Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tamed [+18]

#10
Multumesc mult pentru comentarii si imi cer mii de scuze pentru intarziere dar trebuia sa scriu in plus si am cam ramas fara descrieri. Imi cer scuze dar capitolul asta nu va fii asa de plin de descrieri, sper sa nu va dezamagesc si sper sa va placa. So...next:

Cap. 6
Privesc bucatelele de plastic negru ce se desprinsera din telefon la izbitura lui cu cimentul rece. Era aproape intreg, doar carcasa se sparse. O privesc fara nicio noima, parca desprinsa de lume. Nu ma asteptam sa ma sune tata, credeam ca vrea sa imi aminteasca despre cina in familie.
Nu cred ca am apucat sa va spun dar familia mea, adica mama si tata organizeaza in fiecare sambata seara o cina de familie sau mai bine zis o cina la zoo. Cateodata inventez scuze ca sa nu vin deoarece ma plictisesc sau enervez pe acolo. Sora mea e cea entuziasmata sa-si vada parintii. Si eu sunt! Doar 5 minute, pana cand incepe tata sa vorbeasca despre afaceriile lui pe care pe mine nu ma intereseaza deloc sau mama sa povesteasca despre ce s-a mai intamplat in saptamana aia. Iar mancarea….. e destul de buna! Mama a stiut mereu sa gateasca, asta cred ca imi lipseste cel mai mult de la ea! Noroc ca Aiumy a mostenit asta ca altfel mancam pizza sau cartofi prajiti in fiecare seara sau chiar si peste zii. De obicei cumparam mancarea, nu o facem, lenea e prea mare. Dar Aiumy se mai gaseste sa mai gateasca cate ceva. Eu raman mereu oaia neagra a familiei care stie sa se enerveze repede si sa faca putine.
Simt cum aerul usor racoros de vara trece prin parul meu, ciufulindu-l un pic. Privesc cerul instelat, deja se intunecase de vreo o jumatate de ora. Ma caut putin prin buzunare pentru nenorocitele de tigari dar nu le gasesc. Murmur cate ceva printre dinti si oftez. De ce mi le-am lasat in casa? E asa de frumos afara si de linistitor incat ar fii mers una.
Ma intorc pe calcai, nu apuc sa fac niciun pas ca il vad pe Daisuke cum sta rezemat de usa, fumand calm si privindu-ma. Il privesc in ochiii lui negrii fara sa zic nimic, iar el face la fel. Trage galant un fum apoi il scoate. Il aud cum ma intreaba daca m-am calmat, aprob din cap. Oare de cat timp era acolo? A inceput sa si spioneze sau ce? Stinge tigarea calcand-o cu pantoful si se aproprie incet de mine intrebandu-ma daca cel care a sunat era cumva tatal meu. Aprob din nou din cap.
-Cum se face ca ai fost la Tokyo? Cand ai sunat ieri nu mi-ai spus nimic despre asta! Asadar…. Masaru e din Tokyo?
-Da, este din Tokyo! Si nu ti-am spus fiindca am vrut sa fie o surpriza! Stiu ca nu-ti prea plac surprizele dar am zis ca merita mai mult decat daca ti-as spune prin telefon. Si am fost la Tokyo pentru ca acolo eram sigur ca gasesc pe cineva tobosar, si in plus, mi-a spus de el un prieten de-al unui prieten. Si nu, nu am mai fost in alte parti!
Imi spune pe un ton calm, lucru care ma face intr-un fel sa fiu agitata. Nu stiu de ce dar mereu cand cineva e prea calm eu devin foarte nervoasa. Oftez din nou.
-Ai fii putut sa-mi spui! M-am ingrijorat pentru tine in tot timpul asta si tu ai sunat doar de doua ori si a fost scurta convorbirea! Ii spun pe un ton jos lasandu-mi privirea in jos insa acesta mi-o ridica incat sa il privesc din nou in ochii.
