Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Argint, nu mint, în chihlimbar ~ Alerim's One Shots..

#17
Asa. Cum ti - am promis , sunt aici cu un coment. :]
Deci esti GENIALA. Lucrariile tale m - au impresionat de`a dreptul. Ai un talent minunat de a scrie. Cel mai mult m - a impresionat O ultimă octavă, pe langa faptul ca mi - au dat lacrimile, eu insami parca as fi trait aceea experienta. Fiecare propozitie emana cate un sentiment, de tristete, de durere and so on, dar tot odata un semtiment atat de placut, incat te face sa vrei sa citesti tot mai mult.
Alta care m - a impresionat a fost Cea mai scurtă clipă. Imi pare rau ca s - au despartit, defapt Marko a fost cel care a pus capat relatiei. Stii, ma intrebam, te - ai inspirat din viata reala, sau a fost ceva ce ti - a venit pe moment ? oricum mi - a placut extrem de mult, la fel si celelalte. Se vede ca pui suflet atunci cand scrii ceva.
Anyway, eu astept urmatoarele lucrari, si din cate am vazut esti foarte rapida.:]
Spor la scris, si bafta incontinuare. >:d<

P.s scuza - mi greseliile de tastare, doar ca sunt putin grabita.

punct.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Visuri, iluzii ÅŸi deziluzii ~ AlerimxD. - de *ILY Yaoi Maniac* - 26-11-2010, 08:18 PM
RE: Visuri, iluzii ÅŸi deziluzii ~ AlerimxD. - de *ILY Yaoi Maniac* - 27-11-2010, 09:18 PM
RE: Visuri, iluzii ÅŸi deziluzii ~ AlerimxD. - de *ILY Yaoi Maniac* - 12-12-2010, 07:43 PM
RE: Visuri, iluzii ÅŸi deziluzii ~ AlerimxD. - de Mdn. - 18-12-2010, 01:48 PM
RE: Visuri, iluzii ÅŸi deziluzii ~ AlerimxD. - de *ILY Yaoi Maniac* - 27-12-2010, 09:15 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Razbunare de argint Camelie. 13 6.974 23-07-2011, 02:49 PM
Ultimul răspuns: Akane Hime
  Coboară-mă în Rai ~ Alerim's poems. AlerimxD 25 10.250 04-02-2011, 01:04 PM
Ultimul răspuns: Kayla.


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)