Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

No Surprise

#3
Ah ce dragutss :X:X.
Ce idee originala imi place foarte mult. Capitol superb nu stiu daca are rost sa revin asupra descrierii, naratiuni sau a dialogului... sunt foarte bune. Intradevar descrierea ar mai trebui conturata, sa pui mai mult accent pe ea, dar e foarte buna si asa cum este.
Figurile de stil :X cat le ador, metafore ar fi dragut sa mai adaugi[posturi unite]
Ah ce draguts!! :X Ideea e originala si imi place foarte mult. Nu cred ca are rost sa revin asupra naratiunii si dialogului sunt destul de bune... dar descrierea mai trebuie conturata putin, numai putin, sa pui accent pe sentimentele fetei, pe splendoarea orasului. Vreau sa zic sunt atatea de spus despre Londra. Figurile de stil, prezente si la datorie. Metafore nu am vazut si apar foarte frumos intr-un text, captiveaza prin prezenta.
In rest nu am ce spune greseli nu am vazut si in rest de descurci uimitor. Deabia astept sa vad cum decurge actiunea. Stiu ca ai spus ca sunt prieteni buni dar nu pot sa nu imi imaginez o idila intre cei doi... asta pana nu apare si un alt personaj masculin cel putin :D
So astept next cat mai repede si sper sa ai parte de multa inspiratie in continuaree!!
Pupiceiii!!! :*:*:*

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!





Răspunsuri în acest subiect
No Surprise - de Inevitable Obsession - 21-11-2010, 09:16 PM
RE: No Surprise - de Marina. - 21-11-2010, 09:30 PM
RE: No Surprise - de Biscu' iz back ^^ - 22-11-2010, 11:00 AM
RE: No Surprise - de Moon princess - 22-11-2010, 08:20 PM
RE: No Surprise - de Julliette . - 23-11-2010, 09:03 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)