-Geloasa cumva? Surade el iar eu il privesc un pic incruntata. Nu eram geloasa, ci ingrijorata prostule! Sau poate ca eram un pic….; Oricum, am fost doar in Tokyo vizitand cativa prieteni si ei m-au pus in contact cu Masaru si de asemenea am mers si la unele case de discuri, ma gandeam ca vom avea nevoie si de un contract la un moment dat!
- De ce nu m-ai luat cu tine?
- Ce gen de surpriza ar mai fii fost daca te luam cu mine?
- Adica surpriza de Maine seara e Masaru?
- Da! O sa il dezbracam si o sa-l bagam intr-un tort imens ca apoi sa faca streptease! Nu este el surpriza! Este altceva! Si degeaba insisti ca nu iti spun ce este! Si inca ceva…..nu te-as insela! Doar pe tine te iubesc! Imi spune accentuand ultímele cuvinte iar in momentul urmator simt buzele lui moi peste ale mele. Imi duc mainile dupa gatul lui si ii raspund sarutului ce devine din ce in ce mai pasional. El isi plimba mainile pe corpul meu tragandu-ma mai aproape de el. Ma opresc incet dar intr-un fel brusc. Este o diferenta!
-Chiar daca ma iubesti asta nu inseamna ca nu te-ai putea culca cu o alta femeie! In plus….comportamentul tau rece, calm si un pic cam indiferent cam da de banuit! II spun privindu-l fix in ochii, fiind doar la cativa milimetri de fata lui.
- Ti-am spus ca nu te-as insela! Poti crede ce vrei insa nu am facut-o. Sunt doar obosit, d-aia ma comport asa! Nu te-am sunat fiindca stiam ca ti se va face dor de mine si mie de tine daca te sun prea des! Imi spune dandu-mi drumul un pic.
Inghit in sec si clatin din cap. Ce scuza buna ca sa nu suni pe cineva! Oare el nu a auzit de faptul ca cu cat suni mai mult cu atat iti pierzi mai mult dorul de aceea persoana. Prefer sa ma enerveze cu sunatul decat deloc. Imi iau mainile din jurul lui si ma desprind din imbratisare. Trec pe langa el fara sa zic nimic. Intru in casa, muzica inca se mai aude. Ii vad pe Masaru si Aiumy cum ma privesc complet confuzi insa ii ignor si urc scarile pana la mine in camera. Deschid usa si o trantesc ca sa o inchid, ma trantesc cu capul in perna. In momentul acela ar fii trebuit sa il strang de gat macar sa ma calmez, dar strang acum perna. De ce am senzatia ca ma minte? Poate o fii din cauza faptului ca dupa atatia ani m-am invatat cand minte si cand nu. Dar daca are dreptate? Daca ma enervez degeaba iar el nu a facut nimic? Imi vine sa ma dau cu capul de pereti, ochii lui….pareau asa obositi si intr-un fel reci, de parca daca i-ai atinge s-ar sparge ca si gheata cioplita. Poate era de vina noaptea, ii dadea o alta nuanta insa am mai stat cu el noaptea si nu ma privea asa. Oare l-am enervat eu? Ce am facut? Stie bine ca lucrurile astea, pana acum, erau ca un fel de gluma. Nu inteleg! Ducase sa se duca! Nici macar nu a venit dupa mine! Il doare undeva pe el, fac pariu ca e jos si bea o bere, linistit pe canapea. Sa-i in gat! Mai bine ca nu a venit, oricum, nu cred ca l-as fii crezut dar el ar fii stiut cum sa ma faca sa cred ceea ce imi spune, desi prefer sa stau asa decat sa imi zica vreo alta minciuna. Oare s-a saturat de mine?
Aiumy: Ma grabesc si opresc muzica cu o oarecare dara de regret. Ma intorc pe calcai si il privesc pe Daisuke care intra pe usa, nici macar nu ne priveste si se aseaza pe canapea calm. Imi dreg vocea incat ii atrag atentia si lui Masaru car ene priveste fara sa zica nimic. Ma pun in fata lui Daisuke cu mainile in sold.
