricat as vrea sa le uit dupa ce s'ar termina daca s'ar termina, nu cred ca as putea.
Pentru ei era un simplu joc, nu le pasa ca ma faceau sa sufar enorm, erau niste draci cu chip de om, carora le placea sa provoace suferinta si durere.Varsam lacrimi amare de durere in timp ce ei fara nici o grija se jucau cu sfarcurie mele muscandule, pipaindu-mi sani si zgariindumi-i. Oare voi scapa vreodata din infernul asta ? Nu puteam sa cred, nu puteam sa privesc cum isi dadea jos pantalonii si boxerii, iar mie cum mi-a taiat chilotii. Nu puteam sa-mi pierd virginitatea cu el, sincer cu cine as fi vrut eu s-o fac pentru prima data era Sasuke, dar ce conteaza acum, a fost o iluzie idioata, care nu o s-o pot implini si simt cu greu cum sunt patrunsa adanc de acel monstru. Scot gemete dar nu de placere ci de durere si dezgust. Facea miscari de dutevino in interiorul meu, patrunzandu-ma adanc.
…………………………………………
Nu ajunge ca m-a violat ? acum ma tine si captiva in cocina asta plina de paianjeni, pe deasupra si sobolani. De ce mi se intampla tocmai mie ?
Acum ar trebui sa profit de ocazie si sa scap, dar cum ? animalele m’au legat si din cate vad aici nu e nimic care m’ar ajuta sa scap. Acum nu mi-as dori nimic altceva decat sa evadez din inchisoarea asta, gandul ca oricand s’ar putea intoarce neispravitii aia ma infricoseaza si imi da un sentiment de groaza.
Involuntar, imi dau frau liber lacrimilor, iar in cateva momente ele se scurg pe fata mea ca o ploaie amara. Abia asteptam sa se termine chinul asta daca s’ar termina odata.
Suspin usor dupa care imi arunc privirea in locul unde ma aflam. Nu ma obisnuisem cu idea ca voi ramane in acest loc mizerabil asa ca tot cautam ceva care m’ar fi ajutat sa scap din stransoarea funiilor cu care ma legasera. In zadar, nu era nimic util. Lacrimile cristaline imi invadau fata palida. De ce naiba nu mi’au dat drumul ? Aveau de gand sa ma omoare, sa mai abuzeze de mine inca odata ? mii de intrebari imi circulau amestecate prin minte, pana cand aud incrozita cum, circa trei oameni se indreptau aici.
Imi fac curaj si le privesc cu scarba fetele, acel monstru avea sa ma mai chinuie mult ?
-Pregatestete pentru runda a doua! spuse el schitand un ranjet idiot. Nu avea scrupule ? Cica ‘’a doua runda’’, mai degraba muream decat sa ma l’as violata incaodata de acest animal. Privesc cu groaza si cu tristete cum se apropie de mine. Nu puteam sa tac din gura, poate ar fi existat speranta sa ma auda cineva asa ca incep a tipa cat pot de tare. Spre norocul meu trecea cineva pe acolo dar…se pare ca si asta a fost in zadar, chiar nu credeam ca idiotul asta poate sa aiba si un…pistol ? Privesc oribilizata cum il impusca pe sarmanul om, lasandu-l fara flaga. Pe langa ca ma simteam murdara si aveam o durere cumplita de cap, ma simteam si vinovata din cauza la ceea ce se intamplase cu biata fiinta ? din cauza mea s-a mai pierdut o viata, de ce Doamne ? de ce sunt atat de prostuta si de naiva ?
-Cum spuneam, pregatestete de a doua runda! spuse el indreptandu-se catre mine.
Tremuram, eram complet infricosata si socata, pe deasupra nu puteam sa fac chiar nimic. Lacrimile imi brazdeaza fata fara sa se mai opreasca. Ma simteam umilita, imi era scarba de atingerile lui jegoase, de ce eu ? Continua sa se apropie de mine cu acel ranjet tampit. Incepe ''a doua runda'' prin a ma saruta brutal si violent, desi asta nu s’ar putea numi sarut ci mai degraba tortura. Isi strecoara limba in micul meu aparat de vorbire, explorand fiecare coltisor. Ma brinde brutal de sani, muscandu-ma de gat si lasandu-mi o urma urata. Ce-am facut sa merit asta ? ma jur ca dupa ce voi scapa din infernul asta o sa ma razbun in cel mai urat mod si o sa-i fac viata un chin ! sa tineti minte asta ! ce naiba...ma musca rau de sfarcuri penetrandu-ma adanc cu doua degete. Scancesc de durere varsand lacrimi amare. Nu puteam sa cred in ce situatie ajunsesem.
-Ahh! gem eu de durere.Oprestete odata munstrule!
El rade nepasandu-i ce am zis eu gustandu-mi din lichidul de la mica mea comoara, deasemenea explorand amanuntit fiecare locsor. Imi era jena, simteam cum eram umilita, as fi dat orice ca sa scap din acest chin, orice! Deodata imi dau drumul la vorbe si spun involuntar, fara a constiientiza:
-Sasuke ajuta-ma !
-Sasuke ? si acum ti-e gandul la el mironosita imputita ? ok, las’ ca te rezolv eu tarfo ! spuse el, danduse de pe mine, deranjat de ce am spus eu sau mai bine spus ce am tipat eu. Inchid pentru cateva clipe ochii, dar ii deschid repede dupa ce sesizez ca idiotul a inceput sa dea in mine, nu-mi venea sa cred, nu numai ca abuzase de corpul meu, dar acum si-a scos si cureaua sa ma loveasca. Off, acum mai bine as intra in pamant decat sa mai support toate astea, da, as prefera sa mor !