- Ce s-a intamplat? De ce era asa nervoasa si de ce nu te duci dupa ea? Tu erai primul care se ducea dupa ea si ea dupa tine!
- Prostii de-ale ei! Si nu ma duc dupa ea fiindca nu vreau si nu as face decat sa o enervez mai rau! Imi raspunde pe un ton oarecum indiferent ceea ce ma faces a tresar. Il privesc oarecum trista.
- Cine esti si unde e Daisuke?
Ma priveste scurt si inchide ochii. Scrasnesc un pic din dintii privindu-l.
- Daca nu iti misti imediat fundul ala mare la ea, te duci dracu afara pe usa aia si nu mai calci in casa asta!
Ii spun impunatoare aratand spre usa de la intrare. Ma priveste intr-un fel sec, se ridica de pe canapea si se indreapta spre scari incet. Le urca agale si il pierd din vedere. Scot un mic oftat si imi intorc privirea spre brunetul, intalnindu-i ochii verzi si confuzi. Oh.... ochii aceia scumpi, in care te poti scufunda, ori sunt eu, ori am baut pera mult de am ramas amandoi privindu-ne? Niciunul nu are nicio expresie pe fata, ci doar o intensitate surda.
Akie: Nu scot nici macar un oftat, doar stau cu nasal in perna, ca un copil mic ce nu primeste ce doreste. Aud cum usa se deschide. Da usa ma ridic:
Ce dracu vre…e…ei? Ma opresc cand il vad pe handicapatul inimii mele cum intra pe usa si o incide apoi apropriindu-se de mine; Pentru ce ai venit?; Il intreb calma in timp ce ma asez in fund, ii arunc o scurta privire. Tresar brusc cand ii simt mana intre picioarele mele, lucru ce ma face sa respir greu. Ii simt buzele presionand asupra buzelor mele. Imi trec o mana dupa gatul lui, cu cealalta fiind ocupata sa o cobor pe sub tricou. Il strang puternic de gat in timp ce ma joc cu limba lui. Rup sarutul si il privesc diaboleste:
Ce ti-a luat atata sa vii? Nu-ti mai functioneaza motorul din cur? Vand piese renovabile daca ai nevoie!
Vezi tu…teatrul se face cu talent! Un cuvant ce daca il cauti intr-o enciclopedia iti va descrie ceva ce stim deja: ca tu nu-l ai!
Pe bune? Si de talentul asta ce zici? Intreb ironica si imi bag mana in pantalonii lui, masandu-i usor zona intima, simtindu-i barbatia cum se ridica. in timp ce imi delectez gura cu saruturile din ce in ce mai fierbinti ale acestuia. Il trag mai aproape de mine si simt cum mana lui imi maseaza unul din sani ceea ce imi provoaca fiori de placere in corp. Il aud cum imi sopteste ceva de nota zece insa trec peste si incep sa il dezbrac de bluza. Facu acelasi lucru cu bluza mea, plimbandu-si mainile pe fiecare participa din trup. Ii simt degetele pe marginea chilotului ce este coborat din ce in ce mai in jos. Ma las dusa de val si ma las pe spate in timp ce ii dau jos pantalonii, indepartandu-ne unul celuilalt piesele vestimentare cu usurinta, cu pasiune si dorinta. Fiecare sarut care ni-l dadeam ne facea sa dorim mai mult, fiecare atingere dandu-ne fiori de placere ce ne facea pielea de gaina. Se intinde peste mine in timp ce se delecta cu unul din sanii mei, coborind cu saruturile pe abdomen in jos. Inchid ochii profitand de momentele de placere…. Oh Doamne! Baiatul asta ma va omori intr-o zi! Incerc sa deschid ochii pentru a-l vedea insa ma simt asa de bine incat prefer sa stau asa. Ii simt saruturile ce ajunsera pana in talpa piciorului, urca din nou cu ele, imi arcuiesc scurt spatele simtindu-i sarutul pe pielea fina dintre picioarele mele. Scot un geamat de placere ce il face sa zambeasca, ii cuprind buzele in ale mele si ii simt mana intre picioarele mele. Simt corpul cald al lui Daisuke ce incepe sa se miste lasciv fara sa piarda vreo secunda in a ne delecta unul cu celalalt. Simt cum caldura ma cuprinde iar amandoi ne lasam dusi de val intr-o noapte fierbinte.
Am ramas amandoi unul langa altul, incalzindu-ne unul pe celalalt. M-as fin lasat si eu in bratele somnului dar am preferat sa mai raman, sa-mi admir frumusetea in timp ce dormea. Il mangai pe obraz, il privesc fara sa zic nimic, si chiar daca as spune nu m-ar auzi. Scot un mic oftat si inchid ochii cu gandul la clipele petrecute cu el. Intr-adevar era obosit, ma intreb la ce ora a apucat sa doarma azi-noapte. Mintea mea pleaca mai departe decat ar trebuii sa plece, asa c ama rezerv doar la simplul fapt de a dormi imbratisata cu persoana important pentru mine.
Cobor agale scariile parca avand pietre la picioare. Sunt imbracata cu doar o pereche de pantaloni si o bluza ciufulita. Imi arunc privirea asupra ceasului, ora 13:30, nu scot niciun sunet ci doar ma intreb de ce naiba e atata liniste, oare pe MTV nu mai e nicio melodie faina sau au rapit-o extraterestrii pe sormea? Imi arunc privirea plictisita in sufrageria...goala? Unde sunt toti? Stai asa sa-i numar! Unul e in dormitor la mine, celalalt? Unde s-o fii dus Masaru? Am uitat complet de ei aseara, ma rog, asta era principalul. Mai fac un pas si o observ pe beata de Ayame dormind pe canapea si pe podea Masaru? Ce dracu face asta aici? S-a pierdut si nu stiu eu? Nu se presupunea ca pleaca acasa? Ma rog, presupun ca cutiile de bere explica totul ceea ce se intamplase. Ma duc in bucatarie si imi fac o cafea cu lapte. Ma intorc in sufragerie, imi lipesc fundul in fotoliul gol, iau in mana telecomanda si dau drumul la maxim la televizor.
Aud un tipat brusc de-a lui Ayame, imi intorc capul si o privesc, dau televizorul pe mut si murmur un ¨Ha? AI spus ceva?¨
-Ai inebunit? Nu asa se trezeste o persoana!
- Asta e felul in care l-ai lasat tu ieri! Nu e vina mea ca uiti tu sa dai televizorul mai incet! Acum miscati curul ala sexy, fa-ti un dus, o cafea, fardeaza-te si imbracate! Si daca un esti gata intr-o ora te las acasa! Clar?
- Ce? Nu-mi spui tu mie ce sa fac! Si cei cu toanele astea dis de dimineata? Ti-a facut Daisuke ceva sau ce?
- Pierzi timpul! Ii spun fara nicio dara de interes pentru reprosurile ei. O privesc cu coada ochiului cum pleaca in graba spre camera de sus, chicotesc si clatin din cap. Dau din nou drumul tare la televizor fara sa mai spun nimic. Sa-l fut pe ala care tipa in momentul asta! Dau tv-ul pe mute si imi intorc din nou capul, il vad pe Masaru ce abia se trezise, rasufla usurat si ma priveste. Il intreb scurt ce dracu mai vrea si el, la care aud un scurt ¨´neata¨:
- Pustiule! Nu-mi tipa in creieri doar ca sa-mi spui neatza! Ho! Ca nu-ti fac nimic!Nu ma deranjeaza c-ai ramas aici peste noapte! Poti ramane si maine dar o sa incep sa-ti iau impozituri! Ii spun in timp ce il vad ca isi aregleaza ochelarii si ma priveste din nou.