Plangeam necontenit, tineam ochii inchisi si scanceam cand el imi atingea corpul fragil cu forta lui dementa...’’

Dupa ce termin de ‘’povestit’’ il privesc fix in ochii sai abisali care exprimau si ei multa durere si parere de rau dupa care inainte sa plec ii spun morocanoasa :
-Cred ca ar trebui sa fii multumit !



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 27-12-2010, 01:33 PM
RE: Sasusaku's pov***(+18/Hentai) - de Vero - 27-12-2010, 01:52 PM
RE: Sasusaku's pov***(+18/Hentai) - de Jun - 27-12-2010, 02:51 PM
RE: Sasusaku's pov***(+18/Hentai) - de *ILY Yaoi Maniac* - 27-12-2010, 06:18 PM
RE: Sasusaku's pov***(+18/Hentai) - de Miranda. - 27-12-2010, 07:27 PM
RE: Sasusaku's pov***(+18/Hentai) - de Sayonara - 28-12-2010, 01:57 PM
RE: Sasusaku's pov***(+18/Hentai) - de Vero - 28-12-2010, 04:09 PM
RE: Sasusaku's pov***(+18/Hentai) - de Miranda. - 28-12-2010, 07:51 PM
RE: Sasusaku's pov***(+18/Hentai) - de La Minor. - 28-12-2010, 08:16 PM
RE: Sasusaku's pov***(+18/Hentai) - de Daria - 28-12-2010, 10:20 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Cookiesor - 29-12-2010, 04:34 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 29-12-2010, 06:39 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Vero - 29-12-2010, 09:09 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Assyria - 30-12-2010, 04:07 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 30-12-2010, 12:44 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Mariah . - 30-12-2010, 01:18 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de _Andreea_ - 30-12-2010, 04:06 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Miranda. - 30-12-2010, 06:19 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 01-01-2011, 06:37 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Mariah . - 01-01-2011, 08:51 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 03-01-2011, 09:11 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Mariah . - 03-01-2011, 11:07 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Miranda. - 04-01-2011, 12:10 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Corina. - 04-01-2011, 02:29 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 06-01-2011, 09:25 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Mimi. - 06-01-2011, 10:57 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Mariah . - 06-01-2011, 11:07 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Miranda. - 08-01-2011, 06:25 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 09-01-2011, 03:05 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Kato - 09-01-2011, 06:28 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Mimi. - 09-01-2011, 06:44 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 10-01-2011, 12:53 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Mimi. - 10-01-2011, 09:49 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Stella - 10-01-2011, 06:06 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 11-01-2011, 11:35 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 13-01-2011, 12:12 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 13-01-2011, 07:06 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Bonnie - 13-01-2011, 07:23 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Yun. - 13-01-2011, 09:54 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Cookiesor - 13-01-2011, 11:27 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Kato - 14-01-2011, 04:39 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de ~~cold_tears~~ - 15-01-2011, 08:14 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 15-01-2011, 08:24 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Mariah . - 16-01-2011, 02:27 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de ÃŽngeraÅŸÅŸ - 15-01-2011, 08:49 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Kato - 15-01-2011, 11:16 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Yun. - 16-01-2011, 01:14 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de MimiÅŸor - 16-01-2011, 02:03 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 16-01-2011, 01:00 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Kato - 16-01-2011, 09:21 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 16-01-2011, 10:36 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Zuzy Is Angell - 17-01-2011, 12:01 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 19-01-2011, 12:05 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Mariah . - 19-01-2011, 12:56 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Kato - 23-01-2011, 04:27 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 28-01-2011, 10:13 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sho-Yo - 31-01-2011, 05:26 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 31-01-2011, 05:34 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Kato - 31-01-2011, 06:06 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 04-02-2011, 01:44 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Miranda. - 19-02-2011, 11:54 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 25-02-2011, 11:29 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sho-Yo - 26-02-2011, 04:23 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 08-03-2011, 02:52 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de DozzaDeColla - 12-03-2011, 10:56 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Rose ^^ - 24-03-2011, 10:48 AM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de butterfly_ony - 29-03-2011, 06:59 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 05-04-2011, 08:50 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Rose ^^ - 05-04-2011, 10:01 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de Sayonara - 05-04-2011, 10:19 PM
RE: Dragoste de liceu(+18) - de butterfly_ony - 05-04-2011, 10:42 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viata de liceu daya -chan 0 1.862 15-03-2012, 10:23 PM
Ultimul răspuns: daya -chan
  Ani de liceu ***Sayu*** 2 2.473 20-01-2012, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Ultimii ani de liceu Madalyna 2 2.166 18-07-2011, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Primul an de liceu Wanna 21 13.716 15-05-2011, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Wanna
  Viata de liceu Ymequa 33 17.304 06-05-2011, 08:24 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  Anii de liceu (sasusaku) Aniella 10 9.148 18-04-2011, 12:33 AM
Ultimul răspuns: Aniella
  Viata de liceu AoiButterfly 42 25.838 17-12-2009, 02:50 AM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  O viata de liceu Hitman 20 18.829 19-07-2009, 12:00 PM
Ultimul răspuns: Shadow.
  Sakura la liceu sakura_alexutza 8 7.768 20-02-2009, 10:58 PM
Ultimul răspuns: Annya
  o viata de liceu (sasusaku) the_blue_eyes 17 22.137 15-01-2009, 01:05 AM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)