- Te-am salutat fiindca asa e normal! Multumesc ca un te superi si inca un lucru, daca imi iei imposturi te denunt la protectia minorilor.
- Esti tu minor cand o zbura sor-mea!
- Atunci inceteaza sa mai imi spui pusti! Am 18 ani! Inca un an si sunt cat tine!
- Serios? Pe ce data te-ai nascut?
- Pe 17 iulie 1992!
-Teapa! Un an si 4 luni! Eu´s nascuta pe 18 martie! Fa pasi si schimbate! Mergi cu noi in Tokyo! Plecam intr-o ora! Asa ca basti!
Ii spun si lui pe acelasi ton si dau din nou drumul la televizor. In sfarsit pot sa-mi beau si eu cafeaua in liniste, ma rog, linistea muzicii. Privesc tavanul fara niciun interes, gandindu-ma ca ar trebui sa urc si eu scarile sa ma schimb. Dau ochii peste cap si opresc televizorul, imediat ce aud un tipat de sus. Il aud pe Masaru cum iese din bucatarie cu o cana de cafea in mana si priveste ingrijorat in jur.
- Nu-ti face griji! E doar sormea! Iarasi si-a prins parul in feon! N-ai ce sa-i faci! Daca-i indragostita....
Spun trecand pe langa el si dandu-i in cealalta mana cana mea goala. Urc scarile pana ajung la baia lui Aiumy. Nu stiu de ce mereu zic o ora fiindca cred ca mi-a luat 15 minute doar sa-i scot feonul din par lui sormea, stiam ca mai bine il taiam dar dupa implorarile ei nu ma induram. Inca alta jumatate de ora ca se ne imbracam toti, iar fetele(adica noi) sa se macheze. Cred ca trecuse de ora unu cand am deschis larg usa de la intrare si am tipat un haideti. Nu cred ca a coborat nimeni pana cand nu au auzit sunetul motorului de la masina. Masina mea are un an vechime, am primit-o cand am implinit 18 ani. Este un BMW negru cu reflectii de albastru-negru, metalic. Toarce ca o papusa in mers si cel mai mult imi place cand pot sa conduc cu viteza, uitand de cuvintele lui Masaru sa incetinez. Daisuke rezumandu-se doar sa zambeasca, sa-si aprinda o tigare si sa priveasca pe fereastra coborata. Aiumy incerca sa-l calmeze pe Masaru ce cred ca se lipise de centura de siguranta. Oare copilul asta a stat numai pe langa mama si tata? Nu cred ca va fii pera greu sa-l educ putin...
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24539 O dorinta....oare se poate indeplini? ( one-shot)
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22963 Te iubesc, te doresc, doar incerc sa te amagesc!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13236 - vampiri? atunci ai venit la locul cu crini





Răspunsuri în acest subiect
Tamed [+18] - de Akie - 21-07-2010, 09:53 PM
RE: Tamed [16+] - de Hetalia - 21-07-2010, 10:59 PM
RE: Tamed [16+] - de Akie - 23-07-2010, 02:54 AM
RE: Tamed [18+] - de Akie - 24-07-2010, 02:14 AM
RE: Tamed [18+] - de Hetalia - 25-07-2010, 08:57 PM
RE: Tamed [18+] - de Akie - 27-07-2010, 09:47 PM
RE: Tamed [+18] - de Akie - 28-08-2010, 06:51 PM
RE: Tamed [+18] - de Hetalia - 02-09-2010, 08:04 PM
RE: Tamed [+18] - de _Andreea_ - 19-09-2010, 01:21 PM
RE: Tamed [+18] - de Akie - 24-11-2010, 10:40 PM
RE: Tamed [+18] - de Akie - 23-01-2011, 02:30 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)